0

Przedwczoraj Di Maria, wczoraj Isco , dzisiaj Arda , jutro ... Kogo możemy się jeszcze spodziewać ???

0

LEO MESSI ....

0

Szkoda tylko że jak dodałem ten komentarz to nie było jeszcze info że ten piłkarz ma być z ligi hiszpańskiej

0

Czyżby Pogba?

2

Niedługo mecz z Galaxy . Macie jakąś transmisje ?

0

Świetnie że zostaje . Ale teraz pytanie co z Douglasem i Montoyą ???

0

Dani zostań !!!!!!!!!!!! Potrzebujemy Cię !!!

62

Najbardziej szkoda Bravo

0

Przecież wczoraj było info od redakcji że dzisiaj będzie "popołudniowy przegląd prasy " a nie poranny.

4

Zgadzam się w 100 procentach. Dobrze że ktoś napisał o tym absurdzie

1

poryło go ???????????????????

1

Powiedzmy sobie szczerze : To jest najgorsza koszulka ze wszystkich jakie były . No , ale cóż . Nic nie poradzimy .

11

Xavi powiedział że grając w Barcelonie nigdy nie zdobył Hattricka i nie strzelił gola z przewrotki, ale także nigdy nie grał z Vermaelenem ... Jutro ma jeszcze na to szanse. Życzę mu powodzenia.

5

Ciekawe dlaczego Puyol nie miał "żadnego pożegnania"

0

A trzeba dopytać Jeremiasza i nie snuć niepotwierdzonych domysłów. Mathieu nam powie.

1

Czyli Verma nie zadebiutuje w tym sezonie...szkoda

5

No i co z tym strajkiem ?

1

Najważniejsze Kaziu że awansowaliśmy

0

Macie jakąś dobrą transmisje ???

0

Kto poleci jakąś sprawdzoną stronkę , na której obejrzy się dobrze mecz , nawet płatną ??? Moja niestety podczas ostatniego El Clasico nie podołała zadaniu

0

Kolejny z choinki się urwał

27

hahahhahahahahahahahahahah

0

czy ktoś z was ma jeszcze wątpliwości kto zostanie mistrzem Hiszpani ?

0

mamy mistrza teraz tylko LM

0

A jest taka możliwość na Fortunie , bo nie mogę znależć ???????????

0

mi chodziło o lige a nie o LM

0

brawooooooooooooo Bravo

0

czemu w lidze typerów są złe daty meczów np. że real gra jutro a przecież gra dzisiaj ?/?

0

mógłby chociaż się nie ośmieszać

0

Kradzieje i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?