owczar0005
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przedwczoraj Di Maria, wczoraj Isco , dzisiaj Arda , jutro ... Kogo możemy się jeszcze spodziewać ???
0
LEO MESSI ....
0
Szkoda tylko że jak dodałem ten komentarz to nie było jeszcze info że ten piłkarz ma być z ligi hiszpańskiej
0
Czyżby Pogba?
2
Niedługo mecz z Galaxy . Macie jakąś transmisje ?
0
Świetnie że zostaje . Ale teraz pytanie co z Douglasem i Montoyą ???
0
Dani zostań !!!!!!!!!!!! Potrzebujemy Cię !!!
62
Najbardziej szkoda Bravo
0
Przecież wczoraj było info od redakcji że dzisiaj będzie "popołudniowy przegląd prasy " a nie poranny.
4
Zgadzam się w 100 procentach. Dobrze że ktoś napisał o tym absurdzie
1
poryło go ???????????????????
1
Powiedzmy sobie szczerze : To jest najgorsza koszulka ze wszystkich jakie były . No , ale cóż . Nic nie poradzimy .
11
Xavi powiedział że grając w Barcelonie nigdy nie zdobył Hattricka i nie strzelił gola z przewrotki, ale także nigdy nie grał z Vermaelenem ... Jutro ma jeszcze na to szanse. Życzę mu powodzenia.
5
Ciekawe dlaczego Puyol nie miał "żadnego pożegnania"
0
A trzeba dopytać Jeremiasza i nie snuć niepotwierdzonych domysłów. Mathieu nam powie.
1
Czyli Verma nie zadebiutuje w tym sezonie...szkoda
5
No i co z tym strajkiem ?
1
Najważniejsze Kaziu że awansowaliśmy
0
Macie jakąś dobrą transmisje ???
0
Kto poleci jakąś sprawdzoną stronkę , na której obejrzy się dobrze mecz , nawet płatną ??? Moja niestety podczas ostatniego El Clasico nie podołała zadaniu
0
Kolejny z choinki się urwał
27
hahahhahahahahahahahahahah
0
czy ktoś z was ma jeszcze wątpliwości kto zostanie mistrzem Hiszpani ?
0
mamy mistrza teraz tylko LM
0
A jest taka możliwość na Fortunie , bo nie mogę znależć ???????????
0
mi chodziło o lige a nie o LM
0
brawooooooooooooo Bravo
0
czemu w lidze typerów są złe daty meczów np. że real gra jutro a przecież gra dzisiaj ?/?
0
mógłby chociaż się nie ośmieszać
0
Kradzieje i tyle