panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roberto przypominam już raz fantastycznie wyłączył penisjusza na prawej flance, okopując się tam niczym Jarema Wiśniowiecki pod Zbarażem. On już wie jak to się robi, z Roberto Szarego, stał się specjalnie po to właśnie Roberto Białym, by wbić kij i krzyknąć "you shall not passssss!!"
2
@Medium a historii tego passata i tak byś nie zrozumiał...
0
@Dejwol yyyy, albo nie zrozumiałeś, albo zapomniałeś emotki na końcu...
6
Leo to j***y stalker, chłopak chciał się wydostać z jego cienia, sam zacząć świecić, a ten podąża za nim jak fanatyczny psychol i nie da, no zaparł się i nie da... a w mediach jeszcze jego kolegę udaje... pan jesteś wrzód na zdrowym organizmie footballu Panie Messi xD
8
Nieprawdopodobnie trud y dylemat, a każda decyzja ma mocne argumenty za sobą. Araujo wybrał z pewnością dojrzalszą decyzję, ale nie potrafię sobie wyobrazić jak się musi czuć z myślą że nie pojedzie na mundial. Wiem że za cztery lata kolejny, ale Araujo nie ma gwarancji że wówczas znajdzie się dla niego miejsce, będzie w formie, będzie zdrowy itd.
12
@Firestone nie wiem, ale pamiętam że w tamtym sezonie mieliśmy ogromne problemy z obrońcami, jest duża szansa że tak by było. Myślę że z Bqyernem naprawdę mogłoby być gorzej. Mieli ochotę szkopy na dwucyfrowy wynik. Trochę współczuję Setienowi, że stał się twarzą tej porażki. Mimo całej niechęci do Valverde uważam, że Ernesto by na to nie pozwolił, nie wygrałby, ale na pewno nie byłoby takiej skali kompromitacji.
0
@Medium jednej rzeczy żałuję co do Zełeńskiego, że nie wyprowadza swojego kraju z nastrojów nacjonalistyczno -faszystowskich, na jakich budowana jest ukraińska tożsamość narodowa. Teraz oczywiście nie jest to dobry moment, ale przed wybuchem wojny było wiele czasu. Jeśli chcą zblizyc się do Europy, to nie mogą stawiać pomników mordercom, faszystom i ludobójcom. Historii nie zmienimy, ale możemy zmienić jej odbiór dzisiaj.
11
@Firestone a na Bayern zagrałby na środku obrony Longletem i sobą xD
0
tam w Wiśle niedługo chyba się z Wują pożegnają, może by się z nim reprezentacyjnie przeprosić xD
3
Patrzę z podziwem na politykę transferową Realu. Sprzedają piłkarza który jeszcze ma renomę, ale wiadomo że ze względu na PESEL już długo na top poziomie nie pozostaje i w jego miejsce pojawia się konkretne, młode nazwisko. Ich pomoc wygląda niezwykle imponująco obecnie, każda formacja właściwie, ale szczególnie pomoc. Prawda jest taka, że jedyną opcją zepsucia tej drużyny byłoby przyjście Mapeta i liczenie że jego fochy zniszczą szatnię. To mogło im zaszkodzic wbrew pozorom, patrząc na to co się dzieje w psg
2
@Rust_Cohle "ja jestem reżyserem kina akcji"
2
@neeed @Deny06 żenujące jest to, że ten gość jest tak leniwy, że do tej pory nie potrafi zadbać o własne przygotowanie fizyczne. Może się źle zrozumieliśmy bo nie chodzi o sam fakt trenowania z U21, ale pamiętam go z czasów w Barcelonie, kiedy on nawet wychodząc w pierwszym składzie w 61 minucie był już zmieniany bo nie mógł wytrzymać. Umówmy się, ale przygotowanie się do wysiłku 90minutowego to nie jest wyprawa na marsa, a gość jest po prostu patentowanym leniem, któremu się nie chce zrobić kondycji.
88
ja pierdziele jaka żenada xD
6
Nie będę pisał swojej opinii i odczuć bo nie wniosek nic nowego jak to co jest napisane poniżej, ale wszystkim czytającym radzę: unikajcie wyrabiania w sobie skrajnych emocji w tym temacie. Niepodwazalne na dzień dzisiejszy jest to, że Leo zrobił dla klubu ogromną pracę i dał mnóstwo prestiżu, pięknych wspomnień i trofeów. Niepodwazalne jets też to, że był za to sowicie wynagradzany, co może jakoś kwestionować kwestie jego miłości do barw i przywiązania. Moim zdaniem również trzeba podkreślić, że klub się otrząsnął po jego odejściu i jakoś od niego uniezależnił co też jest oczywiście ważne. Natomiast wyrabianie sobie skrajnych opinii o Leo na podstawie wątpliwych tekstów (takich których prawda może być powiedzmy 50/50) jest bardzo ryzykowne.
0
@ArterkHD jak Wojtek zawali pierwszy mecz, to miałby kto go zastąpić w kolejnym.
0
@VegetaPolska dorównałby zdobywcy złotej piłki ?
1
@kapibara jak można pod płaszczykiem niechęci do Realu przemycać rasistowskie obelgi pod adresem Viniciusa? Bardzo mnie to nurtuje.
0
@Kilotopy a jak napisałem, że to jeden z bardziej tępych zawodników La Liga to poprawni politycznie chcieli mnie tu zjeść.
9
Nie popieram absolutnie wyzywania Viniciusa ze względu na kolor skóry, ale trzeba sobie uświadomić pewną rzecz... Tam na trybunach siedzi gawiedź, rozemocjonowana, nakręcona gawiedź...to nie konsylium profesorów, debata społeczna czy konferencja naukowa, tylko grono ludzi l, którzy są niewyedukowani, mieszkający na osiedlach, dla których to darcie japy to styl i cel w życiu. I jeśli ziomek który zarabia krocie, w tym meczu zwraca na siebie uwagę, wytańcowuje bo nawet ma taki styl, ale też nurkuje nieudolnie jak klaun ( co w dobie var świadczy o jego niskim poziomem inteligencji i małej klasie) i zachowuje się jak pajac, to sam się prosi, żeby ta gawiedź zwróciła na niego uwagę. Gawiedzi na stadionach się nie uniknie, ale można uniknąć prowokowania jej,l. A później ten sam gość chodzi i płacze że go zwyzywali od takiego, takiego i takiego. Jeśli chcesz się tak zachowywać to licz sie z reakcją mas. Musi liczyć się ze wytkną Ci rzeczy niezwiązane zupełnie z tym czym irytujesz, kolor skóry, krzywe zęby, wielkie wary. Taka prawda, a nie lamenty z powodu rasizmu. Dla mnie osobiście Vinicius to bardzo dobry piłkarz i ma ogromnego skilla, ale jest jednocześnie jednym z głupszych zawodników w lidze.
1
@davvidek takie jak F De Jong czy Dest? Chyba nie jest to dobra droga.
0
@WilliamTheBloody ale przestań opowiadać gupoty, tu nie chodzi o żadne skanowanie, tylko chodzi o to, czy w razie sytuacji problematycznej możesz się z kimś dogadać czy nie. To jest to właśnie o czym piszę, Ty i podobni przedstawiacie same blaski i na siłę próbujecie udowodnić, że nie ma cieni fali Ukraińców w Polsce, a wasi adwersarze robią zupełnie odwrotnie. W tym kraju widocznie wszystko musi być czarno białe, bez kolorów pośrednich.
0
@Jakchcesz @bartekvisca no bo ta sytuacja jak zwykle zresztą ma swoje blaski i cienie. Z jednej strony, mamy niedogodności, cieżko się skomunikować, poziom usług niestety spadł i pozostawia wiele do życzenia, otoczenie obcym językiem również jest niekomfortowe i może źle się kojarzyć, z drugiej strony jest szansa na to, że Ukraińcy pozostaną na dłużej i to może wspomóc a raczej uratować walący się system emerytalny. Wykonują także prace, której Polacy nie chcą się imać, a ktoś powinien robić.
1
@jacobFCB oczywiście Silva,. przyjście Leo to byłby krok w tył, kiedy drużyna sie od niego uniezależniła.
0
eee za mało czasu, szmiry są specami od końcówek
0
@Compadre ja też myślę że za symulowanie nie powinno się nikomu robić krzywdy fizycznej tylko gościa wyrzucać z boiska albo dawać żółta kartkę. Jednak to porównanie symulek szczególnie Busquetsa do Viniciusa to Cie bardzo ostro poniosło. Pewnie chodzi Ci o ten mecz z Interem z 2011 roku bodaj. Alba obawiam się że nigdy też nie był tak perfidny. Natomiast mam na myśli to że na boisku piłkarzami takimi jak Vitsel często kierują emocje i roznie bywa... szczególnie jak jakiś niezbyt mądry piłkarz jest w ten sposób irytujący. Takiej przemocy nie pochwalam oczywiście.
1
@Compadre a czy Gikiewicz albo Messi są tak irytujący jak ten pastuch z Brazylii? Czy jeden i drugi nieudolnie symulują? Piłkarz z niego naprawdę prima sort, ale jako człowiek to niestety chodząca tempota, tam są maks dwa neurony, których styk powoduje że Vinicius biegnie w dobrą stronę i strzela na te bramkę co trzeba, ale generalnie to ten facet naprawdę inteligencja i klasą nie grzeszy.
4
Jak to wymarzony? Przecież seryjnie w meczach towarzyskich presezonu nie trafiał i wyglądał słabo. Przecież wiadomo było że Lewy się skończył...
1
@Arkon tak tak, było mówione że miał umowę z Xavim że przychodzi ale pod warunkiem że będzie grał na środku obrony, a Kounde to super rozwiązanie na prawej stronie. Co ważne, naprawdę dobrze wyglądają tam równiez Bellerin i Roberto. Miejmy nadzieję że Milan zechce wykupić Destinho ;)
3
@ViscaBarca123 jeszcze za wcześnie by przez gardło przeszło mi to porównanie, ale jak widzę te dwójkę Gavi Pedri to mam flashbacki z samiwiecie jakiej dwójki;)
1
Dla mnie bardziej sytuacja przy której dostał żółta kartke, to była na tzw. pomarańczowa i nie zdziwiłbym się jakby ujrzał w tej sytuacji czerwona.