0

@Pilka_jest_okragla to słowo "may" wiele wnosi do sensu tego zdania xD

1

@wojopancer Auba Albo Alba Albo Alba Albo Albo Alaba Albo Alibaba Albo Alonso xD

2

@wojopancer Albo Alba albo Auba albo Alonso

1

@Emhyr szczerze uważam, że taka reklama na znaczenie drugorzędne, albo i trzeciorzędne. Najważniejsze jest nastawienie, które zbudujesz w dzieciaku i jego mentalność... Jeśli go nauczysz, że ciało jest świątynią ducha, że to jest syf i że sa dobre i zdrowe alternatywy, to nie będziesz musiał przejmować się jakimiś tam reklamami. Tak naprawdę, bardziej skuteczne niż same reklamy, są inne dzieciaki które chodza i jedzą gówna, ale przed tym też dzieciaka możesz ochronić tylko budując w nim odpowiednie nastawienie. Nie ma innej ścieżki.

2

@RanDiFCB trudno mówić o wciśnięciu Alonso, w momencie kiedy to my go chcemy i zabiegamy o niego xD

2

@ElTomas Roberto przez kilka dobrych sezonów, był naprawdę solidnym zmiennikiem i pokornym zapchajdziurą w zespole. Gdzie go trener nie wystawił, tam grał, jak był potrzebny to grał, jak nie, to po cichutku siedział na ławce. Mało tego, bo zawsze coś wnosił do zespołu. Crackiem nigdy nie był, ale to był naprawdę solidny zmiennik, powiedziałbym że pierwszy zmiennik i człowiek do zadań specjalnych. To że od dwóch sezonów ma problemy ze zdrowiem i jest kompletnie pod formą, nie powinno tego zmieniać, ale jak widać niektórzy pamiętają tylko ostatni mecz zawodnika.

5

@Pawel13sz ja bym powiedział, że raczej szkoda, że te gole strzelone rozłożyły się na dwa a nie wszystkie trzy mecze, przez co powstała już strata punktowa. Niby żadna strata te dwa punkty, ale niestety trzeba już się pilnować, żeby Madryt nie odjechał bardziej.

1

@Pawlak1992 kiedyś tak chodziłem z dziewczyną, siatkarka grająca w ówczesnej 1. lidze siatkówki... wytrzymałem dwa miesiące, jednak zadzieranie głowy i patrzenie do góry mnie przytłaczało... a ta jak na złość stale w wyższych butach się jeszcze objawiała xD

5

Jeśli Dest jako nominalny PO przegrywa rywalizację z nienominalnym PO, którym na dodatek jest Sergi Roberto, to rzeczywiście pora go pożegnać. Też trudno mi sobie wyobrazić, że będziemy w stanie ugrywać i wygrywać cokolwiek z tak dużą dziurą w składzie jaką jest prawa obron. Na dzień dzisiejszy Kounde budzi tam wielkie nadzieje, jego pierwszy występ był bardzo dobry, tyle, że on nie chce tam chyba grać.

0

@Emhyr Mało Gusto to bardzo ciekawa i inwestycyjna opcja, ale chyba jednak najrozsądniejszy byłby w obecnej sytuacji Bellerin.

2

@Kusco15 aaaa to spoko. To przecież nerwy mogą puszczać skoro są kolejki i jest korek. Przynajmniej jak następnym razem zobaczę zwierzę w kolejce w Auchanie to już będę wiedział że to Ty xD

1

@Tarins Powiem wprost: cieszę się, ale takie komentarze warto pisać po pierwszym meczu z Bayernem, Interem czy choćby Sevillą... Wygląda to obiecująco, bardzo obiecująco, ale dopiero to będą weryfikacje.

0

@damianex10 Sergiemu Robertowi ? xD

0

Hurraoptymistów ... popieram ! W zeszłych latach, nawet taki Valladolid potrafił być zmorą nie do przejścia, albo kończyć się zmordowanym 1:0. Dzisiaj nie było słabych punktów praktycznie, jest moc i co najważniejsze: łapanie rytmu !

1

Rywal z dolnej półki, ale fajnie ten Balde wygląda w tej drużynie. Moim zdaniem, Alonso niepotrzebny. Widać również, że umowa Kounde z Xavim o wyłącznej grze na środku obrony to ściema i fajnie chodzi z tej prawej strony Francuz.

Na prawdę, nie trzeba w każdej minucie meczu szukać na siłę słabych i beznadziejnych stron drużyny. Pierwszą część Raphinia brał grę na siebie, a mimo wszystko Dembele dwa razy groźnie strzelił, raz w poprzeczkę, w drugiej połowie pierwszej części to Dembele był lepszy.

1

No, to dalej wycierajcie sobie swoje "zdradzieckie mordy" Dembeleuszem !

4

@Kgorecki2500 tylko, że Niemcy swoich mordujących potępili i dzisiaj nie budują narodowej tożsamości na nich, natomiast Ukraińcy otwarcie i wprost budują ją na faszystach z OUN i UPA. Na dodatek na zachodniej Ukrainie od lat panują bardzo antypolskie nastroje, związane własnie z historią, Ukraina to bardzo nacjonalistyczny kraj, ja takich nie lubię. To jest ta różnica... nie oznacza to, że należy im nie pomagać, bo wobec krzywdy dzzieciaków i matek należy reagować i nieść możliwą pomoc. Nie należy jednak zapominać, że to nie jest nasz psia psi z dziada pradziada i naprawdę nie są to tylko kwestie historyczne. To po prostu kraj, który toczy słuszną wojnę, bo został zaatakowany przez teoretycznie silniejszego agresora w związku z tym należy się mu pomoc.

0

@Kgorecki2500 jego, bo maseczki nie nosił i podawał rękę zamiast żółwia przybijać xD

0

Szkoda, że Dzbanoeu nie dawała tym swoim wynalazkom dożywotnich kontraktów... Taki Breit przychodzący jako strażak powinien otrzymać maksymalnie dwuletni kontrakt, a z "niedokońca sympatycznym" Duńczykiem męczymy się kolejny rok i wygląda na to, że jeszcze byśmy się męczyli.

0

@DawidekFCB nie ma to jak złomowanie z rana xD

0

@mauerinho ja żałuję, że nie poszli Auba z Depayem, a Jutgla nie pozostał jako zmiennik Lewego. Moim zdaniem piłka go szuka a on ma to coś.

3

ta Liga to jest cyrk na kółkach, zero sztywnych ustalonych zasad, nie wiadomo co komu wolno, co niewolno, interpretacje, dogadywania się, machloje ,ustawki....

1

@Bobo25 ok, na spokojnie bo nas zaczynają emocje ponosić... umówmy się tak, że ja obejrzę ten dokument i na spokojnie bez emocji i starając się myśleć logicznie, czy jest to dla mnie w stanie zmienić patrzenie na sytuację wrócę z feedbackiem odnosząc się do tego co tam zobaczę z taką dozą obiektywizmu na jaką mnie stać. Boję się tylko, że z racji tego, że był to dla mnie wtedy ogromny nóż w plecy, jako młody chłopak był on dla mnie kapitanem i bohaterem, symbolem i nagle odszedł i to jeszcze do głównego rywala, więc ja żyję w niechęci do tego gracza... ale spróbuję...

24

@Bobo25 no nie mamy o czym rozmawiać, bo ja ten film obejrzę i zdania nie zmienię, ponieważ ja dokładnie pamiętam wydarzenia, kiedy figo przechodził do Barcelony, jaka była kolejność wydarzeń, co zadeklarował, a co kilka dni później zrobił i żaden propagandowy dokument o "naciskach agentów" który powstał, żeby go wybielić nie zmieni tego. To jest wiele razy gorsze niż to co Sousa zrobił reprezentacji, ale jedno powiem patrząc w historię footballu: Borek miał rację, Portugalczycy to naród najemników, który zawsze pójdzie tam gdzie im zapłacą.

" ale takie podstawy jak widać niektórych zakompleksionych dzieciaków przerastają..."
dowartościowałeś się troszkę z rana ? miałem coś tłumaczyć, ale chyba nie ma sensu @against_modern_football coś tam poniżej próbował, ale Ty chyba nie zrozumiesz, bo "przeta ty łobejrzałeś dokument i tam mówili..."

8

Komentarz usunięty

8

@kuba1794 na pewno niestety miażdżą nas na bokach obrony i tutaj nie ma dyskusji...

4

@Encore małe sprostowanie... Sancho nie jest przereklamowany, on po prostu jest w toksycznym miejscu, które źle wpływa na piłkarzy i uwstecznia ich. Ja Sancho oglądałem mnóstwo razy w BD ponieważ im kibicuje i często oglądam. Sancho kiedyś wyglądał tak jakby był w stanie delikatnie ocierać się o Messiego. Przechodząc do MU popełnił ogromny wielbłąd.

37

Jak włączając Desta to chyba obniżyć Borussi cenę jaką mają nam dopłacić w takiej transakcji...

4

a nie można by pomalować jednego z naszych chłopaków czarną farbą i posłać do Londynu ... taki Nazarrio by się nadawał.

2

dobrze jednak że w drużynie jest Sergi Roberto, jako człowiek od wszystkiego w razie czego na pewno stanie na bramce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?