panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
W meczu o superpuchar Europy, wciąż bez VARu, sędziuje Marciniak ... czy jest sens by Atletico w ogóle wychodziło i grało ten mecz ?
0
też bym tak powiedział,ale biorąc pod uwagę nasze relacje z Romą Kluivertowi musiałby skończyć się kontrakt chyba :)
0
Ja bym poszedł po Rodrigo z Valencii pod warunkiem, że utrzyma obecną dyspozycję, ewentualnie Lacazette z Arsenalu. Jest jeszcze Icardi, ale on raczej z Messim nie zagra. No i jest jeszcze opcja kontrowersyjna czyli sprowadzenie Moraty, który w Chelsea się nie odnajduje ale jest madritistą, więc nie sądzę, że chciałby u nas grać pewnie z wzajemnością. To trudna pozycja do obsadzenia w dzisiejszych czasach. Kiedyś w ciemno strzelałbym Kaspera Dolberga, ale on raczej nie osiągnie niebywałego poziomu, poprzedni sezon go zahamował. Może objawi się ktoś nowy w tym sezonie, wtedy trzeba reagować szybko.
9
Podobno PSG, chce 50 mln za Rabiota... chyba Allah opuścił Arabów. Zawodnik który już zapowiedział, że kontraktu nie przedłuży i za rok opuści klub za darmo powinien kosztować w granicach ceny Arturo Vidala.Ja bym nie płacił im ani złamanego eurocenta i poczekał rok, tym bardziej, że pomoc wydaje się być zabezpieczona. Dalej martwi mnie jednak "9" Barcy, tyle, że w odróżnieniu od innych martwi mnie nie od dzisiaj. W zeszłym sezonie liczby Suareza przyciemniały kompletnie jego słabą już grę. W tym sezonie może być jeszcze gorzej. Jeżeli Paco zostanie, dostanie prawdziwą szansę, choć na tę chwilę wydaje się, że to Munir w czasie tej tułaczki po hiszpańskich średniakach dojrzał. Być może to będzie jego sezon i aż strach to napisać, ale EV będzie miał ból głowy, czy postawić na Munira czy Suareza.
22
chcesz, żeby Real Madryt grał mecz w europejskich pucharach z VARem ? Oszalałeś ? Jak oni mieliby to wygrać ?
0
potwierdzam, Piratów oglądałem rok temu wszystkie sezony i poziomem intryg i akcją nie odstają od Gry o Tron.
5
trudno jednak sprzedać zawodnika ze spadkowicza drugiej ligi z zerowym doświadczeniem pierwszoligowym na 10 mln. Uważam, że 5 mln to rozsądna kwota z uwagi na jednak wciąż młody wiek (23 lata) i możliwość odkupienia.
1
z czystej, niczym nie podszytej ironii, tylko i wyłącznie xD
0
Lenglet, Arthur, Rafinha, Dembele ... to kogo po dzisiejszym meczu sprzedajemy ? xD
0
Niestety, ale na rynku obecnie jest bardzo mało typowych 9 do wyciągnięcia. Moim typem przed rozpoczęciem okienka był Batshuayi, ale wiadomo, że on już jest w Valencii. Innym jest Rodrigo, ale Valencia raczej go nie puści. Niestety, ale ja już w poprzednim sezonie mówiłem, że statystyki Suareza są fałszywie dodatnie i zupełnie nie oddają tego, że ten koleś notuje zjazd z sezonu na sezon. W tym roku może się to także odbić na liczbie strzelonych przez niego bramek. Druga strona medalu jest taka, że szansę dostaną Paco i Munir, a nóż widelec któryś ją wykorzysta.
0
a ja chyba się stęskniłem z Barcą i nawet tak tu krytykowany Rafinha mi się podoba :D a jak patrzę na grę Arthura to myślę sobie że w tym miejscu mógł być Andre Gomes i dzięki temu widzę wirtuoza ::)
0
Problem pojawia się wtedy, kiedy ludziom z tytułami doktorów habilitowanych i profesorów, którzy pół życia spędzają nad jakimś tematem, przykładowo szczepionek, na ręce patrzą osoby, które szczepionkami zajmowali się pół godziny na pudelku.
1
Bleu De Channel i Cristian Dior Farenheit - wody toaletowe bardzo polecam UWAGA - nie kupuj Perfum tych marek bo pachną kompletnie inaczej, moim zdaniem znacznie gorzej niż wody toaletowe). Oprócz tego na lato polecam Paco Rabbane Invictus - nie ryje tak po kieszeni, a kobiety nieraz pytały mnie co to za zapach :)
15
Pomogą jak trzeba będzie, przypominam kuriozum, że w LM nie ma VARu.
2
widzę, że masz podobne uczulenie na antyszczepionkowców jak ja. To jest pseudonauka w najgorszym możliwym wydaniu jaki istnieje, w przeciwieństwie do płaskoziemców, antyszczepionkowcy są niebezpieczni i dlatego trzeba na nich uważać.
23
Nawet gdyby Andre Gomes strzelił w Evertonie 10 bramek i zanotował 15 asyst i miał średnią 8 odbiorów na mecz, bałbym się jego powrotu do Barcy... wolałbym go wtedy dobrze sprzedać. Ale życzę mu jak najlepiej, bo to pewnie jest świetny gość, tylko nie pasuje do Barcelony.
33
"Riqui y Miranda grają na wysokim poziomie. Nie powinno się ich „chronić”, powinni wychodzić na mecze i się uczyć."
Dla mnie to jest właśnie najważniejsze zdanie, w całym wywiadzie pod którym podpisuję się nogami i rękami. Nawet Gerard zauważa, że najlepszą metodą szlifowania tych zawodników, będzie ogrywanie ich z poziomem Primera Division, a nie trzeciej ligi.
1
okienko transferowe oceniłbym na koniec sezonu. Pamiętam te zachwyty gdy klub sprowadził w jednym okienku: Andre Gomesa, Digne, Paco, Denisa Suareza i bodaj Umtitiego. Wiele osób twierdziło, przed sezonem oczywiście, że to najlepsze okienko w historii klubu. Oczywiście było też gorsze, to w którym przyszedł Arda z Vidalem.
1
z pewnością lepiej zamienić w Polsce, dzięki temu tylko raz nakarmisz kantor prowizją, jeżeli zrobisz dwie wymiany to jeszcze kantor bułgarski na Tobie zarobi.
0
ja bym ponegocjował z Chelsea i spróbował wyciągnąć Bathsuayi'ego za jakieś rozsądne pieniądze. Mam przeczucia, że ten kolo może naprawdę daleko zajść.
0
nie zapomniałem, ale właśnie przed chwilą De Gea potwierdził moje wątpliwości co do jego formy. no właśnie, podkreślam słowo FORMY, bo klasę to on ma oczywiście i nie zapomniałem o jego poprzednim sezonie. Ale jesteśmy tu i teraz i to, że Ronaldinho kiedyś grał genialnie w piłkę, nie znaczy że dalej genialnie gra.
1
iks de - to najlepszy komentarz do formy De Gea'i od Mistrzostw Świata mniej więcej iks de
2
Tylko ta Francja wydaje się sensownym pomysłem, żeby się odbudować. Chmapionship nie zawojował, a Panathinaikos to jednak ze dwie półki niższa liga niż francuska. Ale ogólnie żenada, że podstawowy zawodnik reprezentacji gra w drugiej lidze angielskiej.
1
od pewnego czasu, żałuję, że to De Gea nie jest bramkarzem Realu.
1
ale nerwówka do końca była :D Sergio Henao pociągnął go bardzo daleko i udało się, opłacało się zachować zimną krew.
1
A Digne to co ?
0
Co ciężko ? Ciężko se choinki inie montować w domu ? Czy jajek nie poświęcić ?
0
Tak tak, ja naprawdę nie mam nic do ateistów, wielu z nam z wieloma się kumuluje. Tylko uważam że po co ten cynizm i szopki ? A odstawiaja je wszyscy po kolei z wyjątkiem jednego (wśród moich znajomych oczywiście). Tych prawdziwych bardzo szanuję, mają jaja, cała reszta to takie świnki morskie, ani to świnki ani morskie
0
Oo widzę zaszczekales zza pleców kolegi... otóż fachowcu od zwykłych i niezwykłych małp , jak chcesz się zasłaniać nauką , to najpierw się co nieco naucz... w książkach jest wiedza i siła , może jak się pouczysz to zrozumiesz , że wiara w Boga i nauka to dwie odrębne dziedziny które mają inne zadania i się nie wykluczają. Mam nadzieję że takim twardym ateistą pozostaniesz, a nie jak większość wojujacych w kościółku ślub weźmiesz, i ksiądz trumnę pokropi... taki mamy w tym kraju ateizm , że nawet ateiści chrześcijańskie święta obchodzą.
0
Piszesz prawdę , ale wciąż nie na temat... ja pytam o boga mając na myśli byt wyższy który stworzył świat albo np nim steruje, nie interesuje mnie podwazanie słuszności Biblii bo np muzułmanie w nią nie wierzą , zapytałem o naukę i gdzie zaprzecza istnieniu Boga, piszesz mądrzej niż ten od nauki z Chewbaca ale napisz na temat. A co do ostatniego zdania, w nauce jest wiele teorii o powstaniu życia i wszechświata, czy to oznacza że wszystkie są prawdziwe albo wszystkie fałszywe ?