59

Jutro Marka określi Benzemę: "Nową Maszyną", a pojutrze wysunie jego aspirację do Złotej Piłki, w środę analiza, że odejście Ronaldo uwolniło Benzemę i Bale'a, w czwartek opublikują autoryzowany wywiad z nowym cesarzem, a w piątek już zapowiedź nowej kolejki. I kolejny tydzień z głowy dzięki Benzowi.

2

nie porównywałbym jednak ligi i ligi mistrzów, szczególnie fazy play-off. Liga to jednak żmudne skrupulatne ciułanie punkcików, gdzie jednak można sobie pozwolić na mecze słabsze. W Lidze Mistrzów Barcelonę zgubiła pewność siebie i przekonanie najpierw o łatwym losowaniu, i że są w półfinale już po pierwszym meczu. Początek sezonu w lidze służy rozkręceniu się, pamiętam niezbyt udane pierwsze mecze Guardioli i porażkę np z Racingiem Santander. To po prostu już coroczny schemat.

0

Spokojnie, ta lokomotywa katalońska jeszcze nabierze rozpędu. Całe szczęście, ze pierwsze mecze są ze słabszymi drużynami, na bodaj 8. kolejkę, gdy wchodzi cięższego kalibru rywal będą gotowi. Atletico też wczoraj mordowało u siebie i wymordowało, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo i takimi meczami zmajstrowaliśmy w zeszłym roku.

2

najlepsze: hala-dzieci idą rozczarowane i smutne spać, po przedwczesnym wystrzeleniu Piccolo
najgorsze: cała reszta

8

też chcielibyście, żeby ten mecz się wreszcie skończył ?

5

Nie chce mi się tam wchodzić, ale mogę sobie wyobrazić jak teraz wygląda g****burza na stroni klasowej Realu, atmosfera jak po wywiadówce

2

Którą polską drużynę dzisiaj oglądacie w Lidze Europy ?

2

Za transferem Rakitica do PSG byłbym tylko w jednym przypadku: PSG wpłaca klauzulę (125 mln), Rakieta odchodzi, UEFA sprawdza Arabów pod kątem finansowego "fair play" i kasuje im bana na 5 lat w europejskich pucharach. Po ewentualnym odwołaniu wydłuża tego bana do 7 lat. W każdym innym przypadku pokazałbym im środkowy palec, a Rabiota wziął za darmo za rok.

31

100 mln euro za Rakietę? przyznaję brzmi kusząco, ale tych Państwa i tak odesłałbym do klauzuli, a później do diabła.

1

Nie ma się czym przejmować, widocznie ta nagroda nie zasłużyła sobie, żeby trafić w ręce Messiego.
Grzmot trafił do pierwszej trójki chyba tylko za pierwszy mecz z Juventusem...

1

ja na przykład bym chciał, żeby do Realu wrócił Benitez. też uważam, że Lopetegui out !

57

Ciekawe do jakiego tronu Bale rości sobie pretensje... przecież w Madrycie toalety są w wiecznym remoncie.

1

zależy co lubisz:
historyczne: "Religia"
horrory: "To" "Dom na Wyrębach" (z polskich autorów)
kryminały "Pierwszy Śnieg" , książki o Teodorze Szackim (Miłoszewski)
poza tym: "Anioły i Demony"

0

już Hala-Czesiek odpalił tę szantę po bramce xD

1

dokładnie, ja mam wrażenie, że w kwestii Dembele nie można powiedzieć po prostu prawdy, czyli, że jest to młody, cholernie utalentowany zawodnik, który jednak w grze ma wciąż dużo chaosu, na boisku często bywa zagubiony i wciąż musi się dużo nauczyć w kwestii taktyki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

w meczu z Alaves nie jest akurat sztuką zagrać jak profesor. Może z silniejszym rywalem czyli Sevillą też zagrał jak profesor ? Poza tym jesteś jakimś dziwolągiem. W jednym zdaniu wyzywasz mnie od opętanego, a w drugim piszesz, że Busi zostanie najlepszym piłkarze do końca kariery... Sądząc po tak skrajnej, nieskazitelnej opinii połączonej z elementami jasnowidzenia oznaki opętania wszelkiego pochodzą raczej od Ciebie.

0

ogólnie, to Rakieta jest teraz w znacznie lepszej dyspozycji niż Busi i na Pivocie mógłby w niektórych grać i spisałby się być może i lepiej. Busi niestety miewa problemy ze stabilnością formy...

2

to są komentarze, które mają uprzedzić krytyków Dembele i zapobiec ewentualnym negatywnym opiniom na jego temat... ewentualnie poinformować co spotka osoby, które i tak odważą się na zaadresowanie negatywnych lub neutralnych słów w kierunku Dembele czy jego występów. Podsumowując: o Dembele mówimy jak o zmarłym: albo dobrze, albo wcale.

0

jasne, że powinienem użyć zwrotu "dzięki mnie", mój błąd oczywiście, tyle, że mimo wszystko uważam, że jednak brak odmiany przez przypadki rzeczowników, brak interpunkcji czy wielkich liter to po prostu totalne niechlujstwo i obrażanie innych użytkowników czytających to. Błędy się zdarzają i popełnia je prawie każdy, ale gorzej, jeżeli ktoś w ogóle nie zwraca uwagi na jakiekolwiek zasady pisowni. Pzdr.

3

Myślałem, że forum jest po to , żeby wyrażać swoje opinie i komentować... widzisz, dzięki mi, twoja obecność na forum ma sens , bo przynajmniej możesz mnie napomnieć i zwrócić uwagę na fakt, że nie wolno komentować i wyrażać swoich opinii, że może to robić tylko sztab szkoleniowy. Także czuję się spełniony.

P.s. w polskiej deklinacji po wiecie wszystko o (o kim, o czym ?) stawiamy rzeczownik odpowiednio odmienionym przypadku, tutaj jest to miejscownik, zatem powinno być "o zawodniku"... dodatkowo jest jeszcze w polskim języku coś takiego jak interpunkcja, która również pełni ważna funkcję. Spójrz na zdania: " twoja stara piła leży w garażu" i "twoja stara piła, leży w garażu"... zauważasz różnice ? Wszystko pewnie jeszcze przed Tobą w szkole...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Suarez zaczyna niebezpiecznie przypominać napastnika, który kiedyś grał w CSKA - Wagnera Love. Taki ociezaly mało biegający, ale mający nosa i strzelający te swoje bramki na mecz. Tyle że Barcelona to nie CSKA i tutaj taki zawodnik nie przejdzie.

0

Suarez pierwszy powinien dostać ławę, ale niestety na to się nie zapowiada...Munir i Paco nawet na ławce się nie zmieścili. To jest główny zarzut jaki można ewentualnie wysunąć do EV, tzn. akceptuje Suareza jako tzw. świętą krowę.Nie powinno tak być, chociaż u Lucho sytuacja była identyczna, więc może zwyczajnie trener nie ma tu nic do gadania, a jest to "inicjatywa odgórna". Suarez swoją grą zaczyna niebezpiecznie przypominać grającego kiedyś w CSKA Moskwa Wagnera Love, grubawego, nieruchawego napastnika, który jednak ładował swoją porcję bramek na mecz. Tyle, że w Barcelonie nie ma miejsca na zawodnika o takim profilu.

0

Ja to wszystko rozumiem, kadra Barcelony jest niezwykle wyrównana, ale myślę, że na takie oceny jak Twoja jest jeszcze za wcześnie. Nie można oceniać systemu rotacji po jednym meczu sezonu. W zeszłym sezonie EV owszem,rotował mało, ale też spójrzmy obiektywnie, że nie miał za bardzo kim rotować, a ewentualne zmiany skutkowały, że jakość leciała na przysłowiowy łeb i pysk.

5

Genialny komentarz w meczu Lazio Napoli do pięknego okienka Insignie :)

"Jeśli tam żył jakiś pająk, no to już koniec, to już Serie A w tym sezonie nie zobaczy ... nie zobaczy Juventusu, nie zobaczy Cristiano Ronaldo "

3

Bardzo dobry skład Valverde: przesunął Roberto do pomocy, a na prawą obronę wystawił Semedo. Przyszli nowi zawodnicy i z marszu mają wejść do pierwszej jedenastki ? Miejsce w składzie mają sobie dopiero wywalczyć, a zdrowa konkurencja zadziała tylko pozytywnie.

2

Ernesto Valverde - hiszpańskie dzienniki 1:0

18

Cristiano pod nosem: "J****y VAR"

1

myślę, że zarówno przed Ronaldo, jak i po Ronaldo, Real będzie tak samo zespołowo wrzucał piłki w pole karne przeciwnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?