panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie sztuka być kibicem, gdy drużyna wygrywa...
0
w takim wypadku, należy sobie zadać pytanie, dlaczego nie wspomniał nic o Vidalu, Malcomie czy Lenglet ?
1
Ok. Jesteśmy liderem grupy w Lidze Mistrzów po dwóch raptem rozegranych meczach w tym jednym najłatwiejszym z PSV u siebie. W Lidze jesteśmy na drugim miejscu, ale to nie istotne, chodzi bardziej o słabą grę, przykładowo w Realu który ma punkt mniej krzesło trenera jest rozgrzane do czerwoności. Tu chodzi bardziej o to jak Valverde działa, na jakich zawodników stawia, a którym nie daje szans. Z letnich zakupów zawodnicy siedzą na ławce, pojawiają się ewentualnie po 80 minucie. Przebił się Arthur i chwała Valverde za to, ale taki Malcolm nie otrzymał póki co swojej szansy i kisi się na trybunie. A trener mając tak szeroką i wyrównaną kadrę, nie daje szans innym zawodnikom. I na koniec to co wk....a najbardziej, czyli "święte krowy". Pique będący w fatalnej dyspozycji od początku sezonu wciąż jest szefem obrony. Wiem, że kontuzja Umtitiego skomplikowała nieco sprawę, ale jest jeszcze Verma który nie zawodził i warto czasem skorzystać z tego że jest zdrowy. Podsumowując, chodzi o to, że coś tu nie działa, coś tu nie trybi, a Valverde nie reaguje na to. NAwet w meczach w których wynik jest niekorzystny, on nie potrafi sięgnąć po kogoś kto mógłby odmienić losy rywalizacji.
0
Myślałem, że Valverde będzie dobrym trenerem, zanim na ławkę trenerską zstąpi Xavi, ale obawiam się, że ten ostatni zastanie w Barcelonie gruz i pobojowisko, po którym sprzątanie zajmie miesiące. Zarząd powinien jednak pomyśleć o kimś innym, trenera mogą bronić wyniki, a jak nie one to przynajmniej gra, w tym sezonie nie ma ani gry ani wyników. Szkoda, że Koeman jest selekcjonerem Holendrów, tzn szkoda dla nas, nie dla Holendrów :)
0
pójdzie mu znacznie łatwiej, gdy CR-a zamkną w pierdlu, ewentualnie gdy będzie uciekał do Ameryki Południowej przed wymiarem sprawiedliwości.
3
ojj Arturito... a co ma powiedzieć Malcom ?
2
Messi nie musi wygrać tego trofeum, każdy kto kocha football ponad trofea i tak powie, że to on jest najlepszy na świecie, a to że indywidualne nagrody są rozbijane o osiągnięcia klubowe, to inna bajka.
2
ja bym dołożył jeszcze Isco do tej listy.
0
Dlaczego lista jest ułożona nazwiskami w kolejności alfabetycznej, a Ronaldo jest pod C. ?
0
1) Piłka nożna
2) Kolarstwo szosowe
3) Koszykówka
4) Piłka Ręczna
5) Boks
0
#metoo
28
W 88 minucie, to sobie może nawet do tej pomocy Cillessen wchodzić i będzie to miało takie samo znaczenie. Przypomina mi się Franz Smuda, Euro 2012 i "trenerze zrób proszę jakąś zmianę"
1
Ok, postaram się :) a Ty czasem postaraj się spojrzeć z dystansem na luźny komentarz wyrażający raczej podziw , że rakieta tyle gra ...
1
chłopaku, przecież Rakitic ma chyba z 90 dni skumulowanych dni urlopowych :D nazbierało się od początku pobytu w Barcelonie, to jest pracoholik i powinni go leczyć.
3
Czy w historii footballu zdarzył się kiedyś przypadek, śmierci piłkarza z wyeksploatowania organizmu ? Jeżeli nie, to Rakitic ma szansę być pierwszy, on chyba robi w tej Barcelonie na dwa etaty. Valverde nie ma litości.
0
może dziwić obecnośc Vermalena zamiast Lengleta, chociaż uważam, że z takim rywalem jak Valencia, warto jednak mieć w składzie zamiast słabego obrońcy (Pique) i śrendiego obrońcy (Lenglet), słabego obrońcę i dobrego obrońce. Oczywiście jest to wszystko pokłosiem tego, że słaby obrońca musi grać bo należy do tzw. "świętych krów".
2
Spodziewałem sie, że Lopetegui w madryckim stylu rzuci: "zasluzylismy na 3 punkty". A tymczasem to Witaminka znów się połamał i trza szukać nowej witaminki. Nawet Modric nie przypomina Modrica.
0
podoba mnie się ten Julen...oby został jak najdłużej.
0
zastanawiam się, czy seryjnymi wrzutami na Szoguna można wygrać czwartą ligę mistrzów z rzędu ? To chyba jedyna taktyka tej białej drużyny.
0
ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :)
chociaż również uważam, że Paco będzie śmiał się właśnie jako ostatni ;)
7
No to kibice Evertonu dowiedzą się jak bardzo nieoszlifowany jest diament, który do nich przybył.
10
W wieku 85 lat zmarła w Barcelonie śpiewaczka operowa Monserrat Caballe. Wraz ze śp. Freddiem Mercury dają dzisiaj wielki koncert w niebie.
1
Myślę , że biorąc pod uwagę ile ten wieprz zarabia oraz to, że nie będzie miał komu przekazać tych 10 patoli, można spać spokojnie.
0
Podoba mi się postawa Rabiota w tym wszystkim. Żadnego wymuszania transferu, obrażania się, fochów, po prostu facet wypełnia umowę, którą kiedyś podpisał, kontrakt kończy się, a on zbiera zabawki i odchodzi. Rabiot z PSG pewnie trafi do Barcelony, on chce tu naprawdę grać. Jego przyjście może oznaczać odejście Rakiety (być może nawet w drugą stronę). Z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony, Ivan lepszy już nie będzie, młodszy też nie, a to może być odpowiedni moment do rozstania i zarobienia mimo wszystko jakichś pieniędzy. Nie ważne jak to się potoczy i tak zasługuje na wielki szacunek kibiców, dał Barcelonie swój najlepszy czas w karierze. Przychodzą jednak młodsi, ja w Rabiota wierzę, chociaż jeszcze bardziej wierzę w Arthura :) Myślę, że przy odrobinie pomyślnych wiatrów, problem z linią pomocy możemy mieć załatwiony na kilka kolejnych lat (szczególnie, że jeszcze De Jong pojawia się na okrągło w plotkach transferowych, a na ławce jest jeszcze niejaki Puig).
3
oskarżenie o gwałt to jak najbardziej poważna sprawa, pytanie tylko, czy osoba która oskarża jest poważna ?
3
tak to jest z tymi sponsorami. Im wystarczy dosłownie plotka czy pogłoska o zbrukanym wizerunku, żeby całkowicie odizolować się od konkretnej twarzy zawodnika. W przypadku Ronaldo, to faktycznie jest krzywdzące. Myślę, że można mu wiele zarzucić... jest nadęty, jest bufonem, jest arogancki, egocentryk... ale gwałt ? Facet z takim wyglądem i takim portfelem naprawdę nie musi posuwać się do gwałtu, ale ten sam portfel i taka akcja jak #metoo, prowokują laski z którymi się kiedyś przespał, do tego, by po latach sobie przypomnieć, że one jednak nie były zainteresowane i w sumie to wziął je siłą. CR od imprez i kobiet raczej nie stronił, obawiam się, że lada chwila kolejne mogą sobie przypomnieć, że parę lat temu to był jednak gwałt. Jego szczęście, że jest teraz w Juve a nie Realu i obecny klub go wspiera, Florek wypiąłby się na niego, a Marca i As pokazywałyby jego zdjęcia w garniturach, skórach czy nagiego, byle nie w biały trykocie ze znaczkiem Realu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No to ludzie prezesa Florentino będą grzebać dalej...
0
W tym tempie nadrobi sto jeszcze w fazie grupowej, 5 goli na 2 mecze
1
niech dalej tak gra, to z pewnością jego bytność w reprezentacji Francji nie potrwa długo...