panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Solari w meczu z Melilą chce udowodnić, że benzemadependencia to tylko wymysły dziennikarzy, a Real jest w stanie wygrywać nawet bez Karima.
1
Biedak, dawno nie gościł na Camp Nou piłkarz tak nekany przez kontuzje. Mam nadzieję że ta nie zakończy jego kariery, chociaż gdyby nie te ciężkie urazy, ten chłopak mógłby zajść naprawdę daleko. To nie jest pech, to po prostu słabość organizmu i podatność na urazy.
0
te "XD XD XD" miały odzwierciedlać ironię w mojej wypowiedzi, jak widać bezskutecznie :)
0
Benzema jest bo Francja została Mistrzem Świata, a w finale LM Kariu nabił go piłką przecież XD XD XD
5
najlepsze to jednak chyba to, że facet który kosztował ok 150 mln euro, wreszcie łapie regularność, jest decydujący, ogląda się go z przyjemnością i staje się jednym z najlepszych trybików katalońskiej maszyny. No i że możemy to napisać kolejny raz z rzędu - to jest w tym najlepsze.
Jeżeli chodzi o najgorsze to to, że drugi facet za którego zapłacono jeszcze więcej, kompletnie odwrotnie niż to co powyżej napisałem :( ale wciąż w niego wierzę.
0
Skład chyba rozsądny, niczym nie zaskakujący,ale jednocześnie silny (chociaż marzą mi się Dembele i Malcom na skrzydłach, a Cou w pomocy, no ale za marzenia się nie płaci) Ja żałuję bardzo, że Valvede wśród tej młodzieży nie powołuje Puiga. Jest plaga kontuzji, na ławce jest miejsce, dlaczego nie dać mu szansy ? Przecież to wielki talent, na który warto postawić. W przeciwnym wypadku odejdzie i dołączy do grona wyciekających talentów.
1
Oglądałem wczoraj Manchester City, mimo braku Aguero i takiej sobie grze Jesusa, City z łatwością wygrali, dzięki rozbujaniu skrzydeł przez Sterlinga i Sane, Jak oni tam wczoraj hasali, ile dymu narobili... Tak sobie myślałem, my naprawdę mamy odpowiednie spluwy, żeby zagrać tak samo, mając na myśli Dembele i Malcoma. Trenerze, uwolnij wreszcie te cholerne skrzydła !!!
1
De Ligt jest nam potrzebny jak sukces. Myślę, że z Umtitim mogliby stworzyć naprawdę super parę stoperów na lata, bo to co jest w tej chwili to jakiś "czeski film". Pique i Lenglet są delikatnie mówią mało solidną parą obrońców i to co było fundamentem zespołu w poprzednim sezonie się posypało. Obawiam się, że z takim duetem obrońców i ich dyspozycją, projekt Barcy na ten sezon prędzej czy później dupnie i sezon skończy się naprawdę marnie. Obecny obraz jest moim zdaniem fałszywie dodatni, za którym stoi dużo improwizowania i szczęścia, ale to taki kolos na glinianych nogach. Najlepszą opcją byłoby wypożyczenie zimą Mascherano na pół roku, nie wiem czy to jest jednak w ogóle realny scenariusz.
0
ale z drugiej strony, kto nie był wymieniany ? Przewinęli się już: Bale, Asensio, Isco, Benzema (jak strzelił więcej goli niż zwykle). Mam wrażenie, że Isco nigdy nie pokazał w Madrycie pełni swoich umiejętności, tych prezentowanych chociażby w Maladze.
1
jak to zwykle bywa za Valverde: "zwycięstwo bez historii do rychłego zapomnienia"
0
Football nie jest sprawiedliwy .
0
Jest obarczony ryzykiem i niepewnością jak każdy jeden projekt, chociaż w mojej ocenie (przyznam się, że niestety nieprofesjonalnej) reklama w świecie F-1 to ryzyko stosunkowo niewielkie, za cenę prestiżu który ta obecność gwarantuje. Jeżeli oceniamy rozrzutność polskiego rządu i polskich spółek, mamy naprawdę mnóstwo lepszych przykładów, na których możemy się wyżywać z 500+ na czele. Ale dajmy spokój inwestycji w F-1 bo to po prostu jest całkiem logiczne i biorąc pod uwagę profity w mojej przynajmniej ocenie zwyczajnie tanie.
0
Orlen za Roberta wrzuca 10 mln. euro, to jest ok 43 mln złotych. Oczywiście, za te pieniądze podczas całego sezonu znaczki Orlenu będą pojawiały się na kombinezonach Williamsa, podczas konferencji prasowych, czyli reklama w jednym z najbardziej prestiżowych sportów na świecie. A teraz cofnijmy się ok 8 lat wstecz i spójrzmy na reklamę Banku PKOBP, za którą Szymon Majewski zainkasował (jedna persona) 3,3 mln zł. Oczywiście Kwota wydana na Kubicę jest ponad 10 razy większa, ale czy wciąż wydaje się tak wysoka ?
1
ale z drugiej strony pomyśl, zobaczysz na żywo, jak Denis... "odpali" :D
A tak na poważnie, to jednocześnie Ci zazdroszczę, ale i podzielam ten niedosyt braku Suareza przede wszystkim. Pomyśl jednak, że i tak wyjdziesz oświecony konstelacją gwiazd na boisku, największy problem, żeby jeszcze te gwiazdy jakoś zagrały, co patrząc na ostatnie mecze nie musi być takie oczywiste :)
0
a Mariusz Fajkowski to podobno odpowiednik niejakiego Jakuba Wojewódzkiego i męża Edyty Górniak, który potrącił kobietę na pasach. Dla mnie ten serial to jeden wielki lajk, chociaż słyszałem, że ta podziemna Warszawa w rzeczywistości jest znacznie gorsza.
17
No to będziesz mógł dzieciom opowiadać, że widziałeś na żywo Denisa Suareza, Munira i Carlosa Alenie.
1
no ja też mam nadzieję, że wreszcie uda się zobaczyć dwa huragany na skrzydłach. Z tym Munirem to oczywiście żartowałem, bo złożyło mi się w trzy litery M. Niestety znając treneiro, moja trójka z przodu może okazać się bardziej prawdopodobna...
1
Szykuje się zabójcze trio 3M: Malcom, Munir, Messi :D
2
Pragnę przypomnieć, że jeszcze latem Dembele był na tym forum niepokalany i powiedzieć coś złego pod jego adresem kończyło się ukrzyżowaniem krytykujacego. No i cena "140 mln przy obecnych cenach " była "promocją". Z kolei Paco był "drewniany i trzeba go sprzedać" , te 23 bańki mnóstwo osób braloby w ciemno. Nie chcę tu nikogo wyzywać od Januszy, sam lepszy nie jestem, ale trzeba pogodzić się z tym , że football ma dużo wspólnego z totolotkiem jeśli chodzi o przewidywalnosc. Dzisiaj my przegraliśmyot i tyle. A może nawet nie przegraliśmy tylko wygrał Paco i Borussia ?
0
nie jest to wina tylko selekcjonera, ale każda ryba psuje się od głowy, a nasza głowa ma rok trenerki w ekstraklasie i bodaj trzy w I lidze na koncie.
7
najlepsze: jesteśmy w pierwszym koszyku
najgorsze: ta miernota zostaje na ławce trenerskiej
0
portugalski bramkarz położył się, żeby Kuba mógł wejść ?
0
z ławki rezerwowych rozdarł się krzyk: "wujek, a ja ? wpuściłbyś na boisko..."
0
po czerwonej kartce dla Portugalii siły w tym meczu wcale się nie wyrównały :(
0
Najlepszym polskim zawodnikiem w tym meczu, jest ten jełop który pchnął Milika w polu karnym. Arkowi wiele nie trzeba było wyleciał w powietrze jakby wszedł na minę przeciwpiechotną i bęc :D
0
chciałem zaznaczyć, że po odejściu Brzęczka wszystko wskazuje na to, że Raków znajdzie się w przyszłym sezonie w Ekstraklasie... wniosek ? Zastąpić Brzęczka obecnym trenerem z Rakowa Częstochowa :D
a tak na poważnie to pogonić i jego i Bońka.
5
Denis jeszcze odpali, zobaczycie...
1
trener Valverde nie posadziłby na ławce Busquetsa, który z całą moją sympatią otwiera poczet tzw. "świętych krów" na Camp Nou. Podobnie jak trener Valverde nie poradziłby sobie z zaadoptowaniem De Jonga do składu. Przynajmniej tak sądzę.
0
Kolega ma oczywiście rację i Ty też masz rację, tyle że odpowiednio zbilansowaną dietą można raczej zapobiegać niedoborom magnezu. No i jest jeszcze jeden problem, spójrz na produkty które mają wysoką zawartość magnezu. Pojawi się tam kasza gryczana, szpinak, botwina, nasiona, awokado, pestki dyni, soja, kiełki, quinoa, orzechy brazylijskie. Ręka w górę, kto z nas ma czas, pomysł i w przypadku niektóych z tych produktów pieniądze, na przygotowanie sensownego posiłku ? Oczywiście to wszystko da się spełnić, ale nie jest to łatwe, wymaga wcześniejszego planowania i wiedzy. Dlatego jeżeli mamy niedobór magnezu, objawiający się np skurczami powieki, przykurczami mięśni czy po prostu zmęczeniem i stanami depresyjnymi, dobry lek (nie suplement diety) z mleczanem czy cytrynianem magnezu jest nieodzowny. Znajdziemy tam dokładnie ten sam magnez co w produktach spożywczych, a pule magnezu uzupełnimy po prostu szybciej i łatwiej. Co nie znaczy, że należy odpuszczać sobie odpowiednią dietę :)
5
Magne B6 Forte jest najlepszy i jest lekiem. Nie słuchaj pieprzenia, żeby unikać tabletek i iść do lekarza. Jakby każdy miał chodzić z niedoboru magnezu do lekarza to byśmy nic innego nie robili, a lekarze pracowali 24 h. No i jeżeli nie tabletkami , możesz oczywiście dietą, ale zastanów się czy chcesz jeść ciemną czekoladę i dostarczać dodatkowe kalorie, które też są problemem w XXI wieku. PS. Porady udzielił Ci farmaceuta :)