7

Kolejny genialny gol Sancho
Kolejny jego krok w drodze do Barcelony - mam nadzieję

Kolejna genialna asysta Piszczka

0

Oczywiście, że tak ! :) Ale tak jak my jesteśmy pewni, że Barcelona znajdzie się w ćwierćfinale, tak wielu zagorzałych kibiców Lyonu wierzy, że przejdą Barcelonę :) Jeden z moich kolegów z pracy jest zagorzałym fanem Termalici Bruk Bet Nieciecza (pochodzi z wioski niedaleko Niecieczy) Przed meczem z Legią chodził przez tydzień i opowiadał, jaki to w****ol spuszczą Legii na stadionie Bruk-Betu. Oczywiście wszyscy patrzyli na niego z przymrużeniem oka, trochę wręcz jak na głupiego. I co ? I Termalica pokonała wielką Legię. Kibice od wiek wieków, mieli, mają i będą mieli problem z byciem obiektywnym, ale to też część tego zamiłowania :) Czasami dla własnych chwil radości warto dać się temu ponieść.

0

Być może nie jest to najszczęśliwsze określenie które użyłem, chodziło mi raczej o przerwę od piłki, treningu i meczy, przez co jego organizm jednak trochę odpoczywa. Tak czy inaczej, słyszałem w życiu jednak trochę większych głupot... jeżeli dla Ciebie ta jest największą, to zazdroszczę, bo chyba ich jednak za wiele nie słyszałeś.

0

Jeśli w tej uwadze, zawarta jest cała Twoja merytoryka, to pozwól że Cię zignoruję.

2

W zasadzie nie wiem, ale ponieważ kibicuję Barcelonie głęboko wierzę, że jednak Lyon przejdziemy. No ale ok, pojadę zgodnie z ostatnim, dziwnym nurtem i w ramach jakiejś dziwnie wytworzonej poprawności, wycierającej sobie gębę słowem "pokora" napiszę: "szkoda, że Arthur doznał kontuzji, ominą go starcia z Olimpique Lyon i pewnie w Lidze Mistrzów w tym sezonie już nie zagra, może za rok wróci do tych szlachetnych rozrywek" aaaa nie... czekaj,... przecież miało być więcej pokory, zatem będzie tak: "szkoda, że Arthur doznał kontuzji, ominą go starcia z Olimpique Lyon i pewnie w Lidze Mistrzów w tym sezonie już nie zagra, a w przyszłym sezonie Barca pewnie nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów i też sobie nie pogra, co za pech" tak lepiej ?

9

Jak nie urok to sraczka.
Ale wróci wypoczęty i głodny gry na ćwierćfinały. Mleko się rozlało, nie ma co płakać, jedziemy dalej !

1

Dembele, dla mnie jest bardziej następcą Neymara niż Messiego. Francuz to też zakup przyszłościowy i pomimo początkowej krytyki jaka spadła na ten transfer, wszystko wskazuje na to, że to genialne posunięcie. Ale uważam też, że czas pomyśleć o kimś, kto za kilka lat wskoczy w buty Leo. Oprócz Barcelony, Borussia jest klubem który regularnie śledzę i oglądam, nie mogę wyjść z podziwu nad Sancho i czuję się trochę tak jak kiedyś, oglądając wchodzącego, młodziutkiego Leo. Zaznaczam słowo: TROCHĘ :)

0

Mbappe ma potencjał na zastąpienie Messiego, ale z PSG ten gość jest absolutnie nie do wyjęcia. Musiałby skończyć się mu kontrakt.

1

Czysto hipotetycznie: Sancho mógłby przyjść w miejsce Coutinho (jeżeli ten do końca sezonu nie odzyska i nie ustabilizuje utraconej formy) lub ewentualnie Malcoma (który na dzień dzisiejszy jest - nie oszukujmy się- jedną nogą poza klubem). Jest jeszcze trzecia opcja: pozostawienie go na kolejny rok w Dortumdzie, dzięki czemu mógłby tam dalej rozwijać skrzydła. Odnośnie przeładowania kadry, problem ten pojawi się w lecie, ale w innej formacji, mianowicie w pomocy i trochę w obronie. Nasza linia ofensywna, akurat z przeładowaniem ma najmniej wspólnego, chociaż na tę chwilę jest kompletna. Transfer Sancho, podobnie jak Dembele byłby transferem na przyszłość, z myślą o zastąpieniu kiedyś Messiego.

0

Z myślą o przyszłości i w zgodzie z faktem, że Messi kiedyś odejdzie na emeryturę, Barca powinna jak najszybciej zadbać o jego następcę, a w tej chwili jedynym piłkarzem u którego widzę boską cząstkę jest Sancho z Dortmundu. Moim zdaniem powinien ze swoim talentem zostać zaklepany jak najszybciej i przyjść jus teraz żeby rozwijać się wśród najlepszych, a kiedyś sam stać się najlepszym. I jeżeli trzeba byłoby sprzedać Cou- zrobiłbym to, bo warto.

2

Cou powinien dostać czas do końca sezonu na ustabilizowanie wysokiej formy. Zawodnik za 140 mln, nie może głównie zajmować się szukaniem swojej formy, taki gracz powinien być kompletny i dawać zespołowi konkretną wartość dodaną. Jeżeli Cou się ogarnie fizycznie i mentalnie, to ok. W przeciwnym razie, sprzedałbym go i nawet dopłacając ściągnąłbym Sancho z Borussi Dortmund. To chyba jedyny piłkarz obecnie na rynku, który na dzień dzisiejszy przypomina chociaż cień Leo Messiego i kiedyś mógłby go zastąpić.

2

myślałem, że po to jest forum, żeby dyskutować i nożyce się jednak odzywały. No chyba że liczyłeś na same achy i ochy nad swoją wypowiedzią, a tu jakieś votum separatum.

trzeba mieć poczucie rzeczywistości w życiu, sport w tym piłka nożna, to dla wielu ludzi po prostu rozrywka i dopingowanie ulubionej drużynie ma po prostu przynosić radość. Wielu ludzi, którzy żyją takimi wydarzeniami jak Klasyk, przed meczem mówi różne, często nieobiektywne rzeczy. I wśród takich nieobiektywnych głosów słychać także takie, które mają małe szanse na zrealizowanie się... ale co z tego ?!? Czy to jest jakieś obligatoryjne ? Może to po prostu przynosi ludziom radość i nawet jeżeli później przychodzi rozczarowanie to za chwilę mija bo przychodzi kolejny mecz, a później kolejny. Czy naprawdę przed takim wydarzeniem jak mecz piłki nożnej, nieobiektywne osoby, które zdecydowanie opowiadają się po jednej konkretnej stronie muszą ważyć każde zdanie ? Moim zdaniem nie, a najważniejsze jest, żeby piłka nożna przynosiła ludziom radość i emocje były przy tym zdrowe.

A to ma do komentarzy na LaRambli, że jest to również jeden z wielu komentarzy przedmeczowych, niewypowiedziany przez kibica, ale przez jednego z piłkarzy biorących udział w rywalizacji.

3

No i co z tego ? Mecze Realu z Barceloną to rywalizacja, która polega na wzajemnym dogryzaniu, docinaniu. A, że się skończyło 1:1, trudno, będzie jeszcze rewanż, a jak się nie uda, to nastęny mecz, a potem jeszcze następny itd. Uważasz, że kibice Barcelony powinni przed meczem chodzić i opowiadać, że Barca dostanie soczysty wpierdol od Realu ? Nawet piłkarze Realu jak Vinicius tryskają pewnością siebie , że grają w najlepszym klubie na świecie i są spokojni o wynik... a od kibiców oczekujesz umiarkowania i ostrożności. proszę Cię...

10

Pierwsza połowa nie dla mnie. Pokonała mnie żona, środa z Cinema City i film z Lady Gagą. Uczcijcie mnie minutą ciszy.

0

Barcainfo, co tam się wyprawia ? Są jakieś personalne decyzje ?

0

Nie napisałeś, że jest za co go szanować, tylko że wymaga się od każdego żeby go szanował, a to jest różnica. No i wciąż uważam, że jest to bez sensu. Na szacunek ktoś zasługuje albo nie i ocenie podlega jednostka jako całość, a w mojej ocenie Ramos na szacunek nie zasługuje, bo jako człowiek to kompletne dno, które nie szanuje swoich rywali, a do celu kroczy po trupach. Twoje rozumowanie to trochę tak jakby szanować Hitlera za jego podboje, ale nie lubić go bo eksterminował Żydów. Można tak ... oczywiście... tylko po co ?

2

Wy z tym Ramosem to tak na serio czy chciałeś zebrać łapki w górę ? Jeżeli któryś z piłkarzy zasłużył sobie ana brak szacunku to jest właśnie Ramos... dlaczego ? Oprócz wielu, wielu różnych przypadłości, przede wszystkim za nastawanie na zdrowie zawodników. Przepraszam bardzo, ale żadnego piłkarza, który ma na celu skrzywdzić fizycznie swojego rywala nie będę szanował. A Twoje ostatnie zdanie które w skrócie brzmi: "wymaga się żeby każdy szanował bandytę boiskowego", to zakrawa na kompletny absurd. Moim zdaniem po prostu bredzisz.

1

Bardzo zaskakuje mnie ten zupełny brak loozu i radości w oczekiwaniu na Klasyk. Wzajemne dogryzanie, przepychanki słowne to zawsze był element gry i emocjonalnej burzy przed meczem Realu z Barceloną i osobiście, podobnie jak chyba większość kibiców uwielbiam ten stan. Nie rozumiem po co próbować być na siłę tak bardzo poprawnym politycznie...nikt nie wyzywa nikogo od kurw, chuji i przychlastów, więc zupełnie nie rozumiem czemu się czepiasz. Zarówno jedna jak i druga strona kibiców emocjonalnie związana z klubami, zdrowo podchodząca będzie z pewnym smakiem się szczypać. Kibice Barcelony są pewni zwycięstwa i bardzo dobrze, bo ten stan umila im czekanie na mecz. Co ryzykują? Najwyżej będą chwile rozczarowani, ale w końcu i tak zawsze będzie szansa do rewanżu. Ale przynajmniej tych parę dni przed meczem będą chodzić nakręceni i odczuwać autentyczną radość przed środowym starciem. Naprawdę sądzisz, że lepsze jest chodzenie i bajanie przed meczem "jaki to wpierdol zaserwuje nam Real Madryt jutro"? A może lepiej w ramach poprawności bądź jutro neutralny, albo jeszcze lepiej kibicuj Realowi ?

23

Mam nadzieję że po jutrzejszym klasyku chociaż na parę dni skończy się to winicjowanie w madryckiej prasie i cwaniakowanie o nowym Messim , Robinho itd.

0

to jest ten nowy Neymar :D



swoją drogą, układał tę piłkę między nogami chyba z pół godziny, co było przewidywalne, a i tak tego nie podniósł :D jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz.

0

jasne, że tak :)
przykładowo, wyżej gość wrzucił wypowiedź Viniciusa:
"Mecz z Barceloną? Nic mnie nie przeraża. Gram w Realu Madryt, najlepszym klubie na świecie. Niczego się nie boję."

piłkarz Realu w wywwiadzie tryska pewnością siebie i optymizmem, zapewne też ciesząc się na idący mecz. Ale oczywiście stado forumowych buców na siłę poprawnych politycznie jest w pogotowiu i na każdą próbę, nawet żartu , reaguje z szybkością światła :)

1

To przepraszam bardzo, kibice Barcelony mają zakładać przegraną ? Każdy się cieszy na swój sposób na nadchodzący mecz, nie wiem co jest złego w byciu pewnym wygranej z odwiecznym rywalem. Najlepiej zawiesić minę, spuścić wzrok i opowiadać jaki wpierdol zbierzemy w środę. Sport powinien przynosić radość, a dla kibica Barcy radością będzie wygrana Barcy. Kibice Realu obstaja przy swoim. Ktoś przegra, ktoś odpadnie, ale to nic... bo i tak za jakiś czas będzie rewanż i tak to się kręci. A jaka czyja postawa w odstępach między meczami, to jego sprawa i jak woli.

9

Dziecko, trochę looozu, nie każdy jest takim bucem i niektórzy rozumieją co to jest "żart"

0

Nic o tym nie napisali, ale że nie będą potrzebne właśnie dlatego że zagra Winicjusz z najlepszą 9 na świecie i najlepszym piłkarzem świata.

23

W związku ze spodziewanym występem Ousmane Dembele i Leo Messiego w srodowym El Classico , zarząd Realu zadbał o nową dostawę Aviomarinu dla piłkarzy królewskich. Lekarz klubowy zalecił kapitanowi Realu Sergio Ramosowi przyjęcie podwójnej dawki przed meczem i w przerwie, a po zakończeniu meczu będą czekały na niego kroplówki z dodatkowymi środkami przeciwwymiotnymi. Dodatkowo na Camp Nou zespół Realu będzie miał do dyspozycji klubową koparkę, która w razie konieczności wyciągnie piłkarzy wkręconych w ziemię na tyle głęboko, że nie będą w stanie wykopać się z niej o własnych siłach. [Marca]

1

cieszę się :) Tak miało być ! :D

27

Ma ktoś link z transmisji badania Messiego na żywo ? Wie ktoś czy asystuuje przy tym Jordi Alba ? :)

0

zobaczymy czy znajdzie się miejsce dla Tonio Tajnera :D

5

Real zaczął regularnie punktować, nie wolno pozwolić sobie na łatwe oddawanie punktów pomimo arcyważnego meczu w środę. Potrzebne są rotacje, ale nie wywracanie składu do góry nogami. Moim zdaniem dzisiaj pewniakami są Semedo i Arthuro Vidal. Nie rezygnowałbym z Coutinho bo on jest na fali wznoszącej, zatem nie przerywałbym tego. Podobnie Messi i Suarez - oni tak czy srak będą mentalnie nastawieni, żeby skrzywdzić Real niezależnie od odpoczynku, im po prostu nie należy przeszkadzać. Wymieniłbym jednak jednego ze środkowych obrońców na Verme - póki zdrowy, gość jest pewny. Mój skład na dziś. MATS- Alba, Verma, Pique,Semedo - Rakitic- Arthur,Arturo- Cou, Souarez, Messi.

W środę postawiłbym na prawej stronie Sergiego Roberto. On naprawdę wie, jak się drze prześcieradła.

21

Dwu-Mecz z Realem na tym etapie, to gra va-banque. Wyeliminowanie ich na tym etapie w dobrym stylu z okazałym, wysokim zwycięstwem, może ponownie posłać wstającego z kolan rywala na deski i odbić się na ich kolejnych występach. Z kolei wyeliminowanie nas, nawet rzutem na taśmę, doda im pewności siebie i pociągnie nie tylko w Lidze Mistrzów, ale też w LaLiga. Stawka tego dwumeczu, uważam, że jest znacznie większa niż tylko finał Pucharu Króla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?