0

Wydaje mi się, że ludzie zbyt rozemocjonowani w trakcie meczu próbują gdzieś spuścić z siebie to ciśnienie i najłatwiej przychodzi im to na forum La Rambli.To taki trochę wentyl bezpieczeństwa, gdzie wyładowane zostają różne wiadra pomyj , ale dzięki temu to nabuzowanie opada. Z jednej strony tak jak piszesz - to głupie, że zamiast skupić się na meczu ktoś non-stop tłucze w klawiaturę. Z drugiej jednak strony- to może też forum po to jest, żeby pozbyć się tych złych emocji... No ale to co masz rację, to na pewno, że pada mnóstwo bzdur :) No i myślę, że wytrawni kibice jednak oglądają mecz w skupieniu i pasji, nie myśląc nawet o forum.

0

ja jestem pewnie wyjątkiem i racjonalne argumenty zawsze do mnie trafiają :) Na chwilę dzisiejszą, cieszy mnie ostatnie 20 minut gry, cieszy mnie Alenia, cieszy Pique, Sergi Roberto z Semedo, 3 pkty na takim cholernie trudnym terenie i że luty się kończy. To co mnie martwi to Suarez, a to co bardzo martwi to Coutinho w którego powoli przestaję wierzyć :)

1

potrafimy z wyniku, natomiast nie potrafimy z takiej gry jak przez 70 minut widziałem.

1

od uznawania karnych za faul przed polem karnym *

*jeżeli tyczy się to Realu Madryt

0

fajny ten VAR, taki promadrycki ...

11

Każdy, rozsądny, zdrowy na umyśle trener po takiej pierwszej połowie, posadziłby na ławce Flipa (Coutinho) i Flapa (Suareza), wpuścił Malcoma i Dembele na skrzydła a Messiego ustawił do środka. Ewentualnie wymyślił coś nowego, byle oczy kibiców nie krwawiły od oglądania tych wygłupów, szczególnie Suareza poruszającego się z gracją Bennego Hilla. Tak powinno być w drużynie, w której nie rządzi kolesiostwo i wewnętrzna grupa. Ale tutaj Suarez oczywiście niezależnie od formy musi na boisko wyjść, a jako argument trener mówi: "przecież dostaje piłki". To, że nie umie jej poprawnie przyjąć to już inna bajka, ale co tam. Panie Valverde, wstyd wpuszczać kogoś w takiej formie na boisko !

4

Wpuszczanie na boisko zawodnika w takiej formie jak Suarez, to powinien być wielki wstyd dla każdego trenera.

1

Mam wrażenie że Kraft jest dość często promowany.

0

Cou & Suarez czyli Flip i Flap pół wieku później, szykujmy się na "wspaniałe, czerwono niebieskie" popołudnie

0

Moje typy to : 1. Geiger 2. Kobayashi (wiadomo który) 3. Peier ... mam złe przeczucia co do naszych, ta skocznia narciarska ewidentnie im nie leży :(

0

Super ! :) takich ludzi z dystansem potrzeba :) pozdro !

0

no troll troll, ale wybacz, nie mogłem się powstrzymać :D

1

cytując klasyka: "W której części FM?" xD

1

można spróbować imbiru, albo najprościej - łyknij sobie Aviomarin. Powinien pomóc a jest bez recepty. (jestem farmaceutą, wiem co mówię)

P.S. THC z Marihuany też działa przeciwwymiotnie, ale sam dym podrażnia, więc tutaj efekt jest nieprzewidywalny :)

0

To prawda, ale chyba sam nie wierzysz, że nawet w innym przypadku trener zmienilby Suareza.

0

Ok :) generalnie wypowiedź była jak najbardziej zrozumiała, ale trudno się to czytało :) pozdrawiam i miłego dnia :)

36

Zdjęcie Dembele i pozostawienie na boisku Suareza w meczu z Lyonem, było tak cholernie wymownym pokazaniem, kto tu jest "świętą krową" i kto ma miejsce niezależnie od wszystkich okoliczności. Dembele był znacznie bardziej aktywny i mimo tego, że nie wszystko mu wychodziło,dawał z przodu jakiś ogień, w przeciwieństwie do Louisa. Nie powinno tak być w drużynie z takimi aspiracjami.

0

Zaczynaj zdania z wielkiej litery, no i ciężko się czyta wypowiedź, bez używania interpunkcji, warto czasami dać przecinek gdzie to konieczne. Wyeliminuj ze zdania wstawki, które normalnie używasz w języku mówionym np: zamiast: " Jovic spoko ale no kot w worku", napisz po prostu "Jovic spoko ale to kot w worku", to no jest niepotrzebne. We frazie " z liga z jezykiem" trzeba dać spójnik "i" albo "oraz".

0

Może Maxi i "obcykany" z językiem, ale Ty na pewno nie....

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez typa, który chciał zabłysnąć i mu nie wyszło, nikt nie odpowiedział rzetelnie na twoje pytanie. Ja niestety nie oglądam ligi francuskiej, więc nie czuję się kompetentny.

11

Nie, no no przecież Busi to typowy lis pola karnego. Ze starego tercetu Busi Xavi Iniesta, to właśnie on był najbardziej ofensywnym piłkarzem o czym świadczy "olbrzymia" liczba asyst i goli.

0

czasami z oceną dobrze poczekać przynajmniej do ostatniego gwizdka sędziego, nie wspominając nawet o zakończeniu dwumeczu.

0

No zgoda, że Lyon może i znajdzie sposób na podwajanie lewej strony, ale na prawej też nie jesteśmy bezzębni. Też chciałbym, żeby zamiast Arturo zagrał Arthur, ale nie ma takiej możliwości, więc EV musi wycisnąć 100% esencji z tego co ma i wykorzystać najlepsze cechy piłkarzy, których wpuści. Co do Suareza, to faktycznie martwię się o jego formę, liczę jednak na jakieś przełamanie po fatalnym poprzednim meczu.

0

Tak się jeszcze zastanawiam, czy ta kreatywność w środku pola jest nam aż tak bardzo dzisiaj potrzebna ? Oczywiście piszę to w świetle kontuzji Arthura, który chyba jako jedyny tę kreatywność gwarantuje. Tak naprawdę ta pomoc będzie grała dla odbioru, utrzymania się przy piłce i pressingu, a sprawy ofensywne, pójdą na braki dwóch pasów transmisyjnych: tandemu Alba-Messi i coraz lepiej współpracującego Semedo-Demebele. W ostatnim meczu mam nadzieję, że Suarez spudłował wszystko co było już do spudłowania w tym sezonie. Pique na środku obrony gra ostatnio rolę życia. Wiem, że nie jest idealnie i gra może nie będzie piękna, ale tak naprawdę czy mamy powody do ciągłego narzekania ?

4

Linia pomocy niby toporna, siermiężna, niekreatywna, ale czy w świetle kontuzji Arthura, Barcelonę stać na lepszą? Mógłby tu zagrać ewentualnie Alenia, Sergi Roberto, Coutinho. Każdy z nich, jest pewnie bardziej kreatywny niż gracze typowani do występu, ale występ każdego z nich będzie formą eksperymentu, wiążącego się z ryzykiem. Na ryzyko w Lidze Mistrzów, zlekceważenie rywala, moim zdaniem miejsca już w Barcelonie nie ma, ponieważ o ile w LA Liga jest 38 meczy, o tyle w LM wylatuje się po dwumeczu. Pomoc Vidal, Rakieta, Sergio, może i gwarantuje kreatywność i nieszablonowość na poziomie kopy węgla, ale z drugiej strony powinna gwarantować większy pressing, utrzymanie się przy piłce, odbiór. Może i nie obejrzymy dzisiaj wielkiego widowiska, ale z drugiej strony wczuwając się w sytuację kadrową Valverde, potrafię go zrozumieć.

0

Wiadomo coś o karach dla Ramosa i Bale'a ?

3

dzięki za ten filmik, jakbyś czytał w moich myślach. Nie oglądałem meczu i zastanawiałem się jak wygląda piłkarz, który dostaje jednykę od redakcji i czytelników :D

0

Wystarczyło: " poprosić o następny zestaw pytań"

12

1) ale błysnąłeś...
2) jest XXI wiek i słowniki dostępne są online za darmo.
3) zwracanie komuś uwagi na błędną pisownię, jeżeli nie ma ona wpływu na przekaz informacji jest niegrzeczne. Osobiście wolę braki w znajomości reguł ortografii niż kultury osobistej.

1

" Se queda"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?