7

tak, tak, a w finale z Atletico, to obrońca Atletico sprowokował tego spalonego... gdyby stanął jeszcze z metr od Ramosa, to spalony nie byłby "tylko" półmetrowy, a półtorametrowy i może sędzia by zauważył. Sami sobie Atletico winni.

0

trzymam za słowo ! :)

80

Moje typy na tytuł w jutrzejszej Marce:

a) Benzema podłącza Real do tlenu
b) Benzema utrzymuje ligę dla Realu
c) Ta liga nazywa się Benzema
d) Real wciąż walczy o tę ligę

2

Szczerze mówiąc wolałbym mocno postawić na Demebele, lub sprowadzić Jadona Sancho z Dortmundu, tylko i wyłącznie ze względów czysto sportowych. Neymar wcale w PSG się nie rozwinął, nie jest lepszym piłkarzem niż ten, który opuszczał Barcelonę, oprócz tego z tego co zaobserwowałem stał się bardzo podatny na kontuzje. Poza tym nie jest już najmłodszy i ma wielkie gwiazdorskie ego, a także jest symulantem. Tak, gdy grał w Barcelonie przeszkadzało mi to jego symulowanie, a nie gwiazdorzył aż tak bardzo, bo miał świadomość tego, że jest tym maksymalnie drugim. Uważam, że hipotetyczne przejście Neymara więcej zaszkodzi niż przyniesie korzyści.

2

Bramka Benzemy nie powinna być uznana. Varane jechał obrońcę jak lokomotywa, robiąc miejsce Arabowi do oddania strzału.

0

Dobrze, że Ramsey dzisiaj nie strzelił żadnej bramki, Rolling Stones'i odetchnęli z ulgą :D

0

Moim zdaniem, Barcelona powinna wyciągnąć lekcję z Ardy Turana. Gdy po sezonie była okazja sprzedać Turka i odzyskać nawet całość zainwestowanych pieniędzy, Barca pozostawiła go w składzie. Po sezonie przed takim dylematem stanie z Coutinho, zawodnikiem który kosztował nie 40, a 140 milionów i który nie pokazuje wartości nawet 20 milionów. Z korzyścią dla każdego - Barcy, MU i Filipka, można go oddać do United nawet z pewną stratą finansową. Moim zdaniem to za duże pieniądze, żeby ryzykować, tym bardziej, że nie ma ani pół argumentu na to, że Cou nagle stanie się przydatnym dla Barcelony zawodnikiem. Takim argumentem z pewnością nie jest też wiek piłkarza, bo nie jest też młodzikiem który będzie tylko się rozwijał i zwyżkował z formą.

0

Sparta Praga.

0

Posiadanie czterech obrońców środkowych z topu, będzie wymagało rotacji, bo z tej czwórki nie widzę nikogo, kto tak zwyczajnie zasiądzie grzecznie na ławce. Z jednej strony De Ligt to żywa przyszłość, ale z drugie Pique i Longlet są w takiej formie że muszą grać, a Big Sam powoli wróci do siebie po kontuzji. Można zawsze rotowac, ale środek obrony zwykle rotacji nie lubi, stoperzy powinni nudnych dobrze zgrani. Mam ambiwalentne uczucia co do tego transferu.

1

Właśnie mam podobne zdanie jak Ty. Nie jestem przekonany do żadnego z młodych, dostępnych napastników: Jovica ani Maxi Gomesa. Oprócz Quagliarelli rozważyłbym jeszcze Tadica z Ajaxu, który dosłownie eksplodował. Natomiast za rok-dwa poszedłbym po kogoś kto się objawi lub np po Piątka, jeżeli nie okaże się jednosezonowym przypadkiem.

1

Pozostaje mieć nadzieję, że drużyna faktycznie ma obsesję zwycięstwa w Lidze Mistrzów i w takich meczach nie marnuje motywacji i sił.

12

mam nadzieję, że faktycznie przyjdzie Mourinho, a nie Zidane. Muł jeszcze bardziej pogrąży tę drużynę w chaosie, nigdy nie zakopał toporu wojennego z Ramosem, rozstając się w fatalnej atmosferze. Są jeszcze w Realu piłkarze, którzy to pamiętają. Poza tym strach pomyśleć, jaką bestie wielki Muł zrobi z Casemiro.

0

to raczej nasza wina, za frajerstwo płaci się najwyżsżą cenę

6

no właśnie w tym swoim stylu przypomina Kserksesa, perskiego króla w wyobrażeniu z filmu "300". Jego zachowanie i egocentryzm również to niestety potwierdzają.

17

Neymar w towarzystwie swoich utrzymanków, w tym VIProomie jednak pasuje do całej tej otoczki P$G. Ewidentnie znalazł swoje miejsce na świecie.

3

No to śmieciarka zabrała co miała zabrać w Madrycie, a dzień później zawitała do Paryża wywieźć wielkogabarytowe :D

3

to chyba sięgnąłeś po zły nick :)

0

Jeśli ten na profilowym to Ty, to wybieram opcję trzecią xD

P.S. Już działa, sprawdziłem :D

0

notatnik wciąż nie działa ?

0

aaa Ty się mnie o to pytasz ?!? ja nie mam zielonego pojęcia, mogę tylko spekulować zza ekranu mojego komputera.
Trudno mi uwierzyć w to, że taka kompilacja błędów jaka eliminowała Bayern, mogła wydarzyć się jakimś przypadkiem czy gapiostwem sędziego, szczególnie błędów w jedną stronę. Dlatego, jeżeli ktoś uważa, że błędy na korzyść Realu to przypadek - ok, ma takie zdanie i looz, ale jeżeli ktoś powie, że stoją za tym pieniądze i układy - to sorry Mistrzu, ale są na to argumenty i nawet jak się z tym nie zgadzam, nie nazwę oponenta idiotą.

0

możesz to jakoś uzasadnić ?
ja zaryzykuję stwierdzenie, że jeżeli ktoś myśli, że sport w którym chodzą już nie miliony a miliardy dolarów, euro, funtów itd. jest czysty, jest dopiero IDIOTĄ

39

Mógłby jeszcze ten Reguillon zostać chwilę po meczu, chętnie pooglądałbym sobie dłużej jego wykręconą mordę po meczu.

1

Ktoś wie, czy jutro Marca i As wychodzą czy robią dzień przerwy udając że "nic się nie stało" ?

1

nawet Pączek wygwizdany xd

3

Najlepsza 9 na świecie xD

0

akurat przy tej bramce Schone, to nie miał prawa tego puścić.

1

Nie ma to jak zamienić świetnego, ale mało marketingowego Navasa, na belgijskiego Jasia Fasole, który nie za bardzo wie czy żyje.

4

Nie zapominajcie, że w Realu zawsze jeszcze może wejść jeden zawodnik, taki w żółtej koszulce z gwizdkiem.

0

Już śpieszę z wyjaśnieniami. Cou w Barcelonie, czy to się Tobie podoba, czy nie (bo mi np nie) jest traktowany jako skrzydłowy i absolutnie nie radzi sobie na tej pozycji. W Liverpoolu grał także jako skrzydłowy, ale liga angielska ma kompletnie inną specyfikę, tam jako skrzydłowy atakował bardziej z głębi pola, a nie w ataku pozycyjnym, jak ma to głównie miejsce w Barcelonie. Piłkarz za 140 mln nie zaadoptował się- trudno, moim zdaniem warto go sprzedać do dobrego angielskiego klubu i tam odzyska swoje oblicze (np MU albo Chelsea). Z kolei jeżeli odchodzi jeden skrzydłowy i przychodzi inny (Sancho) to wtedy wychodzimy na ile ? NA ZERO. Jeden odszedł, jeden przyszedł, więc to jest odpowiedź na pytanie: "po co nam kolejny skrzydłowy?". Co do Sancho. Nie wiem czy zauważyłeś, ale Messiemu jest już bliżej niż dalej do końca kariery i moim zdaniem trzeba szukać kogoś, kto powoli będzie wchodził w jego buty. Moim zdaniem Sancho to jedyny piłkarz w tej chwili, który ma potencjał by chociaż przypominać cień Messiego i mocno postawiłbym na niego.

1

Out Coutinho
In Jadon Sancho

Z korzyścią dla Philippe , dla nas i klubu który go kupi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?