0

Obawiam się, że Skriniar wcale tańszy nie będzie. Opcja jak najbardziej świetna, ale wymiana 1:1 za Rakitica raczej nam nie wyjdzie, trzeba będzie dopłacać. Inter wcale nie musi go sprzedawać, a 100 może krzyknąć za niego looźno moim zdaniem

0

aaaa, ok to pardonsik, źle zrozumiałem :)

0

Ale kościół to akceptuje u ludzi, akceptuje też bycie gejem czy lesbijką we wspólnocie kościelnej (powołuję się tu oczywiście na nauki obecnej głowy kościoła Franciszka). Kościół uznaję jako grzech jednak praktyki homoseksualne np seks analny, podobnie zresztą jak np seks przedmalzenski. Natomiast nie sądzę, by bycie homoseksualistą zamykało drogę do bycia kimś. Nie mam statystyk, ale wśród wysoko postawionych duchownych zdarzają się również geje. Natomiast w obliczu celibatu ich seksualność jest tematem tabu, ale zarówno ukierinkowana na homo jak i hetero.

0

Ale co tutaj można akceptować, albo nie. To co robisz pod własną kołderką i z kim tam jesteś to jest sprawa intymna i tu nie ma co akceptować. Każdy ma prawo być tam z kim chce, chłopcem , dziewczyną , dwoma dziewczynami, owczarkiem niemieckim i własną ręką i po co komuś akceptacja tego ? Każdemu należy się szacunek jako człowiekowi, niezależnie od wszystkiego, a swoje intymne praktyki wystarczy pozostawić w domu.

0

Już skorumpowany dziadzio ze swoją białą ekipą kombinuje.

23

Valverde storpeduje ten pomysł. On woli Williana za 80 dużych baniek, w przeciwnym razie, posadzi Jovica na ławkę za karę.

0

Oczywiście :) koszykówką pasjonuję się od roku mniej więcej 1994, wcześniej niż piłką nożną :) Było tylko pięć miejsc, więc miejsca nie starczyło dla wszystkich, np. Charles'a Barkley'a, Alonso Mourninga, Denisa Rodmana, Karla Malone'a, Olajuwoona, Horace'a Granta, Cieszę się, że jeszcze udało mi się załapać na ostatnie sezonu Clyde'a Drexlera, Oakleya, Mitcha Ritchmonda no i wielkiej gwaizdy Detroit Pistons: Granta Hilla :D Drużyny były nieco inne: Seattle Supersonics, a Washington nazywali się Bullets :) a Nets byli z New Jersey no i Grizzles z Vancouver.

1

1. M. Jordan
2. J. Stockton
3. Shawn Kemp
4. Scottie Pippen
5. Anfernee Hardaway

1. Magic Johnson
2. Larry Bird
3. Kareem Abdul Jabbar
4. Clyde Drexler
5. David Robinson

1

Tak sobie myślę, że gdyby dzisiaj Barcelona zmierzyła się z Manchesterem City w obecnych dyspozycjach, to tu nawet znajomości na ławce trenerskiej obywateli by nie pomogły. Konsekwencje byłyby przewidywalne: wizyta u proktologa z rekonstrukcją odbytnicy po meczu i ciężki uraz psychiczny.

5

i jutro znów trzeba będzie czytać w Marce coś w stylu: "liga znów otwiera się dla Realu" albo "Athletic podłącza Real do tlenu"... jeszcze tego tytułu nie widzę, a już mi się chce wymiotować.

0

to Coutinho gra w tym meczu ???

0

Szczerze mówiąc, nie mogę sobie przypomnieć tak słabej połowy w wykonaniu Barcelony. Trudno jest wskazać kogokolwiek, jakiś punkt zaczepienia w tym meczu dla Barcy, może z wyjątkiem Semedo, który jest aktywny. Coutinho, Suarez + pomocnicy - to jakieś nieporozumienie. Jak na tę chwilę, to wygląda bardzo źle.

4

biedny Gianfranco Zola musiał tłumaczyć się za tego buca.

17

Sarri rzucił rękawicę Bale'owi jeśli chodzi o tytuł "buca weekendu".

0

Marzena Sarapata !

0

Takie dmuchanie na zimne i oszczędzanie na siłę to też jest głupota. Mecz z Bilbao to takie same 3 pkty jak inne i trzeba po nie sięgnąć, bo później się okaże że Dembele i Messi byli oszczędzani na mecze o czapkę gruszek.

0

no właśnie o to chodzi, że nie każdy ...

0

Pomoc w składzie: Busquets - Vidal - Rakitic to będzie beton i skała, mnóstwo podań do boku i spowalniania gry i mało kreatywności. Lepiej byłoby jednak postawić Vidala za Rakietę, a obok Coutinho albo Alenie, albo zaskoczyć Puigiem. Niestety obawiam się, że to nie będzie łatwy mecz dla Barcelony. No ale jak się zastanowić, to ostatnimi czasy łatwych meczy już nie ma.

0

To prawda, ale jest druga strona medalu. Roberto jest traktowany raczej jednoznacznie w kategorii prawego obrońcy, a Coutinho skrzydłowego. Puig regularnie minutuje w meczach drużyny B, uważam, że cennym doświadczeniem byłoby dla niego urwanie choćby 20 minut w meczu ligowym na znacznie wyższym poziomie, tak by wiedział jak taki poziom wygląda. Przejście z trzeciej ligi do pierwszej to naprawdę skok na głęboką wodę, a czasami dobrze piłkarzowi pokazać, jak taka głębia wygląda i sprawdzić na tym etapie jak sobie radzi.

6

Trochę jednak szkoda, że w zwiazku z kontuzją Arthura Valdek nie powołuje Puiga do kadry meczowej. W drużynie B gość tak koncertuje, że aż prosi się dać mu minuty w Primera Division i zobaczyć jak będzie wyglądał wśród rutyniarzy.

0

mała korekta, we trójkę strasznie się męczą na tej pozycji, a dla Mirandy jest to nominalna, więc męczy się najmniej. Oczywiście zgadzam się z tym, że powinien on jutro zagrać, bo kiedyś musi się tego fachu uczyć.

1

Ok, z Villareal i Sociedad jeszcze wyników nie mieli, ale gra była już znacznie, znacznie lepsza. Z Sociedad mieli tak naprawdę sporo pecha i tę niezrozumiałą decyzję sędziego po faulu na Viniciusie, natomiast w obu tych meczach Real zagrał już znacznie znacznie lepiej i to miałem na myśli pisząc o formie.
Co do dalszej wizji, to skoro wiesz jak będzie, to rozumiem że w tym sezonie już rozgrywek nie oglądasz ?

1

ale w tym roku złapał na początek stycznia, więc jest szansa, że powietrze jeszcze uleci. I mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby to była taka forma jak z kapitanem Grzmotem i Zizou na ławce w zeszłym sezonie. Nie ma się co łudzić, że cały sezon będą mieć słaby, ale ta forma też nie jest dana raz na zawsze.

0

jak oni mogli zostawić tego wieprza samego...

0

Nie, za parę lat wskoczyłby w buty Messiego. W tej chwili w Europie, nie ma nikogo w kim można dopatrzeć się "boskiej cząstki", z wyjątkiem Sancho oczywiście. A gość ma 18 lat.

7

Kolejny genialny gol Sancho
Kolejny jego krok w drodze do Barcelony - mam nadzieję

Kolejna genialna asysta Piszczka

0

Oczywiście, że tak ! :) Ale tak jak my jesteśmy pewni, że Barcelona znajdzie się w ćwierćfinale, tak wielu zagorzałych kibiców Lyonu wierzy, że przejdą Barcelonę :) Jeden z moich kolegów z pracy jest zagorzałym fanem Termalici Bruk Bet Nieciecza (pochodzi z wioski niedaleko Niecieczy) Przed meczem z Legią chodził przez tydzień i opowiadał, jaki to w****ol spuszczą Legii na stadionie Bruk-Betu. Oczywiście wszyscy patrzyli na niego z przymrużeniem oka, trochę wręcz jak na głupiego. I co ? I Termalica pokonała wielką Legię. Kibice od wiek wieków, mieli, mają i będą mieli problem z byciem obiektywnym, ale to też część tego zamiłowania :) Czasami dla własnych chwil radości warto dać się temu ponieść.

0

Być może nie jest to najszczęśliwsze określenie które użyłem, chodziło mi raczej o przerwę od piłki, treningu i meczy, przez co jego organizm jednak trochę odpoczywa. Tak czy inaczej, słyszałem w życiu jednak trochę większych głupot... jeżeli dla Ciebie ta jest największą, to zazdroszczę, bo chyba ich jednak za wiele nie słyszałeś.

0

Jeśli w tej uwadze, zawarta jest cała Twoja merytoryka, to pozwól że Cię zignoruję.

2

W zasadzie nie wiem, ale ponieważ kibicuję Barcelonie głęboko wierzę, że jednak Lyon przejdziemy. No ale ok, pojadę zgodnie z ostatnim, dziwnym nurtem i w ramach jakiejś dziwnie wytworzonej poprawności, wycierającej sobie gębę słowem "pokora" napiszę: "szkoda, że Arthur doznał kontuzji, ominą go starcia z Olimpique Lyon i pewnie w Lidze Mistrzów w tym sezonie już nie zagra, może za rok wróci do tych szlachetnych rozrywek" aaaa nie... czekaj,... przecież miało być więcej pokory, zatem będzie tak: "szkoda, że Arthur doznał kontuzji, ominą go starcia z Olimpique Lyon i pewnie w Lidze Mistrzów w tym sezonie już nie zagra, a w przyszłym sezonie Barca pewnie nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów i też sobie nie pogra, co za pech" tak lepiej ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?