1

głowę myj szamponem DX2, ale oprócz tego załatw sobie receptę gdzieś od jakiegoś znajomego lekarza na Loxon 5% (koniecznie w tym stężeniu, 2% jest bez recepty ale jest za słaby). Jeżeli to nie pomoże, to trzeba się pogodzić z losem albo zbierać pieniądze na przeszczep włosów. P.S. Jestem farmaceutą, co prawda owłosionym, ale wielu łysiejącym pomagałem, wiem co mówię :)

3

Czy naprawdę sądzicie, że ktoś wypożyczy obrońcę klasy Van Dijka albo Kouliballi'ego ? Na wypożyczenie udają się zawodnicy mający problem z grą w swoim zespole, a mogący zapchac dziurę w innych. Christensen będzie też rezerwowym u nas, chociaż może częściej zagra niż w Chelsea.

3

walijski kuca z Walii to brzmi jak pleonazm językowy, aczkolwiek śmieszny :D

2

To nie jest kwestia ogrywania bo Rabiot nie jest już "młodym, perspektywicznym grajkiem" który stale się uczyć. To bardziej zachowanie, gdzie na złość mamie odmrożę sobie uszy. PSG potrzebuje pomocnika w środku pola do czarnej roboty, Rabiot potrzebuje stałej gry, żeby być w formie. Ale ponieważ nie chce przedłużyć kontraktu, to my usadzimy dziada na ławce, chociaż nie będzie mógł dla nas odwalić roboty.

0

To prawda, ale obrona z tego sezonu straciła już 19 bramek w 15 meczach. W poprzednim sezonie Barca straciła 29 bramek (w 38 meczach). Obecnie wychodząc na mecz mamy trochę takich niezgranych Jerry Minów w obronie i przeciwnicy to wykorzystują. Dochodzi do tego jeszcze słabsza forma Ter Stegena i przed Levante można się martwić jaką liczbę zastaniemy w rubryce "gole stracone".

7

w zeszłym roku też wklepaliśmy im 4 brameczki, problem w tym, że oni nam 5 wepchnęli. A patrząc na naszą obronę dzisiaj wszystko jest możliwe.

28

Uwielbiam tę "potęgę argumentacji" piłkarzy Realu, którzy na każdy zarzut odpowiadają jak mantrę: "on uderza w Real, ponieważ to najlepszy klub na świecie". Wyższy poziom prowadzenia sporów.

0

Borussia to drużyna którą oglądam ze zdecydowanie największą przyjemnością, zaraz po Barcelonie oczywiście. Oglądanie Paco, Reusa, Deleyny, Weigla, Piszczka, Guerero i przede wszystkim Sancho to czysta przyjemność.

0

no właśnie, myślę, że Karim już punktuje na przyszłoroczną złotą piłkę :D

0

Na boisku w Madrycie dzisiaj:
-zdobywca złotej piłki
-przyszły zdobywca złotej piłki (Pajacencio, któremu zp wręczyła już zaocznie Marca)
A kolejny zdobywca złotej piłki w czasach Jettsonów na ławce rezerwowych (Winicjusz).
Czuję że będzie magia.

0

Może Dembele jest na tyle mentalnie "dojrzały" , że wciąż kręcą go bardziej konsole niż dziewczyny :D poza tym za duże ryzyko, wtedy mógłby się dopiero nie wysypiać :D

52

To może prościej zatrudnić jakąś starszą Panią albo inną opiekunkę, która ładnie przypomni mu o treningu, zawiezie go tam, zgasi światło, wyłączy konsolę i nakaże iść spać, zrobi zdrowe pożywne śniadanko.

2

Trzeba będzie znowu urządzić czyszczenie magazynów. W Evertonie Andre Gomes pracuje na solidny transfer, myślę że jest tu szansa odzyskać ok 35 mln. Dennis, Rafinha, Palencia, Munir to powinnno przynieść zysk ok 60 mln. Paco 25 mln. Podejrzewam, że przy dobrych wiatrach pojawi się też sporo ofert za Cucurellę, tyle, że wciąż nie jestem przekonany do zasadności jego sprzedaży. Zawsze można rozważyć też sprzedaż Rakitica, osobiście uważam, że jest to zawodnik nietykalny, ale być może sam będzie chciał spróbować czegoś innego. Wtedy zastrzyk gotówki powinien być naprawdę konkretny. Mam nadzieję, że oprócz Holendrów Barcelona poszuka także dobrego napadziora, zmiennika dla Suareza. Osobiści postawiłbym na Luke Jovica z Eintrachtu - uważam, że ma olbrzymi potencjał, a jego cena wciąż nie będzie jakaś wygórowana. Ewentualnie jest jeszcze Martial, ale ta operacja może być znacznie znacznie trudniejsza.

2

Miałem pisać, że Marca coś dawno nie "wręczała" zaocznie Asensio Złotej Piłki... i wszystko wskazuje na to, że ten stan jeszcze będzie trwał. Nowy Neymar to też bardziej parodia niż faktycznie kopia Neya. Numer jeden na świecie również wygląda, jakby ten ranking przekręcono do góry nogami. Tylko jakim cudem "prześcieradła" znalazły się na pierwszy miejscu w tej grupie ?

1

Takim meczem jest spotkanie z Tottenhamem, gdzie w linii pomocy obok Rakiety czy Vidala mógłby zagrać spokojnie Alenia czy Puig (większe szanse ma ten pierwszy). Ci goście muszą poczuć, czym jest gra na najwyższym poziomie, czym różni się Liga Mistrzów od trzeciej ligi hiszpańskiej. Ale do tego trzeba trenera z jajami i prezesa z jajami. Pamiętam kiedyś jak ptaszki ćwierkały, że przyjdzie Guardiola i obejmie ster Barcelony, Pep powiedział do Laporty: "nie masz jaj, żeby to zrobić". Laporta miał jaja i postawił na trenera z jajami. Dzisiaj mamy prezesa bez jaj i trenera z co najwyżej jednym malutkim jąderkiem i dlatego Alenia w drużynie gnieździ się dopiero w wieku 20 lat, kiedy jest już częściowo ukształtowany trzecioligowym poziomem Barcy B. Mam nadzieję, że nie jest dla niego już za późno, chociaż wcale go oczywiście nie skreślam.

0

Po pierwsze... zagrał
Po drugie... chciałeś żeby Ci pokazać taki mecz więc pokazałem tę które pamiętam :)

12

Jeszcze nie zaczął grać jak Ronaldinho, a już chcę podobnie skończyć...

9

w prawie każdym Gran Derby :)

1

w przypadku jednego i drugiego, to samo: jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz :)

1

ufff udało się... Solari zaryzykował ale się opłaciło. Pokazał, że jeżeli Valverde jest w stanie wygrać bez Messiego z jakimiś ogórkami (nie chodzi tu o Leganes) 5:1, to on bez Benza jest w stanie wyciągnąć nawet 6:1 !!! Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D

0

Przynajmniej nikt nie powie, że Valverde go zajechał.

32

Solari w meczu z Melilą chce udowodnić, że benzemadependencia to tylko wymysły dziennikarzy, a Real jest w stanie wygrywać nawet bez Karima.

1

Biedak, dawno nie gościł na Camp Nou piłkarz tak nekany przez kontuzje. Mam nadzieję że ta nie zakończy jego kariery, chociaż gdyby nie te ciężkie urazy, ten chłopak mógłby zajść naprawdę daleko. To nie jest pech, to po prostu słabość organizmu i podatność na urazy.

0

te "XD XD XD" miały odzwierciedlać ironię w mojej wypowiedzi, jak widać bezskutecznie :)

0

Benzema jest bo Francja została Mistrzem Świata, a w finale LM Kariu nabił go piłką przecież XD XD XD

5

najlepsze to jednak chyba to, że facet który kosztował ok 150 mln euro, wreszcie łapie regularność, jest decydujący, ogląda się go z przyjemnością i staje się jednym z najlepszych trybików katalońskiej maszyny. No i że możemy to napisać kolejny raz z rzędu - to jest w tym najlepsze.
Jeżeli chodzi o najgorsze to to, że drugi facet za którego zapłacono jeszcze więcej, kompletnie odwrotnie niż to co powyżej napisałem :( ale wciąż w niego wierzę.

0

Skład chyba rozsądny, niczym nie zaskakujący,ale jednocześnie silny (chociaż marzą mi się Dembele i Malcom na skrzydłach, a Cou w pomocy, no ale za marzenia się nie płaci) Ja żałuję bardzo, że Valvede wśród tej młodzieży nie powołuje Puiga. Jest plaga kontuzji, na ławce jest miejsce, dlaczego nie dać mu szansy ? Przecież to wielki talent, na który warto postawić. W przeciwnym wypadku odejdzie i dołączy do grona wyciekających talentów.

1

Oglądałem wczoraj Manchester City, mimo braku Aguero i takiej sobie grze Jesusa, City z łatwością wygrali, dzięki rozbujaniu skrzydeł przez Sterlinga i Sane, Jak oni tam wczoraj hasali, ile dymu narobili... Tak sobie myślałem, my naprawdę mamy odpowiednie spluwy, żeby zagrać tak samo, mając na myśli Dembele i Malcoma. Trenerze, uwolnij wreszcie te cholerne skrzydła !!!

1

De Ligt jest nam potrzebny jak sukces. Myślę, że z Umtitim mogliby stworzyć naprawdę super parę stoperów na lata, bo to co jest w tej chwili to jakiś "czeski film". Pique i Lenglet są delikatnie mówią mało solidną parą obrońców i to co było fundamentem zespołu w poprzednim sezonie się posypało. Obawiam się, że z takim duetem obrońców i ich dyspozycją, projekt Barcy na ten sezon prędzej czy później dupnie i sezon skończy się naprawdę marnie. Obecny obraz jest moim zdaniem fałszywie dodatni, za którym stoi dużo improwizowania i szczęścia, ale to taki kolos na glinianych nogach. Najlepszą opcją byłoby wypożyczenie zimą Mascherano na pół roku, nie wiem czy to jest jednak w ogóle realny scenariusz.

0

ale z drugiej strony, kto nie był wymieniany ? Przewinęli się już: Bale, Asensio, Isco, Benzema (jak strzelił więcej goli niż zwykle). Mam wrażenie, że Isco nigdy nie pokazał w Madrycie pełni swoich umiejętności, tych prezentowanych chociażby w Maladze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?