panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie jest to taki skład, którym treneiro może dosyć swobodnie zmieniać ustawienie. Widzę tutaj zaróno 4-3-3, jak i 4-2-3-1, ale w razie czego mogą też zagrać starym (choć niekoniecznie dobrym, przynajmniej dla oka) 4-4-2 ( z Grubym i Messim z przodu). Demebele pewnie będzie pierwszym który ma wejść, ale dobrze że zaczyna mecz na ławce- ostatnio znowu gra słabiej niż na początku sezonu. A prawda jest taka, że i tak kluczowa będzie postawa obrońców.
1
no i się loozujemy :) a dziś po 3 pkty ! :)
0
Żarcik :) Tylko Verma, w zeszłym sezonie wskoczył w buty Pique i grał lepiej niz Hero aż Twittera :)
0
No raczej nie Munir... a jak patrzę na ławkę to widzę tam nazwisko Vermy.
1
Ten Pique w podstawowym składzie jest potrzebny jak zmarłemu kadzidło... Co do pomocników, chyba Cou będzie musiał sam ze sobą rozgrywać piłkę, chyba że dupnie tym i powie, że on to wszystko bardzo serdecznie p****li
3
My mamy swoje problemy, oni mają swoje, jednak u nas Valverde może przejść na 4-4-2 i to może pomóc może nie grze ale wynikom... oni natomiast Ronaldo nie odzyskaja na drugą część sezonu... za radością z porażki realu radzę jednak zaczekać do dzisiejszego starcia z Totkami
2
Przede wszystkim, cieszę się, że kiedyś na przekór wszystkim nie zaprzestał uprawiania swojego stylu gry... Z początku zdarzały się błędy, które kosztowały utraty bramek, pamiętam doskonale tę bodaj z Celtą, spadła fala krytyki i pomyj, ale MATS dalej grał i robił swoje. W kolejnym sezonie udowodnił, że potrafi do perfekcji zaimplementować swój styl gry i że zalicza się do kanonu absolutnie najlepszych bramkarzy świata.
1
"marzyłem" że to jednak będzie Jesus Gil Manzano
4
Biorąc pod uwagę, jak bardzo ten człowiek pieprzy głupoty, to Messi powinien zrobić dokładnie na odwrót. Ten "specjalista" od reprezentacji Argentyny powinien spojrzeć na swoje dokonania gdy trenował kadrę i powoływał piłkarzy z drugiej ligi angielskiej zgodnych z jego "fylozofią" piłki. Nie powolywanie Messiego do kadry to tak jakby z samochodu z zepsutym silnikiem wymienić skrzynie biegów.
0
tylko pytanie, skoro szczęścia niema u nas, nie ma go też w Madrycie, to gdzie się ono podziało ?
6
W Barcelonie, funkcjonuje niestety od lat bardzo niedobry zwyczaj tzw. "świętych krów". Podejrzewam, że paru chłopakom zablokowało to wejście do zespołu. Pamiętam jak kiedyś Arda Turan w czasie jak kontuzję odniósł Ney, miał świetny okres gry, notując kilka naprawdę dobrych meczy. Wrócił Ney, który formą nie błyszczał, a Arda z miejsca pomaszerował na ławkę... Nie mówię, że wygryzłby Neymara ze składu, ale zasługiwał na więcej szans, w porównaniu do tego co dostawał, ale to Brazylijczyk będący w tragiczej formie regularnie pojawiał się na boisku. Z Pique jest podobnie. Nigdy nie myślałem, że będę go tak krytykował, ale ten facet zanotował olbrzymi zjazd, przede wszystkim w kwestii profesjonalizmu.
1
No nie mogę się do końca z tym zgodzić. Przez trudne czasy rozumiem zmianę pokoleniową i stopniowe odejścia kolejnych piłkarzy z tzw. "Starej Gwardii". Dziś z piłkarzy pamiętających starą Barcę Guardioli pozostał Busquets, Pique i Messi, reszta na emeryturze lub w innych, zwykle emerytalnych klubach. EV w poprzednim sezonie grał skutecznie, przegrał bodaj 3-4 mecze w poprzednim sezonie, sęk w tym, że jeden z nich był kluczowy. Oczywiście odbyło się to kosztem czegoś- EV zamordował styl Barcelony, pytanie tylko czy nowi piłkarzy, których większość dołączyła tu z innych klubów to zawodnicy potrafiący grać stylem Barcy ? Stara Gwardia opierała się na wychowankach i zawodnikach którzy to mieli wpojone od pierwszy kopnięć piłki, a Ci niewychowankowie zaadoptowali się do większości. Teraz większość stanowią ci nie-Barcelońscy. EV robi wyniki, ale krzywdzi football i styl.
11
Uważam, że Vavlerde to dobry taktyk i trener na trudne czasy, ma potencjał by wygrywać, jest kreatywny (choć nie zawsze trafia w punkt) ale powoli tęsknię za kimś z Barcy na ławce trenerskiej, choćby nawet miał to być Ronald Koeman... kogoś z duche Cruyffa.
1
dlaczego komentator wciąż nie przypomniał, że Kuba Janda bawił się na weselu u Roberta Mateji ?!?
14
Ja bym postawił na duet Lenglet - Verma, Pique ostatnimi występami zasłużył na dłuższe zapoznanie się z ławką rezerwowych... tam będzie mógł w spokoju tweetować.
0
ja niestety nie od tak dawna, ale od roku zaczynam to dostrzegać... osobiście wolałbym oglądać na tej pozycji Verminatora, niż Pique, który po prostu stał się przeciętniakiem i to niezbyt solidnym.
0
właśnie zupełnie inaczej niż zwykle, te bęcki Realu zupełnie mi nie poprawiają nastroju... chyba za dużo naoglądałem się tej padliny w wykonaniu Barcy, toż to Cruyff się w grobie przewraca i nie chodzi tu o wynik.
10
Dla mnie niestety, Pique staje się twarzą najważniejszych porażek Barcelony, tych z Romą, tego remisu z Gironą i przegranej z Leganes. Wydaje mi się, że pomieszało mu się pod deklem, będąc stoperem gra na środku ataku, później brakuje go do asekuracji z tyłu, poza boiskiem jest go pełno, w sieci aż wrze, a na boisku błąd za błędem. On dla mnie stał się symbolem takiego lekceważenia przeciwnika i coraz mniejszego profesjonalizmu. Kilka meczy na ławce powinno dać mu do myślenia, tyle że do tego trener musi mieć jaja, pytanie, czy Valverde je ma ?
0
Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na "rotacje" ?
0
Takimi meczami przegrywa się mistrzostwo.
0
Munir, Dembele, Pique ... out
Gruby, Alba, Malcom ... in
1
O gustach ponoć się nie dyskutuje, ale mam wrażenie, że w tym plebiscycie głosują ludzie, którzy kochają sukcesy i wyniki, a nie football.
1
W Hiszpanii interpretacja przepisów i VARu zależy od herbu, z którym torbą opuszczasz szatnię po meczu. Łokcie i uderzenia w twarz interpretowane są w piłce nożnej różnie (tak z obserwacji), zwykle jednak jeżeli zagranie nie ma premedytacji to jest to kartka żółta, dopiero celowe uderzenie jak Marcelo eliminuje z gry. Dziwi mnie jednak chęć niektórych kibiców tutaj, którzy jakby chcą pozostać nadobiektywni i być nawet ponad tym co powiedział ten faulowany zawodnik Griony po meczu. Nawiasem mówiąc brawa dla niego za te słowa po meczu. Wielu piłkarzy, szczególnie w białych trykotach takie słowa przez gardło nie przeszłyby... on potrafił jeszcze Lengleta przeprosić. Rzadka postawa w dzisiejszych czasach.
1
tak dzięki za wyjaśnienie :) trochę to zabawne, że VAR-sędziowie widzą faul, ale nie umówią nic sędziemu głównemu, bo faul był w gruncie rzeczy centymetry przed polem karnym...
1
czyli sędzia widział FAUL przed polem karnym, VARu nie wziął, ale faulu nie odgwizdał... #zelaznalogika
1
zastanawia mnie po tym meczu, jak to jest z łokciem w przełożeniu na kolor kartki. Kiedyś w trakcie jakiegoś spotkania komentator powiedział, że "przypadkowe zagranie łokciem, niekontrolowane, to żółta kartka, zagranie z premedytacją (jak pięknego z Iranem na MŚ) to kartka czerwona". Dzisiaj słyszę wszem i wobec, jaką to słuszną decyzję podjął sędzia i każde uderzenie w twarz łokciem to czerwień. Jedno jest pewne moim zdaniem, Lenglet nie uderzył celowo, tylko jak to jest z przepisami ? Piękny za zagranie z premedytacją dostał żółteczko (po VARze) a tutaj czerwień ... i wszyscy pieją że zasłużona na 100% ? Oczywiście mecz powinni wygrać niezależnie od tego. Valverde swoimi zmianami też dziś nie pomógł.
0
rzucił raptem trzech ... moim zdaniem optymalnie byłoby wystawienie jedynie Lengleta i Arrthura z tych nowych zawodników...
0
Rotacje czas zakończyć ...
0
to znaczy jaki ?
0
Pique się ogolił, Messi się ogolił, przyszedł Arthur bez jednej dziary... jeszcze tylko niech Vidal usunie swoje, to będzie już kompletne "domowe przedszkole" ;D