0

Ja go wywaliłem
Szkoda gadać xD

1

94365-19695

0

Ja mam Firmino,Lacazette,Rashford

0

Mane czy Firmino w FPL?

0

Keylor jako zmiennik ? Myśle,ze tak średnio mu się to widzi i ni sadze by chciał siedzieć na ławce po tym jak w ostatnim czasie był numerem jeden
A teraz przyjdzie mu usiąść na ławce

0

To co Keylor Navas so Sevilli?

0

Moj kolega ma tate,ten tata ma brata,ten brat tez ma brata a z kolei ten brat mimo ze tez ma brata to tez ma kolegę,który ma kolege a ten kolega ma brata i ten brat ma jakiegoś ziomka którego znajoma sprząta na Gudison Park
I ona
Podobno ma przekazać twoje ciepłe słowa Yerry’emu

0

Mg zr- co to za samochód,miał ktoś ? Może ma ? Albo wie coś na jego temat
Bo wyglada na ładne i w miarę rozsądna cena
Opisałby ktoś czy warto ? A może nie? Dlaczego ?

3

Czy przepłacony to sie okaże

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale No powiedzmy sobie szczerze

Lucas Digne nie miał takiego ciągu na bramkę rywala,nie miał tego drygu ofensywnego jak chociazby Jordi

Digne jest solidny ale dla mnie nie pasował do stylu Barcy

0

Barcelona zarobiła w tym okienku na sprzedaży zawodników 91,7 mln € (+7,5 w zmiennych)
Jeszcze Gomes ,Paco, Marlon z opcja odkupu oczywiście
Samper
Denis
Ciekawe jak z Munirem ,podobno Sevilla złożyła oferte nie do odrzucenia,ale No zobaczymy
Rafinha(?)
Czyli jeszcze możemy zarobić 50+mln
No i ciekawe czy rzeczywiście ktoś jeszcze przyjdzie

0

Nie sadze,że to może być Pogba
Media pisały coś o Banedze lub Nzonzim
Nie wiem tez czy jest sens kupować kolejnego pomocnika

0

Cierpliwości,będzie na TVP SPORT
Albo i niE XDD

0

Jaką maścią smarować naciągnięta pachwinę ?
Rozgrzewająca czy schładzająca?

0

Odszedł ?

0

To takie moje przemyślenia tylko były
nie pamiętamy czy sport i mundo podawaly coś
Przynajmniej nie natknąłem się na takie info
Dosc Cicho o tym było a tu nagle ze bardzo blisko transferu
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6554061.html#comment-6554173

3

Jak 4 godzinki temu wrzuciłem kom o tym ze być może Arturo będzie piłkarzem Barcelony
To pisali ze predzej Pogba przyjdzie
:v
Kurcze nie wiem czy teraz czuc się winny ze wykrakałem

3

Arturo Vidal bardzo blisko Barcelony!

[SPORT]

https://www.sport.es/es/noticias/barca/arturo-vidal-rabiol-ultimo-fichaje-del-barca-6973334

To tylko sport xD

0

Barcelona B na razie.

1

A ja to myśle ze może być tak

Erni podobno był zły,ze sprzedali Paulinho
W buty Andresa wchodzi Cou
A Erni chce kogos o profilu Paulinho czyli takiego „12” zawodnika
I taka myśl,może rzeczywiście będą chcieli Arturo Vidala(o ile nie przejdzie do Interu)
Bayern chce go sprzedać,on chce odejść
Nie dużo kosztuje
Natomiast zupełnie nie wierze w transfer Pogby
Co myślicie ?

6

Komentarz usunięty

0

Na mnie tez

0

No to teraz już wiem :v
Ale dziwnie się to wypowiada i słucha wiedzac,że wszyscy komentatorzy mówią „Kiko”

0

A Francisco Casilla?

0

Około :/

0

Z 24 gra Ballou Tabla

Malcom gra z 26

1

Niezmiernie mnie to cieszy

0

Jest Malcom i Cucu!!!

3

Po co nam kolejny pomocnik się tak zastanawiam

Jeszcze podobno do pierwszego składu ?

W buty Andresa wchodzi Cou

Za takiego Paulinho może robic Rafinha ,szkoda tylko ,że tak często łapią go kontuzje,No i chce coś wiecej niż tylko siedzenie na lawce choć mam nadzieje ze zostanie,jest Arthur,jeśli bedzie on tak gral to nowego pomocnika wcale nie potrzebujemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?