patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto jeszcze ma czysto Arsenal? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W nagrodę kolejny mecz zagra w rewanżu PK z 3 ligowcem
0
Ja na piszczele,ale nie pomoglo
Samo przeszło po czasie
3
2 dyszki i zabieram się do roboty :~)
0
Tez Ps4
0
Czy tez macie problem z pobraniem najnowszych aktualizacji w fifie ?
0
Okey,niech będzie ze nie wiem
Ale zaprzecz temu co napisałem Ze 100% przekonaniem
0
Ta lawka to naprawdę nam potrzebna jak na ch*** pryszcz za przeproszeniem
Erni ma swoją koncepcje
Albo nie przepraszam ,on udaje ze ma
Gość ma na posycjj skrzydłowego 2 perspektywicznych młodych zawodnikow
Jeden kopie się po czole ostatnio i ma humorki a drugiego omija jakby myslal ze nikt taki w drużynie nie jest i nie dostaje na dobra sprawę szansy gdzie przy tak „kopiącym” Dembele bo grą tego nazwać nie można, powinien z pare razy choc z tej ławki się podnieść
A za kontuzjowanego Leo gra ŚP
60
Mordy!! Zdałem egzamin na prawo jazdy!!
Czuje taką ulgę i nikomu nie życzę tego koszmaru
Chodzenie i siedzenie w tym WORD’zie to jakaś katorga
Na szczęście mam to za sobą!!!
0
Nic tak nie wybiela jak lód co niedziela
1
Julek poleci szybciej niż gruby benek ?
0
Kupiony wcześniej
0
Fifacze
Bayern opłacił klauzule Busiego 94 300 000
Patrząc na to ze ma 30 lat
Wiec raczej na pewno się skuszę i nie będę próbował go zatrzymac
Podpowiedzcie mi kogo w jego miejsce albo kilku zawodnikow wartych uwagi do pierwszego składu
Dodam ,ze Rabiot dołączy za darmo po sezonie a Rakiete chce tez sprzedać
0
Ja nie rozumiem
Tak mnie coś strzela
Po wznowić kolejny nie można wystawić zawodnika na listę wypożyczenia w fifie
Jak gość ma sie ogrywać a mi nie jest kompletnie potrzebny
No rozwala mnie od środka!!
21
Adrien Rabiot Coraz bliżej odnowienia kontraktu z PSG
Gdy tak się stanie głównym celem transferowym stanie się De Jong
[L’Equipe]
0
„Ajax żąda 130 milionów za duet De Jong+De Ligt”
Myśle,że zarząd koniec końców odpuści De Jonga i postara się ściągnąć
Rabiota za free a z dwójki De Jong/De Ligt przyjdzie ten drugi
Mam nadzieje ze nie odpuszcza De Jonga,mimo wszystko
0
Wymieniał ktoś ekran w IPhone 6s?
Ile to kosztuje ?
1
Asystuje nie kto inny
Niezawodny w tym sezonie
Geri El presidente Pique
0
Paco odzdrawia i przy okazji sle całusy Waldkowi
0
Maja obowiązek wykupu?
0
Mordy mam problem
Mam dekoder i tv z multimedii
Od 1 października podobno jakieś kanały nowe
No ja resetuje dekoder i wyszukuje kanały ale całym czas mam czerwony komunikat ze nie ma programu w tym pakiecie a wszystko jets zapłacone
Miał ktoś podobnie ?
0
Kurek :O
0
Juz myslalem ze Busi sie położy xD
0
Czy oferta 80 milionów + Rabiot za Rakiete to prawda czy fake ?
Jeśli prawda to brawo dla zarządu
3
Patrząc na forme nie tylko nasza ale i tych najwiekszych zespołów w Europie
To rzeczywiście może być sezon Liverpoolu xD
7
Schodzi gość któremu się dzisiaj naprawdę chciało
XD
Nie mam już słów na Valdka
0
Pół godziny temu było wiadome ze tam zagra
Nawet nie ma sensu tu się denerwować
1
Co kot :o
0
Co on tam gada o Lenglecie?