patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kur** niech to strzela !!!!
0
Muzyczka jak z pornola jakiegoś xD
0
Ma ktoś może ujęcie w którym Ramos uderza w twarz Leo?
Chodzi o zdj
Dodam,ze szukałem i wujek google nie pomógł :)
1
Ale to jest różnica tylko jednego zwycięstwa xD
0
Pamiętasz kogoś takiego jak Gomes ?
Trybuny dla niego również łaskawe nie były
0
Nie chwal za wczasu xD
Aczkolwiek dzisiaj naprawdę stabilnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja tego gościa mam dość ostatnio!!!
0
Spokojnie,na pożegnanie z PL i Arsenalem ma jeszcze teoche czasu
6
„Play Better”**
1
Kogo najbardziej nie lubicie z kadry Realu?
Kto wam najbardziej działa na nerwy ?
Mnie najbardziej drażni taki ktoś jak Lucas Vazquez
Co gościa nie trawie to nawet chyba nawet Coste z Atleti wole niż tego placka z białej części Madrytu
No i jeszcze Casemiro, Ramos i Carvajal
Miłego dnia Cules!! Zapraszam do dyskusji :)
63
Pewność siebie a arogancja to dwie różne rzeczy
A na razie to gość tylko gada
Powiedziałbym nawet,ze zbyt dużo
0
Ja jedyne czego bym chciał teraz
To to żebyśmy trafili na to gów**ane p$g i pokazali gdzie ich miejsce
Czyli tylko i wyłącznie w L1
Ale faktem jest,ze do tej pory nie mogę przeboleć tego,ze murowanego zastępcę Leo mieliśmy tuż pod nosem
Ale on jak widać miał inny pomysł na swoją karierę
Jak to mówią „pociąg odjechał Panie Ney”
1
Real gra
Barca strzela
Tyle można powiedzieć o dzisiejszym meczu
0
Przy dobrych wiatrach na druga polowe mogliby już nie wychodzić bo byłoby po zawodach
1
Stojanow w polu karnym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No na moje to karny :v
3
Skoro mecz u siebie to nie widzę innej opcji jak pierwszy komplet strojów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma ktoś link do tego co zrobił Borek XDD
Kurde czego zawsze jakiś „mały skandal „ musi mnie ominąć
1
Co tam się dzieje XDD
1
Halo ku**a
Przy niby ręce Alby dostał komunikat ze sprawdzają a tu co się odpiera**
To jakaś kpina
0
Ale Mbappe już jest oficjalnie tylko zawodnikiem PSG
Został wykupiony
W tamtym sezonie był wypożyczony a teraz jest już „własnością „ PSG
Wiec szanse są równe zeru xD
0
Bartek bez okularów wyglada jak Chińczyk xD
4
Czy to jego wina ze tyle za niego zapłacono ?
Przecież jest piłkarzem jak wielu na tej planecie
I tak jak każdemu zdarzy się słabszy okres
A jak przychodził i grał na w miarę przyzwoitym poziomie to każdy piał z zachwytu ze zastąpi Neymara i Inieste w jednym
A teraz gdy piłkarz,który dał trochę radości,teraz kiedy ma obniżkę formy kibice porównują go do Gomesa i spisują go na straty
0
Ja tu raczej widzę 11 zawodnikow Barcelony bez pomysłu xD
1
Czterech do Ramosa a i tak głowę wygrywa xd
0
Jest transmisja derbów w TV? :o
1
Piłka nożna od 2009