0

Fifa 19!
Da się zrobić tak żeby przed odpaleniem kariery,zawodnik który jest wypożyczony do danego klubu był już na stałe w tym klubie do którego jest wypożyczony?? :) a nie tylko wypożyczony po odpaleniu kariery

9

@Kluivert_P a jak nie przypadek to co innego ? XD

0

@Pogba jakby to podało jakieś naprawdę poważne źródło
A tu takie pokroju pudełka. Także lepiej czekać na konkrety i się nie podniecać .Lepiej być miłe zaskoczonym niż niemile zawiedzionym ;)

0

@masq Rakiticia im dać!
Ewentualnie Malcoma jeśli byliby chętni

1

@MarioVeB! No wybacz, ale jeżeli Ciebie zadowala co rok euro wpie#### w LM No to proszę bardzo. Ale chyba każdy kibic swojego klubu chce oglądać swoją drużynę,która gra pięknie dla oka,którą chce się oglądać. W tym przypadku ani jedno ani drugie nie ma miejsca. Tak jak wspomniałem kompromitacja w Lidze Mistrzów,po raz drugi z rzędu!!! Oczywiście możemy jeszcze dodać porażkę w finale pucharu pocieszenia -PK.
Taki klub ja Barca nie powinien sobie pozwolić na taką klapę. Wiec to raczej nie chodzi o kibiców sukcesu jak wspomniałeś a o to, ze Barca staje się pośmiewiskiem z której wszyscy się śmieją. Już pominę fakt,ze co roku wydajemy kupę kasy na transfery a tak naprawdę nic z tego nie wynika.

0

@Kompletny skoro trener jest problemem to i zarząd tym bardziej . To oni dali mu nowa umowę.
Również oni po takich batach z Liverpoolem i drugi rok z rzędu taka parodia. I oczywiście przegrany finał PK z Valencia .
A oni nic,dalej go trzymają i chodzą do mediów i opowiadają,ze treneiro ma ich wsparcie i są zadowoleni z jego pracy. Tak, to tez jest problem!

0

@Kompletny wścibski kolega :v
Chodziło o to,żeby zabrali go ze sobą przy okazji,ale żeby jakieś MU czy ktoś sypnął za niego kasę i przekonał zarząd do sprzedaży

0

@chudym ja mu życzę żeby w końcu gola na Camp Nou zdobył XD
Teraz będzie miał na to dużo więcej okazji i czasu

0

@Kompletny weź jeszcze Rakiete im właduj na pokład za dobra cenę
Może się nie zorientują

1

Okienko transferowe w Hiszpanii uważam za otwarte!!! Miłej lektury chłopcy i dziewczęta :) byle do końca sierpnia :D

3

Jak myślicie
Arthur zostanie przy numerze 8 czy może jednak weźmie 6 która zwolniła się po Denisie i Todibo. Mi jakoś bardziej 6 do niego pasuje,może to przez styl podobny do Xaviego,który tez miał 6
Uwzględniając oczywsicie, ze Todibo zostając na pewno nie będzie nosil tego numeru

0

@BOSSS85 na pewno w tym tygodniu!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy czy znikąd to nie powiedziałbym, ostatnio dużo można było przeczytać o przeciągających się negocjacjach odnośnie kwoty stałej i bonusów :)
Np na stronie Interu. Ale fakt,ciekawy transfer tylko czy na pierwszy skład to mam wątpliwości. Inter się zbroi, transfer Stefano Sensiego z Sassuolo tez już praktycznie przesadzony, przeciągają się natomiast negocjacje ws. Nico Barelli. A ciekawi mnie sytuacja w ataku. Bo i chcą Dzeko, Lukaku a w drużynie nadal są Icardi i Lautaro

0

@kodi77 odpowiedz jest prosta
GRIEZMANN

0

@Chwytliwy po co im kolejny napastnik
Krzysiu Frajdej
Cutrone
Andre Silva wraca z wypożyczenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcinVeB4 info z wczoraj

1

@Messibestplayerintheworld
Pewnie chodziło mu o to,ze brakuje go na hiszpańskich boiskach :)
Ale No fakt,dwuznacznie to zabrzmiało

1

@kewin znowu się pewnie schlał
Tylko by dzwonił i dzwonił stary piernik xD
A tak odnośnie transferów to pewnie odnośnie bramkarzy i ewentualnie Denisa i Rafinhi

1

Ja wam mówię!!
Cou i Dembele odejdą i Przyjdą Griezmann i Neymar!! to będzie odpowiedz Bartka na transfery białych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barpol11 kara śmierci? To za szybko i za łatwo. Taka kara mu się należy żeby wykańczał się sam i to powoli!!!

1

@BarcaInfo czegoż on taki głupi był i odszedł :/
Najbardziej boli w jaki sposób odszedł i jak potraktował klub po odejściu
To mnie odrzuca odnośnie jego powrotu.
Ale cholernie gościa brakuje,tej magii i MSN!!!

1

@kaligrad a może jednak Todibo ?

0

@Gaucho jak myślisz, ile mogą wyciągnąć za Denisa?
Bo na pewno nie będzie to wypożyczenie

0

@Drogba1 cierpliwości kolego ;)
Nie wierze,ze Bartek pozostanie obojętny na ruchy białych na rynku transferowym . Poza tym to chyba ostatni rok przed wyborami wiec pewnie będzie chciał jak najsilniejszy skład zbudować żeby walczyć o wszystkie trofea. Szkoda,ze nie zaczął od podstaw czyli od zmiany trenera . Drugi rok z rzędu takie upokorzenie,ale no cóż. Mam nadzieje ,ze Atleti również się wzmocni żeby walczyć z Barcelona i Realem o ligę i mieć wystarczająco konkurencyjny skład w walce o LM :)

0

@BarcaInfo a co z Pickfordem ? Nie sadze, ze podstawowy bramkarz reprezentacji będzie ławę grzał
A spekulacji transferowych Nie widziałem o Pickfordzie

2

@TKWM my mamy Waldemara i Rakiete!!

0

@Lamora wena była ,pomysł również
Ale zobaczyłem „De Ligt” i „Bartomeu” i cały misterny plan poszedł...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?