0

@Barcelismo nie wierze w ten Real xD
Barca chciała Theo Hernandeza
Real go sprzątnął a teraz sprzedał do Milanu. Barca chce Firpo i Real chce go ściągnąć,co z tego,ze maja Marcelo i Mendyego.
Ja to bym jeszcze w te operacje włączył Rafinhe,może uda się obniżyć cenę jeszcse bardziej .

0

Kto to ten David?

10

@Suzu panie Alfredo,jeśli się sprawdzi
Dostajesz pan browara!

2

@Chwytliwy zbroją się!!!chyba będą chcieli obronić tytuł mistrza Francji :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BarcaInfo czekamy na zdjęcia :) bo aż ciekawy jestem

0

I on chce dobra klubu? Jak można tak witać nowego zawodnika klubu? Nikt płakał nie będzie po jakimś starym pryku. Na pewno Barcelona odczuje,ze jej ubyło jednego gościa z trybun!

2

@Kurkmen a wyobraź sobie pomoc Riqui Puig- De Jong- Arthur
Wyobrażasz sobie??
Ja tez nie :(
I nie wiem jaki trener musiałby tu przyjść by Riqui dostał prawdziwa szanse na granie w pierwszym zespole Barcelony :/ a boje się po prostu, ze gość ucieknie by grać. A jak ucieknie to będzie po prostu kocurem i tyle!

17

@MichalZZZ Mnie zawsze denerwuje ten okres czekania na kolejny sezon. Nawet bardziej jarają mnie przedsezonowe mecze towarzyskie klubów niż mecze reprezentacyjne.

0

@Cariones jeszcze 222 miliony,które za niego zapłacili powinni oddać xD

0

@Blomqvist Żeby mieć stronę trzeba mieć kibiców. Żeby mieć kibiców trzeba mieć historie. Ups xD

0

@barcelonaLM a Bartek da mu kontrakt,powie,ze mu ufają i będzie cacy :)

0

@jakubkuba07 o tak! Apka to świetny pomysł!! Popieram

0

@BarcaInfo jaram się mega!!! :O

0

@BigShaq ale to już pewniak?
Była jakaś informacja potwierdzająca? Czy tylko ta o tym ze transfer blisko finalizacji?

0

@dawo17 jacy kibice taki klub.

10

@MatiFCB2000 ja nawet nie wiem Czego doszukać się w tych słowach
Ale Ney w koszulce Barcy to już można sobie samemu odpowiedzieć. Daje znaki jak może XDD

0

@SinMistico Podobno nic się nie zmieniło w kwestii powrotu Neymara.
I nie sa zainteresowani jego powrotem

1

@Suzu ubaw po pachy :D :/

0

@ViscaBarca123 Wague już pierwszy zespół?

0

@IronSanHybrid
Z tego co idzie wyczytać(i nie jest to jedna jakaś informacja,tylko pełno tych informacji na ten temat było). Otóż to podobno Juve chce go sprzedać. Także wymiana Semedo na Cancelo biorę w ciemno.

1

@IronSanHybrid Filipe Luisa odrzucili ze względu na wiek.
Chcą kogoś młodszego kto w przyszłości mógłby zastąpić Albe.
I teraz pytanie
Kto taki mógłby przyjść ?
Guerreiro podobno o krok od PSG.
Firpo za drogi aczkolwiek nie odrzucam bo nie wiem jakie fundusze chcą przeznaczyć na LO.
Może Ricardo Rodriguez z Milanu. Po transferze Theo Hernandeza raczej będzie chciał odejść.
Alex Moreno z Rato podobno blisko Betisu.
I tu mi się lista kandydatów kończy.Bardzo chciałbym natomiast żeby prawda okazało się,ze Barca może kupić Cancelo na PO.

0

Nie wierze,ze ktoś wpadł na taki głupi pomysł i pomyślał,ze Barcelona będzie chciała oddać PSG Lengleta XDD

2

@Kapitan hawk @DonElPatrona nie licz
On każdemu naciska przycisk,ale chyba mu się już znudzilo :)

1

@kkbarca chłopak nawet w 18 się nie będzie mieścił
O czym my mówimy ?xd

0

@BarcaInfo bardzo dobrze
Cerezo: Hej Bartek,ile tam za tego Semedo?
Bartek: witam,jak dla pana to klauzula!! Jedynie 100 milionów euro.

1

„Florek wjeżdża na pełnej po Neymara”
I to właśnie samo powinien zrobić Bartek kiedy licytowali transfer Hazarda!! Tak na podbicie ceny.Florek widzi co się dzieje i ze PSG chce się go pozbyć a Barca ciagle liczy na obniżenie ceny. Florek nie pozwoli,żeby taki piłkarz jak Neymar przeszedł za niska kwotę do największego rywala.
Przecież to logiczne,ze dla Neymara w Realu nie ma miejsca! Za dużo skrzydłowych i nie po to wydawali po prawie 50 baniek na Rodrygo i Viniciusa, zeby siedzieli w rezerwach.
Druga sprawa to taka,ze nawet jeśli (a nie przejdzie) jak przyjdzie Neymar to któryś z dwójki Hazard-Neymar będzie grał na prawej stronie. Hazard może tez grać jako 10,ale nie sadze,ze Zizou będzie na niego stawiał akurat tam.
Obaj są skrzydłowymi to fakt,ale najlepiej czuja sie po lewej stronie i każdy raczej to wie.

1

@Janek10FCB Już wątpliwości nie raz rozwiewano na boisku. (Paulinho)
Także ja się wstrzymam z ocena tego transferu. Dodam,ze jestem bardzo zadowolony i się cieszę z jego przyjścia do Barcy :)

2

@Janek10FCB już spieszę z pomocą i Ci odpowiadam.
Tak tylko dla Ciebie!
Gość jest jednym z najlepszych na świecie,z miejsca miejmy nadzieje,ze doda jakości zespołowi. Zobacz jego statystki i porównaj sobie styl Atletico i Barcy. W opartym na defensywie stylu u Cholo wykręcił całkiem niezle liczby. A w Barcy będzie miał jeszcze więcej okazji do tego zwłaszcza,ze to Barca prowadzi gre

5

@Odesseiron kto to ten Emil z Kataru?
Przecież prezesem jest Al-Khelaelaififi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?