2

@Tales_Omletu Hahahahahaha
A z czego śmiejemy ? XD

0

@bluu :) :) :)

4

0

@VamosGirl i ze chłop to odrzucił ?!! Nie wierze

0

@fajny_football ciekawe co mu zaoferowali?

0

Cou odchodzi,Luis kontuzja
To może jednak ten Neymar jednak by wpadł :/

0

@kolo123 do zamknięcia okienka może zmienić numer :)

1

Marcelino: "Transfer Rafinhii był praktycznie zamknięty, jednak właściciel dał nam solidne argumenty dla których go nie podpisaliśmy. Gdyby było to wypożyczenie, to by przyszedł."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Neymar pojawił się na najnowszym zdjęciu promocyjnym PSG na Instastory!

https://x.com/thesportalk/status/1161957975122227202

1

-PSG chce zemścić się na Barcelonie za to,ze chcą odzyskać Neymara. Szejk Al-Khelaifi chce znów zabrać Barcelonie kluczowego gracza.
Nie wiadomo kiedy i kogo obrał sobie za cel,ale pewnym jest,ze Szejk zrobi wszystko by Barcelona po raz kolejny odczuła stratę kluczowego zawodnika.
[El Chiringuito]

-PSG prosi o kwotę 100 mln € prócz zawodnikow włączonych w operacje powrotu Neymara.
[L’Equipe]

0

@Aerox a ja jestem przekonany,ze za rok to Real zrobi wszystko by Mbappe trafił na Bernabeu.
Wiec nwm do czego im Neymar.

0

@Phatro oby się chłop nie obudził dwa-trzy dni przed zakończeniem okienka

0

@Veb1233 Gdyby mu naprawdę zależało żeby tu wrócić to by w końcu przemówił,cokolwiek. A jemu wisi to gdzie zagra byle się uwolnić od szejka.
Trudno,niech się kisi tam albo idzie do białych

0

@jacob345 getafe mogło to Betis tez może!!
Trzymam za nich mocno kciuki :) szkoda ,ze Rafinhi nie chcą
Byłby tam kluczowym zawodnikiem

2

https://www.sport.es/es/noticias/television/quiero-neymar-roncero-estalla-contra-brasileno-7593183

Co gość wybuchł. Ale co prawda to prawda,Neymar nie żyje futbolem,ale cóż taki brazylijski temperament. Nie bez powodu mówiono,ze skończy jak Ronaldinho. Dziwi mnie to,ze Ney zamiast pracować by być jak najlepiej przygotowanym do sezonu to jezdzi sobie na wakacje tym bardziej,ze na CA go nie było także urlop już dawno powinien skończyć . Jeśli nie chce brać udziału w tych negocjacjach tylko czekać co się wydarzy to niech chociaż robi wszystko żeby jak najlepiej być przygotowanym do sezonu.

0

@fajny_football to są zawodowi piłkarze,ale to tez jest biznes. Musza się mierzyć z tym na codzień także nie sadze,ze robi to na nich jakiekolwiek wrażenie.

1

@Keson jak widać i Takie niespodzianki się zdarzają :)

20

FK Krasnodar jest zainteresowany Cristianem Tello i jeśli rosyjski klub wpłaci klauzulę €12m, to połowa z tej kwoty powędruje do FC Barcelony.
[Sport]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wachaFCB przecież Real musi opchnac piłkarzy na lekko 200 milionów żeby startować bo FFP nie będzie się zgadzać. Wypożyczyć z obowiązkowa opcja wykupu tez nie wypożycza bo za rok jestem przekonany,ze zrobią wszystko żeby Mbappe trafił na Bernabeu.
A nie wierze ze Szejk będzie takim idiota i wymieni Neymara na Balea,Isco czy Jamesa.

2

@szkutnik91 Bo to jest tak ,ze chłop wie jak ciężko negocjuje się z tymi ludźmi. I ciężko będzie o porozumienie a co jeśli chłop pójdzie do mediów powie halo halo Barca to moj dom i chce wrócić. I co jeśli nawet po tym kluby się nie dogadają ? Chłop zostaje na lodzie bo przecież Real nie będzie chciał być opcja awaryjna i skoro chce do Barcy to niech idzie a PSG już mu się znudziło i tam tez go nie będą chcieli i będzie siedział na trybunach. Tak wgl to moim zdaniem,Real leje na Neymara ciepłym moczem i wcale go nie chcą. Oni tylko podbijają cenę(To samo powinni zrobić Ci z Barcelony kiedy biali negocjowali transfer Hazarda.)
Bo po pierwsze nie ma miejsca dla Neymara i Hazarda. Po drugie są jeszcze Rodrygo i Vini,którzy na darmo za tyle siana nie zostali ściągani. A po trzecie to oni będą chcieli Mbappe i to w przyszłym roku rzuca wszystkie siły na niego byle chłop trafił na Bernabeu.

1

@TylkoBarca7273 a siedzi sobie na wakacjach w Portugalii :) ma się całkiem niezle :)

0

@kibicsportu oni mogą sobie czekać
Neymar jak chce grać u nas to mogą sobie czekać ile chcą

0

@BarcaInfo zacznijmy od tego,ze Real musi sprzedać zawodnikow na 200 mln
Żeby FFP się zgadzało. Potem dopiero mogą się zabrać za Neymara. Aczkolwiek Szejku Abdul byłby bardziej skłonny oddać go tam nawet na wypożyczenie niż tutaj

2


Romero coś tam wrzucił :) zobaczymy co powie

5

@BarcaInfo Jakby nie było w porządku to by nie tracili czasu i lecieli na darmo do Paryża

0

Naszym Tier1 jest David Valdearenas. Czekamy na info od niego :)

0

Barcelona oferuje Coutinho+Rakitić+ kwotę zbliżona do 100 mln €.
PSG chce włączenia do transferu Nelsona Semedo.
[ESPN]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?