patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu fakt nie opinia xD
5
Czekasz cały tydzień na mecz twojej drużyny i przyjdzie taki Busi i sprawi,ze aż się odechciewa :/
0
@BarcaInfo No pisać piszą,ze rozmawiali.
Ale nie piszą o tym najważniejszym czyli o tym czy się dogadali :)
1
@Grzesior667 najlepszym się zdarza ;)
0
@Grzesior667 Nawet ten cudzysłów nie zmienia faktu,ze to nie miało kompletnie żadnego sensu.
Włożyć a włączyć to raczej dwa inne wyrazy wiec dlaczego każesz mi się domyślać,ze chodziło o to samo :/
0
@Grzesior667 włączyć widelec w gniazdko ?? o.O
O matko bosko
0
@Bykunn Ja nie napisałem,ze tak będzie. Tylko o transferze Neymara cisza. Może cisza przed burzą. Dopóki nikt z klubu nie powie,ze okienko uważają za zamkniete to wtedy będzie można uznać,ze takiego transferu nie będzie. Dopóki nikt nie przeczy to wszystko jest możliwe i nie wierze,ze nie złoża jeszcze jakiejś mocnej oferty za Neymara.
A o transferze Rakiety nie będę się wypowiadał bo nie wiadomo jak będzie,ale uważam ze jego czas w klubie się kończy :)
2
Coutinho odszedł,kilkanaście milionów na pensji zaoszczędzone.
Rakieta do Juve,kolejne kilka milionów zaoszczędzone.
Dembele włączony w transfer Neymara,kolejne miliony zaoszczędzone.
Wszystko pod transfer Neymara.
Zobaczymy czy się sprawdzi.
0
@FC1899Barca dobrej nocy dobranoc wzajemnie :)
0
Czy jakieś rzetelne źródło podało info o transferze Bentancura ?
Czy może jednak ściema ? Jak myślicie
3
@Lola120 Chcesz mogę tez Ci fotkę podesłać :) xD
13
@Odesseiron Weź wyjmij kij z tylka
Tu nie chodzi o to,ze gołej baby nie widzieli tylko o to ,ze jest to osoba publiczna, dziennikarka sportowa. Dlaczego miał by ktoś nie chcieć zobaczyć skoro już tyle osób widziało. Zrobił się szum to oczywiste,ze każdy chce wiedzieć o co chodzi :)
0
@Krystek9318 podobno po 19:30 maja być jakieś kolejne informacje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzychu1526 kolega mówi ze ciśnienie duże także można na pv xD
1
Gdyby rzeczywiście chodziło o obowiązek wykupu to już mielibyśmy Fichado!
Nawet nwm o co może chodzić. Pewnie o pieniądze :/
2
Czekamy!
0
@Thiago83 no nie żartuj xD
6
Cholera ponad 2k ludzi online XDD
Wyczekiwanie jak na księdza
0
@BlauGrana1404 a jak Ci powiem,ze trochę dłużej to się obrazisz mocno? XD
0
@DanielOOL może Dybala im niepotrzebny jak dostaną Dembouza w rozliczeniu xD
0
@jacob345 No zarycz noo!!!
0
@kkbarca ja tez mu wierze. Aczkolwiek cały czas się zastanawiam czy to jego prawdziwe konto. Jeśli tak to nie widzę podstaw żeby osoba starająca się o stołek prezydenta Barcelony od tak sobie wrzucała to do Internetu
1
@Katalonik97 wystarczy spojrzeć w jakich okolicznościach został przeprowadzony transfer De Jonga :)
7
Jeśli jutro przed 12h FCB nie poprawi oferty dla Neymara ... to koniec
[Romero/RAC1]
Nie wiem jak was,ale mnie bardzo cieszy ta informacja.(jeśli oczywiście to prawda)
Albo Barca złoży poważna oferte,albo Ney zostaje lub idzie do białych. Tak czy siak będzie koniec tej maskarady i okienko dla Barcelony oficjalnie będzie można uznać za zamkniete! Ja tam wierze,że pan Benedito bez żadnych swoich informacji nie pisał by,ze transfer blisko tym bardziej ze stara się o stołek prezydenta Barcelony :) No i nie wierze,ze akurat teraz przyjaciel Neya wrzuciłby tak sobie zdjęcie w koszulce Barcy
1
@Grubson06 ciekawe co oznacza to w jego języku
1
@szkutnik91 bliski przyjaciel Neya :)
19
PSG odrzuciło oferte Realu Madryt wynoszącą 100 milionów euro+ Bale,James i Keylor Navas.
[L’Equipe]
1
@Thiago83 Ney na 1000% nie odejdzie do Realu! Real buduje sobie grunt pod Mbappe i w przyszłym roku zrobią wszystko żeby Francuz trafił na Bernabeu. Mają Hazarda wiec Ney im niepotrzebny.Jestem przekonany,że również robią to tylko i wyłącznie żeby podbić cenę(szkoda ze,BArca nie zrobiła tego samego jak biali negocjowali transfer Hazarda.
Natomiast nie wiem już co myśleć o transferze Neya do Barcy. Naprawdę boje się,że sie nie dogadają a my zostaniemy kolejny sezon bez skrzydłowego.
0
@PatrychoO No to trudno. Niech idzie do białych. Albo niech kisi się w złotej klatce szejka gdzie już jest znienawidzony.