patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi co spresował ;D
0
@Danger204 Valdek czeka na telefon
1
@Teletubis pozdrów jeszcze z raz może XD
1
Ale maja fajnie :)
Im to zawsze VAR-u użyczą :)
I zawsze sprawdzą i wgl :) :)
0
@jakub9611 za jak małe ?
2
@iFrontier nie wiem czy to szpilka czy nie, ale Mauricio mówił,ze wolałby pracować u siebie na farmie w Argentynie niż podjąć się trenowania Barcy
1
@XBlairrX jest niżej! Ale piękny filmik XD W nieskończoność można go oglądać ;D
0
@MT7 Aż Zidane przyklasnął z wrażenia Bartkowi ;D
0
@PatrickoBarca patrząc na kontuzje Gryzonia to raczej nie
1
@kuz mam dokładnie tak samo ;D
4
Chciałbym takie rozwiązanie!
Pimienta do końca sezonu,sprawdza się,zarząd jest zadowolony,zawodnicy tez. Pimienta dostaje kontrakt inzostake nadal trenerem a jego asystentem Xavi.
2
@bartekmess przecież przed chwila podawali,ze zostaje xD
0
@MrShakira Za co? XD
0
@BarcaInfo To będą dluuugie godziny :/
0
@Suzu piękne rozwiązanie :)
0
Erni wpuścił syna na dogrywkę ;D
Rakieta nasz talizman :)
1
Daj kartkę za potencjalny faul w polu karnym następnie daj rzut rożny :)
Mózg rozwalony XD
0
@barteq poczekaj na mecz Barcy z Valencią :)
Mecz życia będą mieli :)
2
@Janiama Serce łamie widok tych wszystkich biednych zwierząt :(
Smutne :’(
0
@SuperPatsonFCB to skoro żeby się nie nudzić... to księciuniu! Jutro tez jest dzień :) trzymam kciuki!
0
@Kacstiff Malang Sarr or Upamecano :)
0
@FC1899Barca Łukaaaaaaaasz Piszceeeeeeeeek
0
@MaTi61415 Oby Ci się drogi panie!!! ;D
6
Edinson Cavani ma dołączyć do Atletico Madryt za 30 milionów euro. Urugwajczyk ma podpisać kontrakt na 3 lata.
[Di Marzio]
Mandzukic odchodzi z Juventusu. Chorwat ma dołączyć do drużyny Al-Duhail w Katarze.
[Fabrizio Romano]
0
@MiczenS No nic dziwnego żeby Dembouz kogoś irytował skoro więcej go nie ma niż jest XD
0
@Odesseiron jego agentem jest gruby Mino... także spokojnie wynegocjuje dla niego te 8 XD
0
Witajcie
Mam takie pytanko
Chce sobie jakaś gierkę samochodowa na ps4 ogarnąć. I wpadło mi w Oko F1. Różni się jakoś bardzo 2018 od 2019? (Prócz ceny oczywiście )
Ktoś gra/grał i może się wypowiedzieć/polecić ? :)
2
Cou dzisiaj pobrykał aż miło :v
0
@Gaucho nie wiem może po niemiecku :/ chyba ze tam nie przeklinają to przepraszam
0
Czy tylko ja miałem wrażenie czy Lewy machając łapami krzyczał i klnął po polsku? XD