0

Busi co spresował ;D

0

@Danger204 Valdek czeka na telefon

1

@Teletubis pozdrów jeszcze z raz może XD

1

Ale maja fajnie :)
Im to zawsze VAR-u użyczą :)
I zawsze sprawdzą i wgl :) :)

0

@jakub9611 za jak małe ?

2

@iFrontier nie wiem czy to szpilka czy nie, ale Mauricio mówił,ze wolałby pracować u siebie na farmie w Argentynie niż podjąć się trenowania Barcy

1

@XBlairrX jest niżej! Ale piękny filmik XD W nieskończoność można go oglądać ;D

0

@MT7 Aż Zidane przyklasnął z wrażenia Bartkowi ;D

0

@PatrickoBarca patrząc na kontuzje Gryzonia to raczej nie

1

@kuz mam dokładnie tak samo ;D

4

Chciałbym takie rozwiązanie!
Pimienta do końca sezonu,sprawdza się,zarząd jest zadowolony,zawodnicy tez. Pimienta dostaje kontrakt inzostake nadal trenerem a jego asystentem Xavi.

2

@bartekmess przecież przed chwila podawali,ze zostaje xD

0

@MrShakira Za co? XD

0

@BarcaInfo To będą dluuugie godziny :/

0

@Suzu piękne rozwiązanie :)

0

Erni wpuścił syna na dogrywkę ;D
Rakieta nasz talizman :)

1

Daj kartkę za potencjalny faul w polu karnym następnie daj rzut rożny :)
Mózg rozwalony XD

0

@barteq poczekaj na mecz Barcy z Valencią :)
Mecz życia będą mieli :)

2

@Janiama Serce łamie widok tych wszystkich biednych zwierząt :(
Smutne :’(

0

@SuperPatsonFCB to skoro żeby się nie nudzić... to księciuniu! Jutro tez jest dzień :) trzymam kciuki!

0

@Kacstiff Malang Sarr or Upamecano :)

0

@FC1899Barca Łukaaaaaaaasz Piszceeeeeeeeek

0

@MaTi61415 Oby Ci się drogi panie!!! ;D

6

Edinson Cavani ma dołączyć do Atletico Madryt za 30 milionów euro. Urugwajczyk ma podpisać kontrakt na 3 lata.
[Di Marzio]

Mandzukic odchodzi z Juventusu. Chorwat ma dołączyć do drużyny Al-Duhail w Katarze.
[Fabrizio Romano]

0

@MiczenS No nic dziwnego żeby Dembouz kogoś irytował skoro więcej go nie ma niż jest XD

0

@Odesseiron jego agentem jest gruby Mino... także spokojnie wynegocjuje dla niego te 8 XD

0

Witajcie
Mam takie pytanko
Chce sobie jakaś gierkę samochodowa na ps4 ogarnąć. I wpadło mi w Oko F1. Różni się jakoś bardzo 2018 od 2019? (Prócz ceny oczywiście )
Ktoś gra/grał i może się wypowiedzieć/polecić ? :)

2

Cou dzisiaj pobrykał aż miło :v

0

@Gaucho nie wiem może po niemiecku :/ chyba ze tam nie przeklinają to przepraszam

0

Czy tylko ja miałem wrażenie czy Lewy machając łapami krzyczał i klnął po polsku? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?