patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tezio99 Samu nie gra i już brak powołania. Mam nadzieje,ze Dembele zobaczy,ze jak nie będzie grał to nie będzie powoływany i moze przegapić przyszłoroczne ME i zgodzi się na to PSG
4
@MESSIah16 spokojnie
Będziesz dziękował Dembouzowi i innym jak kolejny oklep w LM Barca będzie zbierać a z przodu nie będzie kim straszyć w razie kontuzji w kluczowej fazie sezonu ;)
0
Kurcze,na razie najlepsze źródła milczą.
Ciekawe czy jeśli Ney zobaczy,ze sprawa się komplikuje wziąłby sprawy w swoje ręce i mógłby publicznie poprosić o transfer.
Ale wątpię,mało czasu zostało na takie rzeczy
0
@AllBundy Rzuć linkiem proszę
Bo ja nic ciekawego,nowego i od kogoś rzetelnego nie widzę
4
@BarcaInfo mam nadzieje,ze nie podniosą się z ławki!
0
@Criss18Barca Vidal
0
@COU_11 Nie widzi mi się to :/
2
@RobsonPL Dembele to już teraz bym na trybuny wysłał. Gość nie ma mózgu. Nie zdaje sobie sprawy w jakim klubie jest i jakimi ludźmi się otacza. Miał dwa lata na ogarnięcie się. Niech idzie do szejków,tam będzie miał lepsza kase,przyjaciela Mbappe,lige zna,będzie blisko domu,nie będzie musiał się uczyć języka. Może nawet na Miatrzostwa Europy sie załapie w przyszłym roku :)Same plusy
3
@BarcaInfo Przysiegam,obłędu idzie dostać :
0
@Messibestplayerintheworld ciepłe kulki i w sprawy xD
0
@LuisSalvano nie wiem na ile głupi jest Dembele(chociaż po jego zachowaniu czasem można się domyślać)ale miejmy nadzieje,ze nie na tyle żeby zaprzepaścił sobie ME a nam transferu Neymara :P
2
Ciekawe czym myśli Dembele ?
Przecież za rok Mistrzostwa Europy. Jak on chce na nie pojechać skoro nie będzie grał?!
0
@kewin dzięki dzięki
A gdzie link ?:D
0
@Nazio87 jakie pożegnanie ?
0
Podrzuci ktoś link strony gdzie można losować grupy :v
0
@Getek 7 lub 20 będą wolne
Wiec pewnie wziąłby 7
3
@BarcaInfo Jeśli Bartek bierze transfer w zwoje ręce to na 99% kończy się fichado!! Miejmy nadzieje,ze jutro będzie tak samo :)
0
@BarcaInfo No to Dembuś trybunki niestety.
0
PSG próbuje przekonać Dembele i Rakitica do bycia częścią transakcji przy transferze Neymara.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Dzieniu jutro
4
Nie wierze,ze Barca robiłaby jakieś interesy i transakcje z zawodnikami,których zamierzają włączyć w jakaś operacje bez wcześniejszego powiadomienia ich o tym. Po drugie to to ,ze ta sprawa za daleko już zaszła żeby pod sam koniec okienka powiedzieć,ze próbowali,ale się nie udało. Dwa razy na darmo do Paryża by nie latali.
4
@didzejos No to cyk trybuny zapraszamy!
0
@AllBundy ja myśle,ze się dogadali
Tylko PSG szuka zastępcy i nie ogłoszą dopóki kogoś nie klepnął. Żeby nie było ze sprzedają jednego z najlepszych nie kupując nikogo
0
@Lionello to już krąży po TT od samego początku negocjacji i na dobra sprawę wcale to nie jest śmieszne. A zwłaszcza po takim czasie i codziennym wrzucaniu postów na LR to już wgl masakra :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AutemPrzezPrerie Mimo,ze byłeś w cieniu to zawsze Cie szanowałem i ceniłem. Będzie mi Ciebie brakować!!
#NeyComeBack!!
2
@TKWM jutro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
PSG po raz kolejny wrzuca post reklamujący markę... z Neymarem :)
Pewnie to nic nie znaczy,ale skoro tajemnica nie jest,ze strony negocjują transfer to myślałem,ze raczej nie będą go uwzględniać w żadnych spotach reklamowych itd do czasu wyjaśnienia jego ewentualnego transferu.