0

@kamyk_23 Chciałbym tylko przypomnieć,ze Erni zostawił Serienowi Barce na pierwszym miejscu w ligowe tabeli...teraz tracimy 3 punkty do liderującego realu Madryt :)

0

@Kondziubarca Kondziu zjedz snickersa bo gwiazdorzysz

0

No bo wiecie
Balbijo ma sztame z Madrytem i nie lubią go w Balbijo bo odszedł do Barcelony

0

@jedrek7000 Messi się pokłócił z Markiem i by mu nie podawał :/

6

Dobra,Leo zaczyna irytować
Mógłby podać z raz do Griza

0

Co tam się odwaliło? Nie ma czerwonej dla Sterlinga?!!
I to VAR analizował o.O

0

@darek60 Się żarcik wyostrzył panie komisarzu :|

5

Carles Perez właśnie debiutuje w Romie
:)
Można sobie odpalić

2

@kamilos1214 Trzymajcie się tam w tym Olkuszu

4

@MiczenS No to przecież został wypożyczony :) do końca sezonu do swojego obecnego klubu :)
Ale jak Real płaci po 50 patyków za każdego nowego Neymara to jest cacy :P

0

@bartekvisca Wiarygodne źródło?

3

@kuz my dostaniemy RSSS na Anoeta :)
Albo Bilbao na San Mames :)

0

Semedo asysta :O chyba kolejne miliony na konto Benfici trafia.

0

@messi564 się nie dostał

0

@Ramos9248 ja z kolei czekam na Barcelona v Leganes
Kojarzysz może ? ;D

0

@Ramos9248 Nie a ty?

1

@BarcaInfo Z kiedy to nagranie? Gdzieś z czasów gdy Arda był w Barcy? Czy może z teraz?
Arda jest w Barcelonie? Czy trenuje gdzie indziej do momentu aż wyjaśni się gdzie będzie grał?

5

@DonAndrzejos Niech sobie gadają.
Liverpool zastrzegł sobie Przy sprzedaży Coutinho do Barcy,ze jeśli Barcelona będzie chciała kupić któregoś z piłkarzy Liverpoolu przed 2021 (nie chce kłamać,ale coś takiego)
To będzie musiała zapłacić dodatkowo 100 milionów. Coś takiego było. Poza tym po co „Bobby” miałby przechodzić do słabszego zespołu?

0

@marcin000019 Ja bym bral Mertensa na miejscu zarządu.
Może grać na każdej pozycji w ataku,pół roku kontraktu także byłby do wyjęcia za grosze. Jeśli w perspektywie maja zamiar kupić Neymara/Lautaro to po co teraz wywalać grube miliony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub_87 ja jakiś miesiąc temu chciałem kupić NBA 2k20 na ps4. Jakiś gość wystawił,oczywiście zgodził się na płatność za pobraniem. Przyszła paczka, 125 zapłaciłem a tu otwieram i co widzę ? Pudełko z gry GTA 5 na xBox 360 XDD otwieram pudełko a w środku pusto,nie ma płyty :)
Tacy ludzie są,na 100 złotych będą sobie kłopotów robić ;) Ale No nauczka na przyszłość :)

1

@MaTt_BarcaFan Nikt przecież w połowie sezonu nie odda jednego ze swoich najlepszych zawodników za pół darmo czyli wypożyczenie z ewentualna opcja. To żaden biznes dla nich. Mają jakiś marny kwit za wypożyczenie i nie maja zawodnika,który miał jakiś tam wpływ na gre drużyny. I po sezonie ma wrócić a w tym sezonie przecież są w LM,grają w PK i chcą awansować do przyszłorocznej edycji LM. Także żaden klub nie będzie oddawał swoich najlepszych zawodnikow za pół darmo tylko dlatego,ze Barcelona jest w potrzebie :)

0

Ja bym chciał żeby tą 9 był Gabriel „Gabigol” Barbosa :)

0

Ej to w końcu oficjalnie z Kobim czy nieoficjalnie ? :( :(

0

@ollo0 No to Dries mertens, po sezonie wolny zawodnik.
A może Son z Totkow? Chociaż wątpię :/

0

Ta bomba to Dries Mertens,Diego Costa albo Cavani.
Ale Cavani podobno do Atleti idzie:)

6

Moussa Wague bardzo blisko odejścia do OGC Nice. Carles Perez natomiast bardzo blisko dołączenia do AS Romy.
W obu przypadkach negocjowane są formuły na jakich zawodnicy dołączą do nowych zespołów. Mówi się o wypożyczeniach z opcja wykupu. Barcelona w obu przypadkach chce zastrzec sobie prawo odkupu.
[MD]

0

@Katalonbar sądzę,ze i tak go nie wykupią :)

0

@amanter na jego nieszczęście dopiero jest styczeń XD

0

@FCMichalo No kto by się spodziewał XD może Quique będzie miał na niego pomysł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?