patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 Chciałbym tylko przypomnieć,ze Erni zostawił Serienowi Barce na pierwszym miejscu w ligowe tabeli...teraz tracimy 3 punkty do liderującego realu Madryt :)
0
@Kondziubarca Kondziu zjedz snickersa bo gwiazdorzysz
0
No bo wiecie
Balbijo ma sztame z Madrytem i nie lubią go w Balbijo bo odszedł do Barcelony
0
@jedrek7000 Messi się pokłócił z Markiem i by mu nie podawał :/
6
Dobra,Leo zaczyna irytować
Mógłby podać z raz do Griza
0
Co tam się odwaliło? Nie ma czerwonej dla Sterlinga?!!
I to VAR analizował o.O
0
@darek60 Się żarcik wyostrzył panie komisarzu :|
5
Carles Perez właśnie debiutuje w Romie
:)
Można sobie odpalić
2
@kamilos1214 Trzymajcie się tam w tym Olkuszu
4
@MiczenS No to przecież został wypożyczony :) do końca sezonu do swojego obecnego klubu :)
Ale jak Real płaci po 50 patyków za każdego nowego Neymara to jest cacy :P
0
@bartekvisca Wiarygodne źródło?
3
@kuz my dostaniemy RSSS na Anoeta :)
Albo Bilbao na San Mames :)
0
Semedo asysta :O chyba kolejne miliony na konto Benfici trafia.
0
@messi564 się nie dostał
0
@Ramos9248 ja z kolei czekam na Barcelona v Leganes
Kojarzysz może ? ;D
0
@Ramos9248 Nie a ty?
1
@BarcaInfo Z kiedy to nagranie? Gdzieś z czasów gdy Arda był w Barcy? Czy może z teraz?
Arda jest w Barcelonie? Czy trenuje gdzie indziej do momentu aż wyjaśni się gdzie będzie grał?
5
@DonAndrzejos Niech sobie gadają.
Liverpool zastrzegł sobie Przy sprzedaży Coutinho do Barcy,ze jeśli Barcelona będzie chciała kupić któregoś z piłkarzy Liverpoolu przed 2021 (nie chce kłamać,ale coś takiego)
To będzie musiała zapłacić dodatkowo 100 milionów. Coś takiego było. Poza tym po co „Bobby” miałby przechodzić do słabszego zespołu?
0
@marcin000019 Ja bym bral Mertensa na miejscu zarządu.
Może grać na każdej pozycji w ataku,pół roku kontraktu także byłby do wyjęcia za grosze. Jeśli w perspektywie maja zamiar kupić Neymara/Lautaro to po co teraz wywalać grube miliony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub_87 ja jakiś miesiąc temu chciałem kupić NBA 2k20 na ps4. Jakiś gość wystawił,oczywiście zgodził się na płatność za pobraniem. Przyszła paczka, 125 zapłaciłem a tu otwieram i co widzę ? Pudełko z gry GTA 5 na xBox 360 XDD otwieram pudełko a w środku pusto,nie ma płyty :)
Tacy ludzie są,na 100 złotych będą sobie kłopotów robić ;) Ale No nauczka na przyszłość :)
1
@MaTt_BarcaFan Nikt przecież w połowie sezonu nie odda jednego ze swoich najlepszych zawodników za pół darmo czyli wypożyczenie z ewentualna opcja. To żaden biznes dla nich. Mają jakiś marny kwit za wypożyczenie i nie maja zawodnika,który miał jakiś tam wpływ na gre drużyny. I po sezonie ma wrócić a w tym sezonie przecież są w LM,grają w PK i chcą awansować do przyszłorocznej edycji LM. Także żaden klub nie będzie oddawał swoich najlepszych zawodnikow za pół darmo tylko dlatego,ze Barcelona jest w potrzebie :)
0
Ja bym chciał żeby tą 9 był Gabriel „Gabigol” Barbosa :)
0
Ej to w końcu oficjalnie z Kobim czy nieoficjalnie ? :( :(
0
@ollo0 No to Dries mertens, po sezonie wolny zawodnik.
A może Son z Totkow? Chociaż wątpię :/
0
Ta bomba to Dries Mertens,Diego Costa albo Cavani.
Ale Cavani podobno do Atleti idzie:)
6
Moussa Wague bardzo blisko odejścia do OGC Nice. Carles Perez natomiast bardzo blisko dołączenia do AS Romy.
W obu przypadkach negocjowane są formuły na jakich zawodnicy dołączą do nowych zespołów. Mówi się o wypożyczeniach z opcja wykupu. Barcelona w obu przypadkach chce zastrzec sobie prawo odkupu.
[MD]
0
@Katalonbar sądzę,ze i tak go nie wykupią :)
0
@amanter na jego nieszczęście dopiero jest styczeń XD
0
@FCMichalo No kto by się spodziewał XD może Quique będzie miał na niego pomysł