patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RMDagothek Żaden dziennikarz nie jest już Tier1!
Każdy kto miał jakakolwiek wiarygodność to ją stracił. Po wczorajszym wywiadzie Leonardo nie ma sensu wrzucania i czytania tych wszystkich pierdół. Dopóki któraś ze stron nie powie,ze transferu nie będzie albo,ze okienko transferowe można uznać za zamkniete i kadra jest kompletna to transfer jest możliwy. Wiec pozostaje czekać na oficjalne komunikaty.
2
@Rewolucja123 A czym tu ryzykować ?
Gość jak grał to zazwyczaj pokazywał się z dobrej strony. Ma stanowić o sile środka pola Barcelony. Gdzie tu ryzyko? Jeśli jest w formie i w pełni zdrowy to ma pewne miejsce w pierwszym składzie i to nie ulega wątpliwości.
0
@misiek12319 Ja tez wierze.
1
@MiczenS A potem karta do ręki jak Mathieu i out.
1
Rakitić,Okey,jego czas w Barcelonie myśle,ze dobiegł końca . Myśle,ze ostatnia szansa żeby coś na nim zarobić.
Dembele,on jak widać na razie ma inne priorytety,inne spojrzenie na futbol niż na to co jest w Barcelonie
Ale oddanie Todibo to ja nie rozumiem zupełnie. Niech jeszcze Umtiti się połamie albo któryś z obrońców to nie mamy obrońców żeby kogoś zastąpić.
0
Jedynie publiczna wypowiedz Neymara może coś jeszcze zmienić.
Po co im gracz,który nie chce tam grać.
Może wtedy zgodziliby się nawet na wypożyczenie.
0
@szkutnik91 Czyli wypożycza Neymara do Barcy by wypożyczyć sobie Icardiego. Po sezonie Barca obowiązkowo wykupuje Neymara a PSG Icardiego. Sprytnie sprytnie.
0
@Fabik87 ale lekturka xD
7
Komentarz usunięty
0
@mesi8191 Gdzieś sprzed chwili
Edit: 20+ minut
10
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ciekawe czy Ivan dostanie powołanie i czy zagra. Powołać go może powoła,ale czy zagra od pierwszych minut i czy wgl zagra to mnie bardzo ciekawi :)
21
„Nie mogę się doczekać zamknięcia okienka transferowego. Trwa ono zdecydowanie za długo.”-Erni
3
@kuz potwierdził,ze Neymar jest graczem innej drużyny i nie wypowiada się na temat zawodnikow innych drużyn :)
0
@grizzy10 Ale jeśli przejdzie to bądź co bądź Di Marzio będzie miał racje :P
4
@Jojko @RobiS no to niezle XDD pomogliście koledze ;D
1
@PatrickoBarca co to oznacza ? Ciąg dalszy nastąpi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO jeszcze nie lecimy! Na razie cisza :/
Wiec poczekamy do końca okienka :(
0
Okienko kończy się o 23:59 1 czy 2 września ?
15
PSG i Real Madryt doszli do porozumienia w sprawie transferu Keylora Navasa. Francuski klub zapłaci 15 milionów euro plus karta Alphonse’a Areoli.
[RMC{
0
@Rewolucja123 Kilka dni temu ktoś podał info,ze rodzina Neymara złożyła jakieś duże „zamówienie „ jeśli tak to można nazwać.
Nie pamietam dokładnie,ale może właśnie chodziło o kupno domu? Nie wiem. Naprawdę ta saga z Neymarem jest już męcząca.
0
@Filipowski a kiedy podał? 7 godzin temu ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@bartekvisca No najwidoczniej skoro Dembouz nie chce odejść to godzi się z rola rezerwowego
2
@RMDagothek No co? Jak na tier1 sprawdzone info xD
0
@FCBurza ja bym Interu nie przekreślał. Wzmocnili się konkretnie w tym okienku :)
2
@masq a nie wrzucał tego z 3 h temu ? Czy teraz gdzieś wrzucił?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Veb1233 Konczy mu się kontrakt za rok. Wiec jeśli wypożyczenie to najpierw przedłuża kontrakt z nim a potem wypożycza