0

Mahrez, ale samsung!!

0

@KaJoFCB No to masz panie XDD

1

Rudy musisz wariacino!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

77

Efekt Braithweita :)

0

Jak zagrał Braithwaite?
Niestety nie mogłem oglądać meczu :/

0

@Hiacynk wczoraj chłop miał raptem 50k

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaucho oby nie zapierniczał tak jak Prince
Bo chłop nam wykorkuje przed startem kolejnego okienka transferowego :)

1

@jeyx77x Jeszcze dopadnie go syndrom Filipka i po co mu dodatkowa presja :)

0

@ForcaMilosz na pozyskanie i zarejestrowanie piłkarza bez kontraktu nie trzeba mieć zgody. Jest wolnym zawodnikiem bez klubu i może podpisać umowę z kim chce w dowolnym momencie trwania sezonu :)

0

Czy Braithwaite po transferze będzie mógł być jeszcze zgłoszony do Ligi mistrzów w tym sezonie czy nie??

0

@czosnekfcb Carbrini :P
Umbro

0

@GeraltzKatalonii ja myśle,ze ten klasyk prócz meczu o prestiż oczywiście
To nic nie zmieni ani nie przesadzi.
Bo i jedni i drudzy pogubią punkty jeszcze nie raz i to nawet w takich najmniej spodziewanych momentach.

1

W Barcelonie szkolony!

16

Ale ten bramkarz Celty to chyba mózg wielkości orzeszka laskowego ma XD
Co za imbecyl :/ na co on mu tam te łapy pchał,przecież i tak nic by nie zrobił

2

@Encore ja tam wole włoski hit w nogę :P
Obym się nie rozczarował bo zapowiada się fajne meczycho

1

@Bykunn Bardziej chodziło mi o klepanie,gra piłeczka,setki podań itd
Myślałem,ze zrozumiesz :)

2

@Shado ja się wezmę za #BVBPESEŻE

0

@Bykunn ale właśnie o to chodzi ze klepiemy :P

0

W związku z tym,ze Man City nie będzie w dwóch nazywanych edycjach LM to mam takie pytanko.
Czy jeśli zajmą miejsce w TOP4 premiowane bezpośrednim awansem do LM to drużyna,która zajęła wówczas 5 miejsce automatycznie zajmie ich miejsce? :)

0

@DonAndrzejos Zagrywka nie zagrywka. Tu nie ma miejsca na negocjacje. Chłop ma klauzule i do niej będą odsyłać działacze Interu. Także nie widze tu żadnej zagrywki na podbicie ceny. Lautaro jest dobry i młody. Barca go chce bo musza kimś zastąpić Suareza. Real być może będzie go chciał bo Benzema tez już młodym piłkarzem nie jest a Mariano czy Jović to nie zawodnicy,którzy zastąpią im Benzeme. Z drugiej strony nie wiadomo tez czy Lautaro będzie tak dobry po ewentualnym transferze do Barcy czy Realu.

0

@SeeleyBooth Tylko i wyłącznie z Hiszpanii :)

3

@SeeleyBooth już zamknięte okienko transferowe :) tak tylko przypominam :)
Umowa sporządzona między klubami wyraźnie mówi,ze Trincao będzie zawodnikiem Barcelony od lata :) a w miejsce kontuzjowanego Dembele być może będą mogli ściągnąć tylko i wyłącznie zawodnika z ligi hiszpańskiej bądź zawodnika,który nie ma klubu :)

3

Ej zaczyna mnie to,ze tak lekko powiem denerwować.
Każda akcja bramkowa Barcelony jest sprawdzana przez VAR!

0

@Chwytliwy No półfinały Pucharu Króla na dniach to trzeba oszczędzać i tak wąska kadra :/

0

@max1982 oczywiście

0

@Borry miejmy nadzieje,ze da nam to chociaż bramkę :P

1

@SkN chyba,ze całe żarcie w lodówce jest przeterminowane... :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?