patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mahrez, ale samsung!!
0
@KaJoFCB No to masz panie XDD
1
Rudy musisz wariacino!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
77
Efekt Braithweita :)
0
Jak zagrał Braithwaite?
Niestety nie mogłem oglądać meczu :/
0
@Hiacynk wczoraj chłop miał raptem 50k
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaucho oby nie zapierniczał tak jak Prince
Bo chłop nam wykorkuje przed startem kolejnego okienka transferowego :)
1
@jeyx77x Jeszcze dopadnie go syndrom Filipka i po co mu dodatkowa presja :)
0
@ForcaMilosz na pozyskanie i zarejestrowanie piłkarza bez kontraktu nie trzeba mieć zgody. Jest wolnym zawodnikiem bez klubu i może podpisać umowę z kim chce w dowolnym momencie trwania sezonu :)
0
Czy Braithwaite po transferze będzie mógł być jeszcze zgłoszony do Ligi mistrzów w tym sezonie czy nie??
0
@czosnekfcb Carbrini :P
Umbro
0
@GeraltzKatalonii ja myśle,ze ten klasyk prócz meczu o prestiż oczywiście
To nic nie zmieni ani nie przesadzi.
Bo i jedni i drudzy pogubią punkty jeszcze nie raz i to nawet w takich najmniej spodziewanych momentach.
1
W Barcelonie szkolony!
16
Ale ten bramkarz Celty to chyba mózg wielkości orzeszka laskowego ma XD
Co za imbecyl :/ na co on mu tam te łapy pchał,przecież i tak nic by nie zrobił
2
@Encore ja tam wole włoski hit w nogę :P
Obym się nie rozczarował bo zapowiada się fajne meczycho
1
@Bykunn Bardziej chodziło mi o klepanie,gra piłeczka,setki podań itd
Myślałem,ze zrozumiesz :)
2
@Shado ja się wezmę za #BVBPESEŻE
0
@Bykunn ale właśnie o to chodzi ze klepiemy :P
0
@Triv44 https://www.google.com/amp/www.sport.pl/pilka/7,65041,25698121,oficjalnie-manchester-city-wyrzucony-z-ligi-mistrzow-na-dwa.amp
0
W związku z tym,ze Man City nie będzie w dwóch nazywanych edycjach LM to mam takie pytanko.
Czy jeśli zajmą miejsce w TOP4 premiowane bezpośrednim awansem do LM to drużyna,która zajęła wówczas 5 miejsce automatycznie zajmie ich miejsce? :)
0
@DonAndrzejos Zagrywka nie zagrywka. Tu nie ma miejsca na negocjacje. Chłop ma klauzule i do niej będą odsyłać działacze Interu. Także nie widze tu żadnej zagrywki na podbicie ceny. Lautaro jest dobry i młody. Barca go chce bo musza kimś zastąpić Suareza. Real być może będzie go chciał bo Benzema tez już młodym piłkarzem nie jest a Mariano czy Jović to nie zawodnicy,którzy zastąpią im Benzeme. Z drugiej strony nie wiadomo tez czy Lautaro będzie tak dobry po ewentualnym transferze do Barcy czy Realu.
0
@SeeleyBooth Tylko i wyłącznie z Hiszpanii :)
3
@SeeleyBooth już zamknięte okienko transferowe :) tak tylko przypominam :)
Umowa sporządzona między klubami wyraźnie mówi,ze Trincao będzie zawodnikiem Barcelony od lata :) a w miejsce kontuzjowanego Dembele być może będą mogli ściągnąć tylko i wyłącznie zawodnika z ligi hiszpańskiej bądź zawodnika,który nie ma klubu :)
3
Ej zaczyna mnie to,ze tak lekko powiem denerwować.
Każda akcja bramkowa Barcelony jest sprawdzana przez VAR!
0
@Chwytliwy No półfinały Pucharu Króla na dniach to trzeba oszczędzać i tak wąska kadra :/
0
@max1982 oczywiście
0
@Borry miejmy nadzieje,ze da nam to chociaż bramkę :P
1
@SkN chyba,ze całe żarcie w lodówce jest przeterminowane... :P