0

@BarcaInfo Arthur odszedł,przyszedł Pjanic. Zmiana 1-1 w lini pomocy.
Jakby Odszedł Vidal i Rakitic to w pomocy zostaje Busquets,Pjanic,Frenkie,Puig i wracający z wypożyczenia Aleña,który nie wiadomo czy zostanie. Jest Cou,który również nie wiadomo czy zostanie i byłby jako pomocnik czy skrzydłowy. Wiec jeszcze jeden pomocnik przyjdzie pewno :)

0

@A_Gomesinho_21 kasa misiu,kasa XD

0

Okręt tonie!!

1

@Barca_Big_Moment Vidal i Busquets pauza za kartki ;)

1

@Coutinho007 spokojnie,to nie koniec :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kurkmen U nas brakuje przede wszystkim trenera z jajami,który zdecyduje się na zmianę pokoleniową.
Nim się obejrzymy,stuknie pare lat A tu dalej będziemy dalej grać Albą,Pique Busquetsem itd

0

@MarioVeB! Każdy ma swoje zdanie. Można lubić,można nie lubić,ale trzeba być obiektywnym. Prawdę mówi i tyle.
W tym klubie wywaliło jedno wielkie szambo,teraz nie pozostaje nic innego jak czekać aż ktoś to posprząta ;)

1

Polecam obejrzeć kto jeszcze nie widział. Materiał Tomka Ćwiąkały na temat wymiany Arthur-Pjanić oraz na temat nieudolności zarządzania klubem przez Bartka i jego kompanów.
Oby się nie okazało,ze rzeczywiście czekają nas „suche” lata,ale długo może nam zająć szukanie i wdrażanie zawodników,którzy pasują do tego klubu i stylu,który z roku na rok zanika... Odkąd kibicujemy Barcelonie takiej „rozpieredzieluchy” tu nie widzieliśmy...


0

@MaTt_BarcaFan Coś pisali,ze jak się kluby dogadają to może być coś takiego jak z Wernerem ;) nie zagra już w barwach RBL bo chce skupić się na przygotowaniu do sezonu z Chelsea :)

0

„Arthur nie chce grać w barwach Barcelony w Lidze mistrzów”
A przypomnijmy,ze w rewanżu z Napoli nie może zagrać Busquets i Vidal.
Zostanie Frenkie i Rakitic i w takim będz razie Riqui

0

@AlwaysBlaugrana Nie No nie gadaj. Rakieta fajnie gra ostatnio :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sebo939 Dobrze,ze Adueiz karierę zakończył. Jeden mniej :/

0

@Kokokokok Albo Arde za faul w elclasico po którym padł gol dla białych :)

2

@BarcaInfo Dużo im to da :P
Benvenido Segunda!!

0

@fenix1983 za hajs z Lautaro baluj :P

2

@Kettger Espanyol spada!! reszta niech się dzieje co chce :P
No i Barca mistrzem

5

W końcu!! Po tylu latach się doczekałem!!
Espanyol spadnie z hukiem z tej ligi,to się dzieje :)

0

@matirix20 za dużo wiarygodnych źródeł potwierdza i przede wszystkim żadna ze stron nie zaprzecza.

1

@kodi77 E tam. Za uśmieszkiem Pedro po każdej spartolonej akcji już nikt nie tęskni :P

0

@Lordzi Pjanic-Frenkie-Puig :)
Ale by chodziło :D

0

@PaCo Żadnej pewności nie mamy.
Tak samo nie mamy pewności czy Arthur rozwinie się na tyle dobrze by być jak to się o nim mówi „spadkobierca Xaviego „

4

@Mario96w W razie niepowodzenia na 100% odzyskają te 10 milionów,które dopłacają ;)

0

@Avada Kedavra Skoro zdejmuje go Setien to wie na jakiej intensywności pracuje chłop i,ze sił mu moze nie starczyć na cały mecz,przecież sztab ma lepsza wiedzę na temat zawodników niz my :/
Mnie bardziej zastanawia jak to jest właśnie z tym sztabem,ze zawodnicy ciagle chodzą połamani,porozbijani i narzekają na diagnozy sztabu :/ coś w tym musi być

0

@Messibestplayerintheworld No Ja się nie zgodzę z takim stwierdzeniem :) Wytykanie piłkarzom wieku ,którym ledwo stuknęła 3 z przodu jest głupotą :)

0

@Avada Kedavra No tylko różnica jest taka,ze Zieliński gra od dechy do dechy
A Arthurowi sił starcza ledwo na 50 minut :)
I nie zgodzę się,ze Arthur jak gra to gra lepiej niż Zieliński bo oglądamy mecze Barcelony i widzimy,ze wchodzi Puig i daje dużo więcej niż Arthur. Oglądam tez mecze Napoli i Zieliński fajnie pracuje i gra w środku Napoli :)

0

Jeśli Pjanic ma dać nam więcej niż Arthur dotychczas to jestem na tak. Nam potrzeba jakości na już a nie czekać bo młody perspektywiczny zawodnik kiedyś może odpali. Jak będziemy tak czekać to skończymy jak z Zielińskim,któremu może się kiedyś coś w głowie poprzestawia :)
Żeby nie było,Zielik po wznowieniu rozgrywek chodzi fajnie ;) ale to wciąż nie to. A Leo już ma 33 lata :/ bliżej niż dalej do końca kariery,kto wie czy będziemy mieli okazje jeszcze świętować wygraną Ligę Mistrzów z Leo w składzie :/ wiec potrzeba zawodników do tego,którzy wspomogą Barcelonę i Leo :) Dajmy zagrać Pjanicowi i wtedy płaczmy :) może akurat będzie jak z Paulinho,ze każdy narzekał a on robił swoje. Ja jestem spokojny o gre Bośniaka bo w piłkę kopać umie i udowodnił to w Romie i Juve :) wiec kibicujmy a reszte zostawmy zawodnikom na boisku :) Każdy kto przychodzi do Barcy zasługuje na szanse i trzeba mu kibicować ;)

0

@MarioVeB! Tu raczej się na ploteczke nie zanosi :P okienko chyba nawet wydłużone ma być podobno

5



Arthur za 70 a Pjanic za 60
Brazylijczyk będzie zarabiał 5,5 miliona euro. Ogłoszenie transferów w najbliższych dniach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?