patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 „To klub,który jest w stanie zatrzymać ich obu”
I czytając to zdanie wiesz,że nie żartuje :) To złote klatka,z niej nie ma wyjścia od tak.
0
@XaviHeart No potwierdzali to wczoraj Ci „najrzetelniejsi„ dziennikarze(np Fabrizio Romano)
Pisali,ze transfer jest o krok finalizacji
0
Timo Werner będzie tańszy niż się mówiło. Od kilku miesięcy krążyły informacje o tym za ile przejdzie i gdzie przejdzie Niemiec.
Początkowo zakładano,ze klauzula w kontrakcie wynosi 55-60 milionów euro.
Zgodnie z informacjami „Kickera” Timo Werner będzie kosztował Chelsea Londyn 50 milionów euro. Sam zawodnik Podpisze kontrakt do czerwca 2025 roku i ma zarabiać 10 milionów euro za każdy sezon.
[Kicker]
0
@Messibestplayerintheworld może wzmianka Thiago-Semedo?!
0
@ViscaBarca123 a byłoby na tygodniówkę dla Neymara :/
Ehh #BartoOut
1
Śpiewam se jak Michał Szpak!
2
@BarcaInfo Świętowanie mistrza bez kibiców to jednak nie to samo :/
0
@itmustbejoke coś takiego znalazłem tylko
https://sport.tvp.pl/48341356/znamy-date-finalu-pucharu-polski-kiedy-i-gdzie-zostanie-rozegrany-final-pucharu-polski
0
@Jaca27 to na Arenie w Lbl będzie taniej bo pisali w artykułach,ze taka impreza na narodowym droższa.
PS. Zapomniałem,ze przez tego wirusa można jednak nie pojechać XD
0
Finał pucharu Polski na stadionie Motoru Lublin!
Ktoś był kiedyś i wie jakie ceny biletów na finał PP?
0
@Granto Ciekawe czym będę kusić jak Leo nie będzie :)
Bo sama perspektywa gry w Barcelonie już nie jest tak atrakcyjna jak to było pare lat temu :/
1
Barcelona i Lautaro Martinez osiągnęli całkowite porozumienie w sprawie kontraktu.
Piłkarz miałby podpisać kontrakt na 5 lat i zarabiać 12 milionów za sezon plus bonusy. Lautaro chce przejść tylko do Barcelony i grać na Camp Nou z Leo Messim dlatego nie będzie słuchał ofert z innych klubów. Barcelona chce zapłacić maksymalnie 60 milionów euro i włączyć w operacje dwóch zawodników. Z kolei Inter chce minimum 80 milionów w gotówce.
[SPORT]
2
@BarcaInfo Szkoda tego Aleñii :/
4
@Encore o proszę... to tak jak w Barcelonie ostatnimi laty ;)
1
No co ma chłop powiedzieć... przesiedział w pierdlu część kadencji Bartka wiec wiele nie widział i nie wiedział pewno...
0
Ktoś wie ile czeka się na zwrot pieniędzy od PayU? Może ktoś miał podobna sytuację? Zamówiłem pare rzeczy na Allegro,ale płatność anulowana a pieniądze pobrało.
A Ci od których kupowałem napisali,ze pieniędzy nie dostali i trzeba „kontaktować” się z PayU.
6
Mauro Icardi zostanie piłkarzem PSG na stałe. Negocjacje PSG z Interem są na bardzo zaawansowanym etapie i mogą zakończyć się w najbliższych dniach.
Kwota transferu wyniesie 55-60 mln.
[ESPN]
0
@baczekk13 Ja bym jeszcze wziął pod uwagę Lacazettea. Szkoda tylko,ze za pare dni kończy 29 lat :/
Ciekawe jak z kandydatura Osimhena z Lille
1
@Szicek10 ja od 19 grudnia nie byłem ;)
1
@Mesi12 Na pewno wiele osób na tej stronie ogląda mecze Bayeru Leverkusen choćby dla samego Kaia Havertza. Więc przy okazji na pewno zwrócić można uwagę na gre nie tylko młodego Niemca,ale również całej drużyny. I śmiało można powiedzieć,że Leverkusen również gra przyjemna i miłą dla oka piłkę :)
0
Ale Håland ma twarz wkurzającą :) :)
2
@geass Ja jak odpalałem fife to tylko żeby na arenie sobie pokopać na bramkę :P
13
@Mroziu Popraweczka... dziadek ze Szwecji zrobił to pierwszy. Dziaduszek z Bośni tylko potwierdził...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kamilop mógłby zastąpić Suareza lub Grieza na lewym skrzydełku w razie kontuzji lub po prostu kiedy „Kike” dałby chłopakom odpocząć ;)
0
@Piotii16 niepotrzebny...
0
@BarcaInfo Arda,Cucurella i Carles Perez.
0
@Mns21 i dlatego z transferami do Barcelony i z Barcelony będą szły przysłowiowe „wałki”.
Będzie tak jak z transferami Neto-Cillessena.
2
@`Sin Z czystym sumieniem byłbym pierwszy,który by spierdzielał :P
Tak jak wspomniałeś,tylko za rodzine i najbliższych natomiast za Polskę nie. Nie czuję się patriotą.
0
@svensonFCB jakie wiadomości?