0

Arsenal już wie,że Aubameyang nie przedłuży wygasającego w czerwcu 2021 roku kontraktu i zgodził się sprzedać go w letnim okienku transferowym.
Barcelona jest jedną z drużyn zainteresowanych kupnem Gabończyka.
Cena jaka trzeba zapłacić Arsenalowi wynosi 55 milionów euro.
[Sport]

2

@daro22 Aż mi się nóż w kieszeni otwiera jak pomyśle o tym jak się to wszystko potoczyło po odejściu Neymara :/
Jakim cudem Cou i Dembouz stali się takimi miernotami :/

1

@SuperPatsonFCB Z punktu widzenia kibica Barcelony to fatalna bo BigSama nie da się nie lubić. Ale jego ciagłe kontuzje sprawiają,ze musza podjąć jakieś działania odnośnie zawodnika w drużynie. Chłop jest,ale często nie do dyspozycji a szkoda bo Sam w formie i bez urazów to jest TOP stoperów na świecie.

1

Barcelona wysłucha ofert za Samuela Umtitiego .Francuz będzie na sprzedaż w letnim okienku transferowym.
[Sport]

2

@LuismessiJr od paru lat nie ma czegoś takiego jak poukładane mecze Barcelony (:

2

@kerouac No wiesz,lepiej zapobiegać niż leczyć :)
Jeśli nic jej nie jest to dobrze :) ale jeśli już ma to świństwo to i pomoże sobie i jej ;)

32

@IronSanHybrid to zadzwoń na policję XD
Powiedz ,ze obawiasz się o swoje zdrowie i najbliższych. Jak dowiedzą się,ze wróciła z Włoch to sami ją zawiozą na szpital :)

5

„Liga, której nikt nie chce Wygrać ”- niestety tak można podsumować ten sezon.

0

@Hiacynk nie,nie jest :/

14

Tak fatalnego Realu i Barcelony w jednym sezonie to nie widziałem od bardzo dawna :/

0

Swój chłop :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz tradycyjnie- w pałke :P

0

@BarcaInfo Busiego nie będzie
Arturo nie będzie
Arthuranie będzie
Rakitic Frenkie Riqui na Napoli :P

0

@Avada Kedavra Fifka :)
Po aktualizacji dodali Copa Libertadores i napisane było,ze można grać karierę itd a nie wiem jak i gdzie są te drużyny
Jedynie w trybie szybki mecz są te drużyny :)

1

Ktoś wie co zrobić żeby grać karierę jedną z drużyn,które są w Copa Libertadores? Np Flamengo,Sao Paulo itd
Czy da się wgl?

2

Po co nam lewonożny stoper skoro mamy dwóch?
A nie wierze,ze Umtiti albo Lenglet odejdzie.
Jacy zawodnicy przychodzą wam na myśl lewonożni stoperzy,dobrze wyprowadzający piłkę mogący grać w Barcelonie?

1

@bartoszekkk ogólnie to dziękuje za pomoc i odpowiedzi :) pozderki wariacie :)

0

@bartoszekkk No wiadomo,ze z kodem Rafona:P
Ale chodzi mi o smak,aromat i działanie :)
Czy czuć te różne smaki w jakich się kupuje? Czy mocno czuć smak kawy? Czy naprawdę tak „pobudza” i „daje kopa” :P??

0

@bartoszekkk Tego się spodziewałem ;D

0

Pił ktoś kawę Od Golden Bow Solutions ? Mam pare pytań :P

0

@Barca_Big_Moment Przy dzisiejszej dyspozycji Busiego i Frenkiego to zdjęcie Busiego to kryninal

5

Co oni tacy zesrani jacyś wyszli na druga polowe

0

@beznicku1000 jeśli chodzi o Valverde to Neymar był jeszcze jak przychodził Erni. Także nie pykło jak tak

3

Super Bomber wypada z łask łysego Zizou!
Luka Jović nie został powołany na jutrzejsze El Clasico! W Jego miejsce powołany został Mariano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Mow_mi_Douglas Kike myśle,ze ma oleju w głowie. El clasico nie będzie decydującym starciem o mistrza bo i jednymi drudzy jeszcze punkty pogubią i to niejednokrotnie. A jesteśmy jeszcze w Lidze mistrzów i Alba będzie potrzebny.

4

@ja8215 Chyba lob Alexisa na Camp Nou :)
Ewentualnie Davida Villi rogalem na Bernabeu :)

1

@Arkon zdecydowanie C+

0

Z Levante w łeb
Z City w łeb
No to w niedziele Barca płaci rachunek! :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?