0

Gruby dzwoni!! Będą dymy!!

0

@Kwiatek67 Liverpool nie chciał dać za Wernera więcej niż 33 banki i tez kontrakt miał ważny tylko rok
To na Thiago będą mieli jak i tak przepych w pomocy maja :)

0

@culesjasiules Zgodzę się z tym Arthurem i Pjanicem.
Z kolei Ja mam nadzieje,ze Cou wróci do nas i będzie ważnym elementem układanki Quique. Mam nadzieje również,ze dołączy do nas ktoś z dwójki Thiago/Ndombele :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gareth był na spalonym czy nie?

0

@BarcaInfo fakt nie opinia :)

1

@Chwytliwy mordk,gdzie takie smuty przed snem :/

1

Jak mamy wyjść na plus na wymianie Arthur-Pjanic ?
Wymieniamy 23 latka na 30 latka
Wymiana 1do1 i może(?) dostaniemy jakieś „ochłapy”... i tyle :/ gdyby Pjanic byłby tak ze 3 lata młodszy to można i by przymknąć oko :/
Jeszcze tylko rok i ten zarząd pójdzie w cholerę na dobre!!

0

@ryba84 przegraliśmy to jedno
Real jej nie wygrał to drugie ;)

1

@Ramos9248 Panie,nie psuj se Pan wieczoru! Chlij jak chlijesz! :P

1

Jeśli tak maja wygrywać ligę to na miejscu Pique osobiście zawiózł bym ten puchar pod Bernabeu ;)

0

Szlachetny ten w czerwonym,ze skonsultował się z VAR-em ;)

1

VAR jest sprawdzany!!!

1

Co tu się kur** dzieje!!!

0

„Szkoda„ ,ze nie gramy z RSSS jeszcze w tym sezonie na Anoeta ;)
Mecz życia by wtedy zagrali ;)

0

I cyk przelew
111kk!!

0

Luiz to jednak nawet ćwierć piłkarza nie jest XD co ten chłop się kopie po czole to głowa mała :/

0

Co wybieracie?
Napoli-Juve czy może City-Arsenal?
No troszkę ciężki wybór :P

0

Leo mógłby być dobrym kolegą i jak anulowano gola Griezowi to mógłby mu oddać :P

0

No i Espanyol w przewadze :/
Ehh oby chociaż ten remis Alaves ugralo :/

0

Na canal plus sport2 Barcelona-Atletico.
Tridente MSN w roli głównej :D

0

@FCBKUBANO Miałem taśmę na 1400+ i jeden nie siadł... takie tsm drobne :P
A robiło się kupony Na których do zgarnięcia było więcej niż 10k
Tylko co z tego? :P

1

@Wossi61FCB nie w tej dziedzinie :P
Poddać się jak najszybciej :D nim będzie za późno :v

0

Postaw pierwszy kupon od ponad roku,postaw Benfice, obecnego lidera portugalskiej ligi z drużyna ze spadku... benfica prowadziła 2-0 i jest 2-2 :P
Jednak Chyba szybko skończy się moja kariera i ponowne obstawianie :)

1

No oczywiście!! Mamy Dembouza!!

1

No i bramka na konto Mirandy :/

0

@kkbarca nie byle jakie źródło,jedno z najlepszych jeśli chodzi o piłkarzy z Eredivisie

2

@ksobi @Hiacynk dziękuje :)

0

@Hiacynk która? Bo znalazłem dwie :)

0

Czyje biografie jeśli chodzi o piłkarzy polecacie przeczytać ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?