patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BarcaInfo czytasz „kreatywnym„ i myślisz sobie jak ubogi przymiotnik jest to na określenie tego gościa ;D
Na Leo już nie ma słów,które by w całości odzwierciedlały to co chłop wyprawia.
1
Źródła z Sewilli nie zaprzeczają o zainteresowaniu Rakiticem. Ze strony gracza istnieje szczególna chęć ponownego założenia koszulki Sevilli. Sevilla jest gotowa wykonać ten ruch, pod warunkiem, że Rakitic zaakceptuje obniżkę wynagrodzenia, a cena będzie przystępna.
[FerranMartinez]
33
-Nelson Semedo jest bardzo blisko przedłużenia kontraktu z Barceloną. Źródła klubowe przyznają,że operacja jest bardzo zaawansowana a kontrakt będzie przedłużony do 2025r.
[MD]
-Ivan Rakitić chce zakończyć karierę w Sevilli. Barcelona zaakceptowałaby ofertę w wysokości 10 milionów euro. Barcelona nie chce robić nic wbrew woli zawodnika, który od momentu przybycia na Camp Nou zachowuje się profesjonalnie i nie ma z nim żadnych problemów.
[MD]
-Josep Maria Orobitg (agent Roberto): "Sergi nie planuje odejść z Barçy i nie interesuje nas żaden inny klub, a Barça nic nam nie przekazała."
[MD]
-Bartomeu: "Którzy gracze awansują do pierwszej drużyny?
Araujo, Riqui Puig i Ansu Fati będą piłkarzami pierwszego zespołu. Nie rozmawialiśmy jeszcze o innych, ale przed nami jeszcze długa droga. Presezon zadecyduje,gdzie będzie wielu graczy z Barcelony B.
14
@cules100pro Ivan-Busi-Vidal
Mówi Ci to coś? ;D
8
Barcelona jest zdecydowana na transfer Erica Garcii. Sam zawodnik zdecydował już o swoim powrocie. Negocjacje transferu zaczną się po zakończeniu Ligi Mistrzów.
[SPORT]
1
@tbas A mnie proszę nie pytać. Ja w klubie nie jestem,ja kadry i składu nie ustalam.
Ale myśle,ze w profesjonalnej piłce i najlepszych klubach na świecie nie ma przypisanej pozycji na boisku. Wszystko zależy od sytuacji na boisku a najlepsi piłkarze potrafią być uniwersalni i nie bedzie problemu jeśli któryś w danym momencie będzie robił za pomocnika,który gra wyżej mimo,ze odpowiada głównie za destrukcje i pomoc obrońcom. No chyba,że jest to Busi,on demonem prędkości nigdy nie był a akcji ofensywnych prócz otwierających podań nigdy nie było zbyt wiele w jego wykonaniu.
1
We Włoszech twierdzą,że być może nastąpi jeszcze jeden transfer na linii Barcelona-Juventus.
Otóż Barcelona zainteresowana jest Urugwajskim pomocnikiem,
Rodrigo Bentancurem. W Barcelonie widzą go jako piłkarza,który zastąpi Sergio Busquetsa. Oferta jaką szykuje Barcelona to 30 milionów plus Ivan Rakitić.
[Calciomercato]
0
@NeroTFP każdy mógł być łysy,ale woleli być rudzi! Precz ze stereotypami!
1
@Tomo1989 za bardzo w sumie nie rozumiałbym jego transferu do nas. Ney to już nie jest ten sam Ney,który grał u nas. Teraz on jest takim piłkarzem na wzór Leo. Nie trzyma się kurczowo lini bocznej. Tek jak Leo,jest bardziej w centrum i Gra głównie rozgrywajacego. Więc gralibyśmy wtedy bez dwóch skrzydłowych. A nie zapominajmy,ze Leo jeszcze pogra pare lat a wiec kiedy zdecyduje się zakończyć karierę czy odejść to Ney będzie już po 30 a to Brazylijczyk wiec duże prawdopodobieństwo Ze długo w Europie nie pogra albo mu Się już nie będzie chciało. Brakuje go,ale moim zdaniem jego czas w Barcelonie minął i tyle w temacie. Mógł tu być,ale wolał co innego. Więc trudno
1
@BarcaInfo Pewnie Pique zagroził,ze nie będzie grał jak przyjdzie mu złożyć biała koszulkę :P
0
@Wossi61FCB Radomiak i Resovia pasy,biało-czerwone... :P
0
@Messibestplayerintheworld „dużego zysku z transferów”
I cyk Coutinho wypożyczony i będą opłacać część jego wynagrodzenia!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP Tak tyko przypominam,ze płaca minimalna w Polsce ma wynosić 2800 z hakiem... także już w niedalekiej przyszłości za bochen chleba będziemy płacić ok 8 zł,z kolei za paczkę lays’ów zapłacimy jedyne 10-12 zł :)
Tak właśnie działa płaca minimalna a wszytko inne idzie w górę :P a będzie „jeszcze lepiej” :)
0
@RosjaninBut A nie mógłby po prostu zostać? Nie raz mówiło się,że Setien chce go w swoim zespole i chce mu dać szanse. No chyba,ze to decyzja zarządu i to nie trener w Barcelonie decyduje kto jest w zespole a kto nie co by mnie absolutnie nie zdziwiło :)
5
Arsenal rozmawia z Barceloną na temat wypożyczenia Coutinho.
[RAC1]
No ja się nie dziwie,że nie będzie transferów bo nie ma pieniędzy a oni wypożyczają najdrożej kupionego piłkarza :) :)
0
@BarcaInfo No cóż... nie lękajmy się,jeszcze będzie pięknie :P
9
Liverpool nie chce Thiago.
Wypowiedź dziennikarza ze środowiska The Reds:
„Thiago jest nieustannie łączony z Liverpoolem,ale niejednokrotnie mówiono mi już,że Liverpool nie jest nim zainteresowany„
[Liverpool Echo]
0
@barpol11 Bo Polska to ogólnie stan umysłu :) czy to chodzi o politykę czy to chodzi o sport :) Polska to Polska... tego nie ogarniesz :D
0
@Coutinho007 rok.
W czerwcu 2021 koniec kontraktu.
7
W sumie to sie pokrywa i zgadza... w Barcelonie trenerze ma tyle do gadania co prezydent w Polsce :) :P
0
@PrinceDamon Leo tez miał takie nagranie w programie. Tylko z chłopami :P
Więc wyszedł z cienia Leo zanim to było modne :D
0
@MichVeB Przecież Alba tez nie był LO.
A Cucu to nominalnie w Barcelonie grał na LO. Odszedł do Eibar to dawali go wyżej,w Getafe tez.
0
@michaleu Niech dociągnął do końca! Wtedy juz będzie mi obojętne kto awansuje,ale dawno Radomiaka czy Warty nie było w ekstraklasie ;)
Chociaż z tej dwójki wolałby Radomiaka:)
1
@Coutinho007 No tak! Wiecznie młody :P
Przepraszam oczywiście!!
2
@BarcaInfo Naprawdę fajnie się czyta takie wiadomości :)
Oby tylko to zie pokrywało z prawdą a rzeczywistość może sie okazać zupełnie inna. Miejsce w pierwszym zespole może i mogą mieć ale w kadrze meczowej będzie się znajdowało niewielu :P jeśli Collado jest brany pod uwagę to moim zdaniem Monchu również powinien taka szanse otrzymać :)
Bo chłopak naprawdę wyglada niezle a tak tylko przypomnę,ze Rakitic ma 31 lat,Vidal 33,Busi 32 i wiecznie grać nie będą chociaż kto tsm ich wie :P
0
@kamilop to bardziej chodzi o to,ze sezony na krajowych podwórkach już dobiegają/dobiegły końca. A piłkarze mieli odejść do klubów po zakończeniu Ligi mistrzów :) i Arthur nie chce już dłużej czekać i chce szybciej się zawinąć do Turynu :)
0
@donleo12 sprzedać wszystkich,kupić wszystkich!
7
@barcelonaLM lay’s strong i crumchips szakalaka smak Afryki :P
2
@Pustelnik Bartek nie może startować w przyszłych wyborach.
Więc przez ten ostatni rok niech zostawi jak najmniej szkód po sobie i do widzenia!