0

@Mat_Cat no patrząc na to,ze Arthur wysoko poprzeczki nie zawiesił a Pjanic to mimo wszystko bardzo dobry piłkarz wiec myśle ze spokojnie może dać nam więcej niż Arthur

0

@BarcaInfo A jest tam gdzieś może fotka jak Kiki,Bartek i paru emerytów opuszczają Barcelonę? XD

0

@Janiama chwalisz się czy się żalisz ? :P

0

@Mat_Cat dokładnie kolega wyzej wyjaśnił...Pjanic nigdy w życiu nie trafiłby do Barcelony. A już na pewno nie za taką kwotę jaką zapłacono.
To był po prostu transfer tak jak Cillessen-Neto. Trzeba było zamknąć budżet,wytypowano Arthura,którym zainteresowanye było Juve,wyceniono go na tyle ile brakuje by zamknąć budżet i taki szacher-macher... nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaciłby takich kolosalnych pieniędzy za Arthura,bądźmy poważni. Więc użyto do tego Arthura i Pjanica. Aczkolwiek ja twierdze,ze będziemy mieli z Pjanica więcej pożytku niż dotychczas z Arthura... ludzi na tej stronie po prostu boli to,ze on ma 30 lat i tylko tyle bo piłkarsko jest lepszy niż Arthur.

4

@szymon6847 nie No dajcie spokój ludzie już z tym Pjanicem...

5

Akurat to śpiewałem :P

0

@BarcaaVEB również się zgodzę :)

1

A ja bym Firpo zostawił. Kupił Gaye do pierwszego składu, z którym Firpo mógłby stosunkowo bardziej rywalizować i byłyby przy tym jakieś efekty niż wtedy gdy Firpo ma rywalizować z Albą gdzie ten z góry gdy tylko jest zdrowy i niekoniecznie w formie ma murowany pierwszy skład. Bo wszyscy wiedza,ze Firpo będąc piłkarzem Betisu był bardzo dobrym zawodnikiem i nie bez powodu zainteresowała się nim Barcelona. Tylko tutaj jeśli trafił mu się słabszy mecz to od razu lądował na ławce i nie grał kilka kolejek albo wchodził na ogony.
Jakie jest wasze zdanie?

2

@ja8215 daj chłopu zagrać... a dopiero potem ewentualnie się śmiej :/

0

@horang wolałem odpadniecie tych drugich szejków :/

2

@Nazio87 Stawiam twojego xboxa,ze Pep tu nie wróci :/ niestety...

2

0

@Barcaa12 marzenie!

0

No Raheem Ewidetnie przyciął w chu*a i obstawił kuponik :P

0

@BarcaInfo Do tego grona tych panów dałbym Bielse! On by zjadł i wysrał tego całego Bartomeu i któregokolwiek marnego piłkarzyne jeśli próbowaliby mu coś fikać :)

0

@VanBest Dlatego jestem zdania,ze owszem to głównie Bartek jest winny ten sytuacji w Barcelonie bo jest jeden wielki syf. Piłkarze którzy w większości się już po protu nie nadaje również. Ale sam Trener się nie wybronił,nie dał żadnych,jakichkolwiek argumentów na to by móc ten zespół prowadzić. Za wysokie progi i tyle :)

0

Teraz gdy nie ma pieniędzy za bardzo na transfery to powinni dać odejść takim piłkarzom jak Monchu,Collado,Puig itd
Przecież mamy Arturo,Busquetsa i Rakietę :)
A nawet jeśli by jakimś cudem się te pieniadze znalazły to ceny dla Barcelony pójdą w górę :) jak zawsze.
Dlatego tu trzeba sięgać do rezerw,by trzonem zespołu i o jego sile stanowili chłopaki z Barcelony ;) Oni oddaliby serducho byleby na nich postawiono i im zaufano!

0

@marcin000019 Wybacz,niechcący podpasowałem się poziomem do tych nędznych imitacji zwanych piłkarzami,którzy nie wiem jakim cudem noszą koszulkę mojego ukochanego klubu i tak ją poniewierają :(
Fakt faktem,ze ta krata wyglada jak wygląda, ale to wciąż koszulka Barcelony! I wszyscy się tylko śmieją od dobrych paru lat :( kiedy ktoś powie stop temu „burdlowi”?

1

A jak mówili,że Messi bez Ksawiego i Iniesty nic nie ugra to się śmiali,śmiejta się dalej ;D boli was wielki Kiki i Barto? Boli was wielki Arturo,Suarez,Alba,Busquets,Semedo itd?
Boli? Tak wiem,boli jak cholera :( :( :(
Niech mnie ktoś przytuli... :(

0

@horang To już jest śmiech nie klub :)

1

@Coutinho007 To jest jakiś obłęd :( człowiekowi się pięści zaciskają! Jak patrzy się na tych parodystów,którzy są nuz na emeryturze tylko czynnie:( i jeszcze tak sabotują mecze. Plują na ten klub niemiłosiernie. Zero wstydu,niczego. Pare słów w mediach i tyle? To jest ta autokrytyka?

3

@BarcaInfo Niech wydrukują tą wypowiedź i przykleją na drzwiach szatni do której wchodzą „piłkarze” :)

1

@IronSanHybrid Barca jest tak zajebista,ze nawet te negatywne rekordy bije :P

1

@IronSanHybrid Tego domagają się wszyscy :) nie tylko Leo.

6

@selbi No bo on tak fajnie szybko biega :)

0

@DanielOOL Domagając zie zmiany prezesa i trenera ma się na myśli również piłkarzy :)

0

@Barca1992 Co nie zmienia faktu,ze Setien wśród piłkarzy nie ma żadnego autorytetu to raz i podejmowane decyzje Przez niego były naprawdę fatalne. Zgodzę się,ale Setien niestety się nie wybronił,nie dał żadnych argumentów :/

3

@Joe_Pesci Oczywiście,ze dobrze! W końcu się oczy otworzą co niektórym...

0

@Szymix654 Niech będzie ktoś z jajami :) i będą tu również tacy piłkarze,którzy będą mieli głód wygrywania i będą mieli ambicje a nie przelewy

0

@Barwindg Żona prace społeczne mu doje***a i słusznie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?