0

@ShawnC zielone=za :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jaca27 Cel uświęca środki :P
Muszą lokalizować świrusa ;D

0

@BarcaInfo No i boom żegnaj Uruguayo!!! ;(
Niestety,ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść!

0

@FafitFCB Przecież w tym momencie jego odejście do PSG jest bardziej prawdopodobne niż jego powrót do Ajaxu :| Już Neymar się o to postara :P Suarez w tej dyspozycji jest lepszy niż Icardi :)
Jeśli jeszcze się okaże,że za darmo tam pójdzie to będzie porażka :/

1

@Kyman Suarezowi? Oczywiście,ze tak! Zasłużył przecież!

8

@BarcaInfo „ty,ty i ty...wypier****ć”
Krótki meeting,ale jasny komunikat :P

0

@Kuracjusz Co kurde XDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barca_Big_Moment Znaczy się Paulo? :|

2

@MichVeB Busi!! Jeszcze Busiego weź!

2

@Nicko Jeszcze nie wiemy czego się spodziewać po Barcelonie Kormana :P Miejmy nadzieje,że nie będziemy musieli się martwić o kolejnego szkoleniowca :) Ja wierze w Ronalda i jego czystki! A potem w sukcesy i puchary! :)

10



„Luis Suarez opuści w najbliższych dniach Barcelonę. Rozmawia z wieloma klubami”

0

@BarcaInfo pierwsze co to tez tak pomyślałem :)
Ze to może być pod transfer Donnyego Van de Beeka :)

1

@BarcaInfo Czekam na takie same informacje tylko odnośnie Busquetsa :)

0

@adasko1998 To,że Busquets powinien odejść to raczej zgodzi się każdy. Ale myśle,że Suarez nie odchodziłby gdyby w zamian za niego nie miałby przyjść jakiś inny napastnik :)
Nawet jeśli nie byłoby pieniędzy to tym napastnikiem mógłby zostać Griez a Suarez mógłby być zmiennikiem jeśli go nie widza w podstawowym składzie od przyszłego sezonu a mimo to i tak chcą sprzedać Suareza. Wiec moim zdaniem jakiś napastnik przyjdzie :) Tylko nie wiadomo czy będzie to Lautaro czy ktoś inny.

0

@adasko1998 Czego głupota,przyjdzie napastnik,młody,szybki,który da więcej niż obecny Luis :)
A zawsze w centralnej części boiska może zabrać Griezmann,którego Koeman nie będzie wystawiał na skrzydle(w końcu!)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

@BarcaInfo Długo mu to zajęło :P

5

@EgonSpengler Mi się podobało jak Lucho potrafił go posadzić na dupie! Potem brak powołań,wziął zacisnął dupe,wziął się do roboty i wrócił do kadry. Teraz znowu gra kupsko i do kadry się nie łapie :) Potem przyszedł Erni,Kike i Alba miał w dupalu bo wystarczyło,ze był zdrowy a niekoniecznie w formie to i tak grał wszystko. Jemu potrzebny jest konkurent ,który naciśnie na niego a nie tylko będzie wiadome,ze jest ktoś zmiennikiem żeby sobie odpoczął raz na jakiś czas,ale tez ktoś kto będzie wchodził w jego buty bo najwyższa pora rozglądać się za kimś kto będzie podstawowym lewym obrońca w najbliższych latach ;)

0

@BarcaInfo Inaczej nie rzucałby pracy w reprezentacji Holandii na rzecz takiego burdlu gdyby nie mógłby osobiście tym zarządzać :P

0

@Grubson06 Fajnie,Fajnie... tylko może
Już by zaczęli to wdrażać życie :) liga za 3 tygodnie a u nas jak szrot był tak jest ;) nikt nie został wypieprzony :|

8

Thiago Silva i Ben Chilwell bardzo blisko przenosin do Chelsea Londyn.
[Fabrizio Romano]

0

No dajcie Polakowi rodakowi dotknąć! :|

0

Kurde,ale denerwujący jest widok jak zdejmują te medale :| chłopy ledwo się wykluli,być może jedyny finał Ligi Mistrzów w ich życiu a Ci traktują to jak jakiś podwórkowy puchar!

1

Ja powiem tak
Jeśli ktoś może dać Barcelonie Lige Mistrzów to Neymar
Jesli ktoś może dać Neymarowi Ligę Mistrzów to Messi :P

2

Ten biegający za piłka Neymar przypomniał mi Cristiano z klasyku XD tez tak biegał jak dziecko we mgle :P

2

Neymar where are you?

0

@Jonyx na tej stronie jest taka rozbieżność :P
Jedni kibicują Bayernowi ze względu na Neymara żeby nie wygrał a drudzy kibicują PSG ze względu na to jak polskie pismaki i strony spuszczają się nad Lewym i gdyby wygrał Bayern to przez długi długi czas by spokoju nie było :D
Jeśli chodzi o mnie to jestem bezstronny w tym pojedynku bo ani jednych ani drugich nie lubię :|

1

@jeyx77x Jak możesz kibicować przeciwko Bayernowi i Polakowi rodakowi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?