patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
Ramon Planes na konferencji prasowej potwierdził odejście Arturo Vidala do Interu.
[Gerard Romero]
0
Będzie jakiś link do prezentacji Pjanica?
0
O co chodzi?? Przecież „sprzedali” Arthura
Więc w czym problem?
0
Jeśli Wijnaldum zostanie w Liverpoolu to jak myślicie Barcelona będzie chciała kupić kogoś innego biorąc pod uwagę chęć gry Thiago w Premier League?
2
-Arkadiusz Milik blisko transferu do AS Romy. Kwota transferu miałaby wynieść 25 milionów euro.( w tym zmienne) Negocjowana jest forma płatności.
-Edin Dżeko coraz bliżej Juventusu. Juventus chce do tej transakcji włączyć Mattie De Sciglio.
-Marash Kumbulla zostanie piłkarzem AS Romy. Obrońca zostanie wypożyczony z obowiązkową opcją wykupu po sezonie.
[SKY Sport]
0
Cholera... aż się przykro robi,ze sie tego nie obejrzało :/
1
@DaPi na razie 30 punktów,został jeszcze Richarlison,Werner,Son,Havertz, Adama. Ake i Wan Bissaka nie grali w pierwszej kolejce. :)
8
@Coutinho007 W całym tym zamieszaniu szkoda,ze Ilaix Moriba nie dostał szansy,ale super,ze Busi łapie minuty ;D
Musi być w rytmie przed meczami o stawkę!!
2
Są trzy pewne rzeczy w życiu
1)Busquets „Titular”
2) podatki
3) smierć
Modlę się tylko oby nie było czwartej czyli kontuzji Dembouza!
1
@VenoM nie w tym klubie niestety...a szkoda ;D
0
Willian misiu! Dziękuje :P
1
@Barwindg u mnie na razie Willian 4 :D
0
Richarlison i Son
Czy Jimenez i Mahrez
Która para do FPL?
0
Ale stypa dzisiaj jeśli chodzi o niusy transferowe :P
1
@HERMES Dziękuje!
0
Można prosić o kod do FPL naszej strony?
7
Nowa oferta Chelsea za Edouarda Mendyego została zaakceptowana przez Rennes! Umowa ma zostać sfinalizowana w najbliższych dniach, bramkarz jest gotowy do lotu do Londynu i wkrótce odbędą się jego testy medyczne. Warunki kontraktu zostały uzgodnione kilka dni temu.
[Fabrizio Romano/DiMarzio]
Oni się nie zatrzymują!! Ciekawe gdzie oddadzą Kepe?
0
@cules100pro Myślę,że nie ma floty na niego :P
A dwa to podobno Arsenal intensywnie stara się o jego transfer.
0
@Suzu Wini zostanie,ściągnął Thiago.
Jakim pomocnikiem tym razem się zainteresujemy?
1
@neeed ja uwierzyłem w rewolucje mimo wszystko :| przykro mi,głupi byłem ;D
2
@Dembouz1899 nikt nie przyjdzie nikt nie odejdzie :P
Zbyt długo to trwa :D
4
@blondasek No jak Setien spuszczał swoje krowy to nic dziwnego,ze wyglądało to jak wyglądało :|
3
Ronald Koeman upiera się, że chce Memphisa Depaya, ale w sztabie technicznym Barçy, kierowanym przez Ramona Planesa, jest jasne, że mimo iż może grać jako dziewiątka to nie jest to jego nominalna pozycja. Liczby Holendra według sztabu również nie są imponujące.[Fransesc Aguilar]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LucaBrasi Głupich tez lubią :v
1
Wszystko się pięknie układa! Leo zostaje,Amigos zostają!
Liczę na podwyżki dla kumpli ;D
Ale to jest ku••a śmieszne... brak słów...
0
@mateuszdabski właśnie napisałem,ale niestety nie odpisał. Pewnie wielu osobom odpisać musi :P
0
Ale tu się śmietnik zrobił :P
Tak btw mógłby ktoś na Pv napisać o co chodzi z Shiba? Dlaczego usuwa konto?
0
@itmustbejoke Powiem Ci,że wystarczy poczekać do końca kadencji Bartka i syfy same wypłyną :v
Nie będziesz musiał czekać na książkę ;D
1
@FilipeX i Setiena ;D