patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dani13 przyjaciółmi*
0
Ja mam pytanie do tych co grają w PES-a
Kiedyś było tak z tego co pamiętam w karierze ,że jakiś zawodnik kończył karierę to był dalej tylko miał mniej lat.
Czy to się zmieniło czy nadal tak jest?
0
@donleo12 mnie jakoś nigdy mecze reprezentacyjne nie jarają. No chyba,że MŚ czy ME to wtedy jeszcze się z zaciekawieniem ogląda.
3
@michaleu jeden z tych,których należy brać na poważnie :P
0
Newcastle szykuje się do zamknięcia 4 transferów. Jamal Lewis z Norwich (15 mln)
Rogerio z Sassuolo(14mln). Uzgodnione warunki kontraktu mają już Callumem Wilsonem,który spadł z Bournemouth do Championship.
Rozmowy na zaawansowanym etapie prowadzone są również z byłym zawodnikiem Bournemouth Ryanem Fraserem,któremu wygasł kontrakt z końcem sezonu i może dołączyć do drużyny za darmo.
[Nicolò Schira]
Ofensywnie!!!
1
@sebasek99 Na moje to gdyby tylko mógł odejść to by odszedł i nie patrzył na sentymenty. Sam powiedział,ze chce cieszyć się ostatnimi sezonami w zawodowej karierze a w Barcelonie tego nie ma.
Po prostu Bartek postawił sprawę jasno masz kontrakt,płacisz klauzule albo nie ma o czym rozmawiać. A że nikt nie wpłaci takich pieniędzy to musi zostać. Proste.
0
@Kuracjusz Dokładnie tak...po walce chłopy się przytulali a jeszcze wczoraj gdyby mogli to by się pozabijali.
Ale tam ktoś mówił jakiś czas temu,ze nie warto wierzyć we wszystko Co się tam widzi bo dużo jest pod publiczkę :D
1
@clyde O! Jaki masz piekarnik? ;D
0
@Ghotti A BBC nie podało tego przypadkiem na podstawie właśnie tego pierwszego źródła,które to podało? Z tych „lepszych”
źródeł to tylko Di Marzio napisał,że porozumienia nie ma,ale negocjacje się toczą.
Nie wiem natomiast czy to pierwsze źródło jakieś takie rzetelne i czy warto brać na poważnie.
2
Chelsea gra w fife w realnym życiu :P
Fajne wzmocnienia!! Premier League w tym sezonie będzie mega!!
4
Pewnie przekonało go do tego pozostanie w drużynie Jego przyjaciela Luisa Suareza ;D
2
No to Leo zostaje ;D koniec telenoweli.
Teraz możemy się szykować na prawdziwie trzęsienie ziemi jeśli chodzi o rewolucje kadrową :O :P
0
@sevs A Dembele z 10 :D
0
Wolicie sprzedaż Leo już teraz czy odejście za rok za darmo?
0
@justfootball Każdy kolejny dzień przybliża nas do dnia sądu ostatecznego :P
Bóg Mesjasz w końcu przemówi. Kiedyś musi :P
0
@Comentateiro Leo wkur****y bo w Polsce łamana jest konstytucja a sam Morawiecki obiecał,ze piłkarze przestaną myśleć o Manchesterach,Realach i Barcelonach a będą chcieli zostać w Polsce i Leo uwierzył...
1
@fart No tak tak... a Nieobecność na treningach itd spowodowane pewnie COVID-Em ;D
A Papcio Messi mówi,dla jaj,ze będzie ciężko żeby jego syn został :| i nie mam tu na myśli trzymanie go na sile i odrzucanie ofert przez Bartka tylko samą chęć odejścia Leo :)
0
@marcin000019 Teraz pytanie,kto tęskni za Valverde?
2
@donleo12 Beka będzie jak chłop będzie miał nadal opaskę kapitana... i wszystkie kary go ominął za to,że nie wstawił się na treningi itd
0
Jeśli przyjdzie napastnik za Suareza i Wijnaldum w miejsce Vidala i Rakiety to jak myślicie,będzie można spodziewać się jeszcze jakichś transferów do klubu?
8
PSG jest bardzo blisko sprowadzenia do siebie Hectora Bellerina z Arsenalu. Transfer miałby zamknąć się w kwocie ok. 30 mln euro.
[The Independent]
0
@Ghotti Ja mam nadzieje,że o wiele szybciej się to wyjaśni...już rzygam tym tematem o Leo. Szkoda,ze sam nie chce się za bardzo wypowiedzieć :|
3
Gonzalo Higuain osiągnął pełne porozumienie z Interem Miami,którego właścicielem jest David Beckham. Teraz kluby musza się dogadać,ale z tym nie będzie problemu gdyż Higuain nie znajduje się w planach Juventusu na przyszły sezon co potwierdził już Andrea Pirlo.
[TyC Sports]
No i Luis coraz bliżej Juve.
0
Odejście Suareza to będzie kolejny gwóźdź do trumny i raczej będzie oznaczało pewne odejście Leo.
0
@abram3k Allan,James Rodriguez i jeszcze podobno na Doucoure polują.
Oby nie wyszło jak co sezon czyli na wysokich oczekiwaniach :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
1,5 ml+ 9 mln zmiennych...
Te 9 zmiennych to Barca zapłaciła z góry Ivanovi za rok gry żeby Sevilla nie musiała mu na razie płacić.
A Sevilla odda im w przyszłym roku ;D
0
Teraz czas na Arturo! Na Luisito tez mimo wszystko...
1
@kaamil1910 a to dopiero początek ;D
Jeszcze w miarę cicho w Arsenalu,MU,do City zapewne jeszcze ktoś dojdzie :P
Naprawdę liga angielska będzie emocjonująca w tym sezonie!!
1
@Ghotti Arthur dostawał kary bo po prostu trafiał na zle dni Bartomeu :)
Dla Leo będą bardziej łaskawi :P