1

@Kwiatek67 Niżej jest :)

0

@Ghotti jeśli będzie zdrowy to się zgodzę :)

0

@Ghotti Nie zapomnij o transferach :P
Przecież kupili Trincao,Pjanica,Pedriego,Matheusa Fernandesa. To Będą nasze wzmocnienia :) a No i naszym również transferem będzie wracający po kontuzji Ousmane Dembele :D który gdzieś tam przy okazji gdzieś sie połamie(odpukać)

2

@neeed A już myślałem,ze może Dembele chcą na napastnika kupić :P
Tak mnie ten obrazek zmylił ;D

2

@messi564 najbardziej realne szanse ma Lautaro.
Ale ja bym się nie zdziwił jeśli trafiłby tu Depay.
Ze względu na swoją wszechstronność i długość kontraktu bo został mu tylko rok. Wiec nie byłby drogi. No i ma tylko 26 lat :) Dla porównania Luisito witał do nas jak miał 27 :)

2

Ja wam mówię
Suarez wróci do Ajaxu,ale Van de Beek trafi do Barcelony. To,ze trenerem zostanie Koeman działa na korzyść Barcelony przy tym transferze.
No i również jest tu Frenkie z którym grał w Ajaxie. Ajax chce Suareza. Duże szanse na powodzenie tego transferu. Tylko pytanie czy Barcelona będzie chciała Pożegnać gryzonia w tym okienku i czy Luisito będzie chciał sam odejść.

0

@BarcaInfo Bartomeu ty kur**


1

@PatrychoO Zgadzam się w 100%
Ja bym do tego grona dwóch pierwszych dorzucił jeszcze Ivana i Arturo.

0

@kamilop prawy obrońca Emerson z Betisu,Dest z Ajaxu lub Dumfries z Feyenordu :D

3

@jurekj86 ale tez rudy :P

2

@Uukasz_93 Suarez przychodził jak miał 27. Za Depayem przemawia fakt,ze może grać na skrzydle i na 9.I Ma kontrakt wazny jeszcze tylko Przez rok :)

2

@PatrykBarca a dlaczego mielibyśmy być na 10 miejscu? Twierdzisz,ze Ci młodsi aczkolwiek z jakimiś umiejętnościami nie daliby rady być w TOP4 na koniec sezonu skoro teraz na czworaka Ci weterani,których wymieniłeś zakończyli sezon jako wicemistrz :)

0

Komentarz usunięty

6

Jeśli nie zostaną wprowadzone czystki w szatni to nie wróżę Koemanowi długiego pobytu w Barcelonie. Setien wytrzymał pół sezonu z tym składem. Teraz w dobie korona wirusa nie ma pieniędzy na transfery. Jeśli natomiast kosztem trofeów zrobi to po swojemu i zrezygnuje z Busquetsow,Rakiticow itd a postawi na zawodników takich jak Puig,Monchu,Fati to niech mu nawet pomnik postawią byleby pogonił tych,którym się już nie chce biegać i walczyć za ten klub,za tą koszulkę...

0

@koksik2700 Bartek zaczął od dupy strony :P

1

@szymon6847 No za rok wybory. Wiec może tak być. Bartek specjalnie dał mu 3 letni kontrakt,żeby przyszły zarząd się martwił :P a Ronald dostał super odprawę.

3

A może naszym nowym transferem do ataku będzie Depay?
Ma rok kontraktu,może grać na skrzydle lub na 9 No i trenerem zostanie Koeman a pieniędzy na Lautaro raczej nie będzie.

0

Ja jestem tylko ciekawy jakie Ronald K. Podejmie decyzje odnośnie budowania zespołu :)
Czy będziemy dalej zbieraniną dziadków,którzy kopią dla przyjemności bo przecież kwit się zgadza :P
Jak mi się marzy pogonienie tej armii zaciężnej,którym się nie chce.
Już nie mówmy tu o trofeach. Bo z tym może być ciężko a Już na pewno w LM.
Ale zacznijmy budowanie zespołu od podstaw.

5

@justfootball Szczególnie na pasach :P

0

@Kamil92 To pewnie ten kolumbijski towar od Yerry’ego Miny,zostawił jak się pakował :P Arthurek się nawąchał i mu bije.

5

@barcelonaLM Wiesz co? Ch*j z tego bedzi :P

2

Szkoda,że chcą tak bardzo sprzedać Todibo. Fajnie się prezentował jak tylko dostawał u nas szanse. Mieć taką czwórkę jak Lenglet,Eric Garcia,Todibo i Araujo i już całkiem inaczej to wygląda :/
Pozbyć się Umtitiego,Pique mógłby juz tez sobie odpuścić aczkolwiek myśle,ze jeszcze sezon tu zostanie. Tak samo zrobić z Neto,sprzedać go. I tak nie gra a równie dobrze taką role może pełnić Inaki Pena. Czego wychowanek nie może pełnić tej roli co Neto?

0

@qbsonFCBarca Szacun! ;D

4

@abram3k Włączyć go w transfer Van De Beek’a
Albo niech dają Desta :P

0

@BueN0 dogadany z Benficą :)

4

@BarcaInfo fajnie jakby wrócił do Ajaxu! Swoje tutaj zrobił,spłacił się,zapisał się w historii,ale więcej nie wyciśnie :/
Niech dadzą nam za niego Desta,albo włączyć w transfer Van de Beeka!

1

@TheMefju Nie przekonuje mnie ani trochę to,ze jest sprawdzony w Europie. Pep nie był sprawdzony,Ale sobie poradził. Zidane to samo. Lucho potrafił się skonfliktować ze świętymi krowami,ale postawił na swoim i jakoś tryplet zdobyli. Potrzeba po prostu trenera z twarda ręką i tyle. Trenera który nie da sobie wejść na głowę,który ułoży drużynę po swojemu i przede wszystkim pogoni tych,którzy już „oddychają rękawami” w tej drużynie.

1

@barcelonistka1899 używane spokojnie wtedy kupisz za 5 stówek :)

0

@Szymix654 dobry

3

@BarcaInfo przecież jakby Leo odszedł to byłoby takie trzęsienie ziemi w Barcelonie,ze o Panie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?