3

@Mario96w kurde,ciężki wybór
Ani jednych ani drugich nie trawie :|

0

@FCB24 to raczej oczywista oczywistość :P

6

Rafinha blisko transferu do Lazio. Po nieudanym „transferze„ Davida Silvy Rzymianie chcą by to Brazylijczyk wzmocnił ich drużynę. Kwota transferu ma wynieść 10-12 milionów euro.
[La Gazetta dello Sport]

0

@szkutnik91 Czyli żegnamy Luisa.
Ciekawe czy będzie to wymiana Suarez-Van de Beek z udziałem gotówki czy Ajax go wykupi a Barcelona wykupi Van de Beeka?

6

@BarcaInfo rok do końca kontraktu Depaya = 30-35 Milionów euro maks Choć myśle,ze udało by się go za mniej ściągnąć.
Czy 111 milionów za Lautaro? Pierwsza opcje biorę w ciemno!

0

@Messibestplayerintheworld Bartomeu,nie spieprz tego,chociaż tego :|

5

A ich nazwiska to Arturo Vidal i Ivan Rakitić :)
Koniec dyskusji,można się rozejść :D

0

@pele1282 widziałem ten artykuł i jeśli dobrze wyczytałem z niego to Koeman chcialby tych 5-6 Transferów
Ale finanse mogą na to nie pozwolić jeśli ze sprzedażą zawodników będzie na bakier. Więc trzeba będzie się posiłkować chłopakami z rezerw :)
Ale jeśli udałoby się wszystko pogodzić to Van de Beek,Depay/Lautaro,Eric Garcia,ktoś za Albę albo do rywalizacji,ktoś na PO chyba,ze w dalszej perspektywie jest przybycie i pozostanie Emersona na Camp Nou :)

0

@nuter27 Jedno wiąże się z drugim :)
Ja czekam na to i na to z niecierpliwością :D

0

@Pilka_jest_okragla Ciekawi mnie tylko i wyłącznie czy to prawda :|
„Wyjdzie w praniu„ :P

5

@notor1ous No napisałeś „ludzie wolą narzekać a nawet kibicować przeciwko Bayernowi” Wiec w tym zdaniu jest trochę pretensji jak ktoś może nie kibicować Polakowi rodakowi i jego Bayernowi :)

2

@FafitFCB Busquets/Suarez

0

No kurde jaki chu*,jaki ku**s jak on mógł uderzyć naszego rodaka Polaka!

0

@AduŚ07 ty chyba Neymara nie widziałeś w takich sytuacjach :P

1

@Encore chyba,ze przejdzie na system z dwoma defensywnymi :P

1

@Messibestplayerintheworld przecież Rakitic nigdy swojej szafki nie opróżni :D

2

@Grubson06 ja bym bardziej powiedział „jeszcze” trenuje? :P

0

@Keson opuści,jak ktoś wpłaci klauzule(50 milionów) :)

0

@BarcaInfo oho! Ciekawe kto za transfery będzie odpowiadał :P
Bartek sam będzie negocjował

0

@Pilka_jest_okragla spokojnie,to tylko tak ładnie wyglada,dla mediów :P
W rzeczywistości nie ma szans,ze wszystkich pogonią. Dla mnie pierwsi w kolejce do odejścia to Busquets i Suarez,Rakitic,Braithwaite i Vidal. Albie natomiast potrzebny jest ktoś konkretny,ktoś dzięki któremu Alba weźmie w końcu ruszy dupe i zajmie się graniem a nie pajacowaniem. Pique zostawiłbym ale już tylko na sezon by Ronald Araujo i jak wróci Garcia uczyliśmy się od niego i wskakiwali w jego buty. Na Wybuch eksplozjI formy Semedo nie ma co liczyć widać tez bym go pożegnał.

3

@Barca_Big_Moment nowe motto „sprzedać Wszystkich,kupić jednego :)”

0

@bartoszekkk VdB-40+
Onana-30-40
Dest- 20-30

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker Koman tak,Kuman nie :P

0

@bleble123 No No...
Tylko ciekawe który z nich zgodzi się być zmiennikiem patrząc na to,ze jeszcze mogą pograć gdzie indziej...druga sprawa kto będzie płacił takie kolosalne pieniądze zmiennikom ;D

0

@DanielOOL Ja bym jeszcze tak nie gloryfikował tych ludzi :P jeszcze nie raz nas zaskoczą :D
Niekoniecznie pozytywnie :)

5

Eric Abidal zainteresował się młodym byłym obrońcą OGC Nice Malangiem Sarr’em( 21 lat).
Wygasł mu kontrakt i byłby do wzięcia za darmo.
[France Football]

3

@DanielOOL nawet te 30 to tez promocja :)

5

@BarcaInfo do tego kluczowego czynnika dodałbym jeszcze Suareza :)

0

@MesQueUnClub_87 Może obejrzymy Barca-Bayern?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?