1


No cóż... nic dodać,nic ująć :|
Po cichu mam nadzieje,ze ciagle negocjują po cichu jakieś transfery

0

@Sisitoro Co łaska!

0

@BarcaInfo A my zaczynamy tak samo 12 września? Bo coś były jakieś informacje,ze od 3 kolejki Barcelona startuje?

0

@Suzu ja myśle,ze na korzyść Barcelony może działać fakt,ze Depay ma kontrakt wazny do końca sezonu :)

3

@Kwiatek67 Ja się przejmuje tym co będzie z tą drużyna. Tak się skupili na Messim,ze zapomnieli pogonić amigosow. Koniec końców Leo sobie odejdzie a reszta zostanie :|

16

Barcelona chce „umieścić” Samuela Umtitiego w Olympique Lyon. Umtiti nie znajduje się w planach Koemana na następny sezon. Taki krok miałby pomóc Barcelonie w zakontraktowaniu Memphisa Depaya. Umtiti podobno jest zainteresowany powrotem do Lyonu z którego trafił w 2016 roku do Barcelony za 25 milionów euro.
[Fransesc Aguilar]

0

@sacherski Ja jestem kibicem Barcelony i tez jestem zdania,ze była przed i będzie po Messim. Szacunek mam ogromny do niego,tylko trochę z perspektywy kibica to jest po prostu ból widząc,ze chłop całe życie związany z Barceloną musi uciekać się do takich metod żeby po prostu odejść. Zrobił dla tego klubu więcej niż można było wymagać i za to trzeba z całego Serca podziękować,ale myślę,że kibice zrozumieliby i zaakceptowali jego odejście gdyby powiedział o tym wprost a nie toczył wojny z Bartomeu bo on nie toczy wojny z klubem,on ją toczy z Bartomeu. A człowiek się dowiaduje o tym wszystkim z mediów. To jest najsmutniejsze.

4

Jest mi przykro... tak po prostu po ludzku mi przykro... kiedyś mój ulubiony piłkarz,mój idol a teraz się po prostu zawiodłem. O Bartomeu i spółce nawet nie będę się wypowiadał bo to po części ich wina...Najbardziej jednak boli to,że nie potrafi stanąć i wprost powiedzieć,ze chce odejść i tyle. Tak po prostu,do kibiców żeby okazac im szacunek i podziękować za wsparcie jakie on otrzymywał w każdym meczu.Nie tak wyobrażałem sobie jego koniec w Barcelonie ;(

0

@kodi77 ja się już nie mogę doczekać , nawet jak nie opchnął szrotu w postaci Busiego,Ivana,Vidala itd
To ja to zrobię! Ja temu Bartomeu pokaże jak się klubem zarządza! Wrócimy na salony,powiadam wam,tak będzie... nie kłamie :P

5



Koeman przyjechał!
Leo Messi został wezwany na godzinę 10:15 na badanie na obecność koronawirusa . Klub jest świadomy ewentualnej nieobecności Leo.
[Alfredo Martinez]

0

@bartoszekkk Ja bym rewolucje zaczął od pozbycia się balastu ;D

0

@FCMichalo Winalduuum! ;D
(Żeby nie było,bardzo dobry zawodnik) taki nie za młody ;D taki w sam raz!

1

Kolejny miły dzień pod tytułem „Messi i przyjaciele” dobiega końca... a od porażki z Bayernem zmienił się tylko trener ;D
A najbliżej odejścia jest Leo Messi ;D
Aż się chce żyć człowiekowi i z niecierpliwością czeka na nowy sezon,kolejny mecz o stawkę w którym na boisko wybiegną wyjadacze tacy jak Busi,Vidal,Rakitic,Suarez itd...
A żeby tego Bartomeu i jego Przydupasów piekło pochłonęło :|

0

@justfootball marzenie :|

0

@FCBKasza wymieniałem już dawno,do tej pory działa wiec brawo Chinczyki :P

0

@Aureczek wymieniałem ;) i nie jest to koszt drugiego telefonu ;)
250-300 zł maks

0

@kiper09 jeśli nie przyjedzie to już nawet nie trzeba będzie czekać na wypowiedź Leo,wnioski będzie można wyciągnąć samemu ;D
Ale ja myśle,ze się pojawi żeby nie pogarszać sytuacji,żeby wszystko odbyło się polubownie i żeby nie plamić swojej legendy w tym klubie i swego wizerunku ;D

6


Arkadiuszo! ;D Idolo!

1

@Fawrf całkiem spoko,nie słuchałem ;D

4

@Danchos Pamiętaj zbereźniku,reklamy są odzwierciedleniem tego co przeglądasz w Internecie ;D

0

@Kamiloza91 Z jednej strony z tym zarządem mnie już nic absolutnie nie zdziwi i absolutnie nie zaskakuje mnie taki obrót sprawy,Ale z drugiej strony to jest bardzo przygnębiające bo niby nowy sezon,nowe nadzieje a jednak na ten moment padlina,dno i dwa metry mułu :/
A co najlepsze,próbują zatrzymać Messiego,który chce mieć drużynę rywalizującą o wszystkie trofea a od wpierdolu od Bayernu nie zmieniło się nic prócz trenera :| Z czym do ludzi ja się pytam?! Niech go puszczą,niech nacieszy się grą bo to jego ostatnie lata. Niech wygra coś jeszcze.

0

@Bovciek przecież ten Tomczyk to nawet ćwierć napastnika nie jest ;D

0

Ciekawe czy Ci wszyscy dziennikarze,źródła itd ogarnęli,ze od początku piszą jedno i to samo? Bo jakoś cicho się zrobiło :P
Może tez postanowili milczeć jak Leo aż do momentu jak się wyjaśni ;D

3

Jeśli decyzja jest nieodwracalna i są tego świadomi to na jaki ch** oni się czają i modlą? Na modły już za późno,jak będą się tak czaić to zostaną z paczką „amigosów” po 30,ale już bez Leo i bez czasu na przeprowadzenie transferów :|

0

@Pressinho Douglas Costa by wleciał jak w masło ;D
Szkoda,ze nie jest te pare lat młodszy,ale jeśli wymiana to tylko na Douglasa Coste. Bardzo podoba mi się jego gra. Typowy,bezczelny Brazol z dobra technika,dobrym uderzeniem i dryblingiem. Jestem za :)

1

Juventus chce Luisa Suareza.Umowa może zakończyć się wymianą zawodników i kolejną rekompensatą finansową dla Barcelony.
[Marcelo Bechler ; Esporte Interativo]

1

@BarcaInfo Znaczy Jorge Messi,tate Leo?

1

W sumie to nie wiadomo jak Bartka oceniać odnośnie tej sytuacji z Messim i jego chęci odejścia.
Z jednej strony ta sytuacja to na pewno po części jego wina. Ale teraz gdy Leo chce odejść a mimo to ma kontrakt jeszcze ważny przez rok. Co jeśli on będzie chciał go przetrzymać bo wie,ze i tak go niedługo tu nie będzie a kolejny prezydent może zdoła go przekonać do pozostania.
O ile Leo nie wyjdzie publicznie i nie powie,ze chce odejść to tak właśnie może być. Jeśli powie otwarcie,ze chce odejść to raczej nic innego nie pozostanie jak negocjować jego transfer :|

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Felippe96 ja tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?