0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Tam nie było karnego?

1

@avanes Tak nam dopomóż Bóg

2

La Rambla chciała żeby Pjanic posadził Busiego na ławce a tymczasem to De Jong powinien się do niej przyspawać :/

1

Piękny widok!
Pierwsza połowa i bagaż 4 bramek :P
Przepięknie!!

3

Douglas Costa zostanie wypożyczony do Bayernu.
De Sciglio ma trafić na wypożyczenie do Lyonu.
Juventus prowadzi rozmowy z Fiorentina w sprawie transferu Chiesy.
Oferta to wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za 60 milionów.
[Fabrizio Romano]

0

@clyde Szykują się na następne lato podobno (Camavinga,Halland i Mbappe)

1

@michaleu Same....

0

@Pogba Właśnie miałem to pisać.
Ile zamierzają jeszcze klękać?! Już nawet klaskaniem Zidanea mniej rzygam niż tym klękaniem. Wszystko do czasu,pare razy i wystarczy.

0

@LucaBrasi Oki,dzięki :)

0

@Tomek54321 tak wiem tylko bardziej chodzi mi o to czy jutro do 23:59 i finisz czy jeszcze poniedziałek będzie dniem w którym będzie można przeprowadzać transfery :)

0

Jutro ostatni dzień okienka? Czy w poniedziałek jeszcze będzie można robić transfery?

3

Marc Roca przejdzie z Espanyolu do Bayernu za 15mln€.
[SPORT]

2

@Szpenser Flinstonom robi za szofera :P

1

3 dni do zamknięcia okienka transferowego,może uda się kogoś sprzedać a może nawet i pozyskać kogoś nowego :D

1

Dembouz nie podniósł się z ławki... czyżby jasny sygnał od Koemana przed końcem okienka? ;D

3

On jest kur#a zdrowy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

„Szukamy 9, a opcji jest wiele. Nie wymienię nazwisk graczy, którymi jesteśmy zainteresowani."
-Koeman
Ciekawa końcówka okienka będzie.
A skończy się,ze naszym „transferem” będzie powrót Braita!

5

Na jakiej zasadzie niby miało by to się odbyć niby XD
Barcelona nie ma zbyt wielu pieniędzy wiec oferuje Rafinhe żeby obniżyć cenę za Erica,ale chcą jeszcze Zinchenko...
Hmm?

0

Ewidentnie te same linie lotnicze co Vidal
Najważniejsze,ze wyładował :P

0

@Dajnatace Piękna gra słów :P

0

Thiago Alcantara z pozytywnym wynikiem na obecność korona świrusa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 spokojnie,jeszcze tydzień okienka transferowego :P

1

@BarcaInfo Wcale nie mamy na Desta :)
A Semedo poszedł za zasługi do „Wilków” za darmo
Gdyby nie szykowano innych transferów prócz Desta to zapłacono by za niego już teraz całość.

2

@BarcaInfo Czyli co?
Można się spodziewać nie tylko transferu Desta?

2

Szkoda :/
Można było upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :/ kupić Depaya i pozbyć się Szamana...

0

@Quavosk nie,nie będziemy przesadzać :P

0

@karci0 Misja na ten sezon. Nabyć domową i wyjazdowa koszulkę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?