patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Tam nie było karnego?
1
@avanes Tak nam dopomóż Bóg
2
La Rambla chciała żeby Pjanic posadził Busiego na ławce a tymczasem to De Jong powinien się do niej przyspawać :/
1
Piękny widok!
Pierwsza połowa i bagaż 4 bramek :P
Przepięknie!!
3
Douglas Costa zostanie wypożyczony do Bayernu.
De Sciglio ma trafić na wypożyczenie do Lyonu.
Juventus prowadzi rozmowy z Fiorentina w sprawie transferu Chiesy.
Oferta to wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za 60 milionów.
[Fabrizio Romano]
0
@clyde Szykują się na następne lato podobno (Camavinga,Halland i Mbappe)
1
@michaleu Same....
0
@Pogba Właśnie miałem to pisać.
Ile zamierzają jeszcze klękać?! Już nawet klaskaniem Zidanea mniej rzygam niż tym klękaniem. Wszystko do czasu,pare razy i wystarczy.
0
@LucaBrasi Oki,dzięki :)
0
@Tomek54321 tak wiem tylko bardziej chodzi mi o to czy jutro do 23:59 i finisz czy jeszcze poniedziałek będzie dniem w którym będzie można przeprowadzać transfery :)
0
Jutro ostatni dzień okienka? Czy w poniedziałek jeszcze będzie można robić transfery?
3
Marc Roca przejdzie z Espanyolu do Bayernu za 15mln€.
[SPORT]
2
@Szpenser Flinstonom robi za szofera :P
1
3 dni do zamknięcia okienka transferowego,może uda się kogoś sprzedać a może nawet i pozyskać kogoś nowego :D
1
Dembouz nie podniósł się z ławki... czyżby jasny sygnał od Koemana przed końcem okienka? ;D
3
On jest kur#a zdrowy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
„Szukamy 9, a opcji jest wiele. Nie wymienię nazwisk graczy, którymi jesteśmy zainteresowani."
-Koeman
Ciekawa końcówka okienka będzie.
A skończy się,ze naszym „transferem” będzie powrót Braita!
5
Na jakiej zasadzie niby miało by to się odbyć niby XD
Barcelona nie ma zbyt wielu pieniędzy wiec oferuje Rafinhe żeby obniżyć cenę za Erica,ale chcą jeszcze Zinchenko...
Hmm?
0
Ewidentnie te same linie lotnicze co Vidal
Najważniejsze,ze wyładował :P
0
@Dajnatace Piękna gra słów :P
0
Thiago Alcantara z pozytywnym wynikiem na obecność korona świrusa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 spokojnie,jeszcze tydzień okienka transferowego :P
1
@BarcaInfo Wcale nie mamy na Desta :)
A Semedo poszedł za zasługi do „Wilków” za darmo
Gdyby nie szykowano innych transferów prócz Desta to zapłacono by za niego już teraz całość.
2
@BarcaInfo Czyli co?
Można się spodziewać nie tylko transferu Desta?
2
Szkoda :/
Można było upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :/ kupić Depaya i pozbyć się Szamana...
0
@Quavosk nie,nie będziemy przesadzać :P
0
@karci0 Misja na ten sezon. Nabyć domową i wyjazdowa koszulkę!