patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bartra v Gareth
Part2
1
@umtiti Eric tez może grać w lidze mistrzów. Nie został zgłoszony przez City
0
Cholercia... kto by się spodziewał,ze będzie schodził do prawej nogi :P
1
@GadulkiGembulki Jeśli zejdzie
To oddam mój a ty swój zatrzymaj :P
6
Ehh zostawić was na chwile samych :P
Siiii dla wszystkich!!
0
@BarcaInfo Jeśli chodzi o to,ze ogłosi swoje odejście to nie wiem czy to będzie taki szok. Zanosi się na to już od dawna więc szokiem to to nie będzie :P
1
Milan!!!! :O :O 6 sekunda i gol!!
1
@Kondziubarca Ja co sezon każdej innej drużynie niż Bayern :P
Tak samo we Włoszech sprawa ma się z Juve ;)
1
@daro22 coś za egoizm :| pomysl o kibicach Arsenalu :P
0
@Gregsky10 oho :)
Jakoś po wyjazdowym meczu z Juve nikt po Busim nie płakał ;) Ba! Nawet Pjanica do jedenastki kosztem Busiego pchano :) a chciałbym zobaczyć jak gra Miras jeśli zagrałby tyle samo minut ile Busi :D
3
To teraz zagadka na 15 minut przerwy
Franek ściągał kurtkę i chyba szedł się rozgrzewać
Czyżby Koeman stracił cierpliwość do Busiego? Czyżby to był początek pięknej historii?? ;D
1
@VandaI przepraszam bardzo
Ta Valencia ogoliła 4-1 wielki Real wielkiego Zizou z wielkim Lucasem Vazquezem :)
3
Czyli będzie tak jak z Neymarem
Messi wyeliminuje PSG a po sezonie do nich dołączy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zesrał się metr przed kiblem :|
1
@sevs znajduje się w zacnym gronie FIFA The Best wiec mu wolno :P
1
@norbi77 Dzięki bardzo :)!!
2
Pytanie do tych,którzy obcykali God Of War’a na ps4
Czy dużo stracę jeśli nie zacznę od pierwszej części? Czy warto jest zagrać w pierwsza część? Czy warto zagrać w pierwsza zanim zaczne druga ?
:)
0
@tristan87 @BarcaInfo @Brusu
Dzięki chłopy!
0
@BarcaInfo czy dzisiejszy mecz będzie tez na Twitterze jak tydzień temu? :)
11
Busquets: „musimy być optymistami”
Ja ciagle jestem optymista... ciagle mam nadzieje,ze to jego ostatni sezon w Barcelonie :)
Nadzieja matka głupich,co? :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde z pustego to i Salomon nie naleje :|
0
@Kz1234 a co jeśli powiem Ci,ze Busquets taka formę ma od paru sezonów? Czy pokusiłbyś się o stwierdzenie,ze przebiegłbys maraton w klapciuszkach?
0
@gumaz w listopadzie nie bił Niemca po Chełmie :/
W grudzień wszedł na pełnej! A mamy piąty i jutro mikołajki :p
0
To są właśnie te detale :P
2
@Cwaniak4 Panie to mecz dla rezerwowych,dla piłkarzy drugiego sortu! Daj mu wąchnąć piłkę ze dwa razy zanim mecz się zacznie bo potem już tylko będą drzazgi się wbijały w balona!
1
@ranger3120 Będzie się działo :P
Będzie zabawa ;D
1
@Avatarr Gra kombinacyjna jest,gra z pierwszej piłki jest
Można z czystym sumieniem powiedzieć,ze ma gość DNA Barcelony :P
1
Niestety musimy się przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy :|
Staliśmy się po prostu średniakiem i nic poza tym.
Trzeba będzie bardzo dużo czasu aby wrócić na szczyt :/