2

Bartra v Gareth
Part2

1

@umtiti Eric tez może grać w lidze mistrzów. Nie został zgłoszony przez City

0

Cholercia... kto by się spodziewał,ze będzie schodził do prawej nogi :P

1

@GadulkiGembulki Jeśli zejdzie
To oddam mój a ty swój zatrzymaj :P

6

Ehh zostawić was na chwile samych :P
Siiii dla wszystkich!!

0

@BarcaInfo Jeśli chodzi o to,ze ogłosi swoje odejście to nie wiem czy to będzie taki szok. Zanosi się na to już od dawna więc szokiem to to nie będzie :P

1

Milan!!!! :O :O 6 sekunda i gol!!

1

@Kondziubarca Ja co sezon każdej innej drużynie niż Bayern :P
Tak samo we Włoszech sprawa ma się z Juve ;)

1

@daro22 coś za egoizm :| pomysl o kibicach Arsenalu :P

0

@Gregsky10 oho :)
Jakoś po wyjazdowym meczu z Juve nikt po Busim nie płakał ;) Ba! Nawet Pjanica do jedenastki kosztem Busiego pchano :) a chciałbym zobaczyć jak gra Miras jeśli zagrałby tyle samo minut ile Busi :D

3

To teraz zagadka na 15 minut przerwy
Franek ściągał kurtkę i chyba szedł się rozgrzewać
Czyżby Koeman stracił cierpliwość do Busiego? Czyżby to był początek pięknej historii?? ;D

1

@VandaI przepraszam bardzo
Ta Valencia ogoliła 4-1 wielki Real wielkiego Zizou z wielkim Lucasem Vazquezem :)

3

Czyli będzie tak jak z Neymarem
Messi wyeliminuje PSG a po sezonie do nich dołączy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zesrał się metr przed kiblem :|

1

@sevs znajduje się w zacnym gronie FIFA The Best wiec mu wolno :P

1

@norbi77 Dzięki bardzo :)!!

2

Pytanie do tych,którzy obcykali God Of War’a na ps4
Czy dużo stracę jeśli nie zacznę od pierwszej części? Czy warto jest zagrać w pierwsza część? Czy warto zagrać w pierwsza zanim zaczne druga ?
:)

0

@tristan87 @BarcaInfo @Brusu
Dzięki chłopy!

0

@BarcaInfo czy dzisiejszy mecz będzie tez na Twitterze jak tydzień temu? :)

11

Busquets: „musimy być optymistami”
Ja ciagle jestem optymista... ciagle mam nadzieje,ze to jego ostatni sezon w Barcelonie :)
Nadzieja matka głupich,co? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde z pustego to i Salomon nie naleje :|

0

@Kz1234 a co jeśli powiem Ci,ze Busquets taka formę ma od paru sezonów? Czy pokusiłbyś się o stwierdzenie,ze przebiegłbys maraton w klapciuszkach?

0

@gumaz w listopadzie nie bił Niemca po Chełmie :/
W grudzień wszedł na pełnej! A mamy piąty i jutro mikołajki :p

0

To są właśnie te detale :P

2

@Cwaniak4 Panie to mecz dla rezerwowych,dla piłkarzy drugiego sortu! Daj mu wąchnąć piłkę ze dwa razy zanim mecz się zacznie bo potem już tylko będą drzazgi się wbijały w balona!

1

@ranger3120 Będzie się działo :P
Będzie zabawa ;D

1

@Avatarr Gra kombinacyjna jest,gra z pierwszej piłki jest
Można z czystym sumieniem powiedzieć,ze ma gość DNA Barcelony :P

1

Niestety musimy się przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy :|
Staliśmy się po prostu średniakiem i nic poza tym.
Trzeba będzie bardzo dużo czasu aby wrócić na szczyt :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?