patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Xxxbarca4ever kup sobie roler i roluj. Ja zakwasów nie miewam,ale czasem na rozbicie mięśni jest Okey wiec myśle,ze pomoże :)
0
@Misiek1999 tego nie wie nikt :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No kur#a normalnie ch#j człowieka strzela z tym VARem
Na co oni to ustrojstwo wprowadzili skoro sami nie wiedzą jak z tego korzystać!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@puyol_presidend5 2,5 gola to 3 gole
0
@Pogba Leo trzy razy pod rząd wyleciał z hukiem :|
25
Ładne zachowanie Fonta :)
1
@kkbarca ja bym dorzucił do tego jeszcze Derby Madrytu na remis i kolejna porażka Liverpoolu ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Laporta działaj ;D :P
Hochland to jest kur#a monstrum!!!
27
https://x.com/hagridfcb/status/1367244096608215044
5
@SonBarcaGoku nie.
0
Oby się nie zemściło :/
1
No włosy to dęba stają od tego ich pitolenia...
Tragedia Ci komentatorzy...
0
Jak biegł to było „Uderz! Nie zacinaj”!
1
@PatrychoO nie dam Ci tej satysfakcji :v
0
@Esteban_ owszem,dostał :)
0
Messi zostaje,znalazł Amigosa! ;D
7
Lenglet po dzisiejszym meczu... :( tak po ludzku po prostu szkoda :/ mimo
Wszystko
0
Ja jestem tyko ciekawy czym Laporta będzie chciał przekonać Leo do pozostania w klubie?
0
@FDJ a to już jest efekt Setiena :)
5
Dobra Busi już odhaczył dzisiaj występ numer 400! Ronald możesz robić zmianę! :)
0
@mrboom Kolejnego sezonu z Busquetsem w składzie nie wytrzymam... także niech sobie świętują drużyny z Madrytu to mistrzostwo :)
0
@KORTIS o tak zapomniałem! Poprawione,dzięki :)
5
Liverpool przegrywa
Bayern przegrywa
Atletico przegrywa
Real przegrywa
Co może pójść nie tak? No tak,Kaziemiro...tfu
0
Spoko,z Barceloną by trafiali :)
0
@socha Oj byczku chciałbym żeby Barcelona się osłabiała Busquetsem czy Albą :)
0
@socha A on przypadkiem po kontuzji nie wraca? Tak mi się wydaje przynajmniej :)
0
@Alistar74 nad czym? Tutaj nie ma projektu,i nie będzie dopóki będziemy grali Busquetsami w składzie :)