0

@BulaKG Fakt nie opinia,dzięki :)

0

@Vebrol nie żeby coś,ale transfer top napastnika,którego potrzebujemy również wiąże się z wysokim wynagrodzeniem.

8

Jaki był powód anulowania czerwonej i zmianę decyzji na żółta?:| nie rozumiem,chłop by miał tylko bramkarza przed sobą.

0

@Nihas Poczekajmy na konkrety czyli na potwierdzenie przedłużenia kontraktu z PSG przez Neymara :)

1

@DanielOOL a nie strzeli bo kiera wyłapał :P w środę grają z Bayernem w LM. Potem w weekend na wyjeździe ze Strasbourgiem i pauza wiec dopiero za dwa tygodnie w lidze z St.Etienne :)

0

@ShawnC a No biorąc pod uwagę,że ma klauzule w kontrakcie pozwalającą mu na odejście za darmo po sezonie :D
Nie kuś losu chłopie,nie kuś!!

0

Coś może być na rzeczy. Lapcio będzie chciał żeby Leo został i będzie imał się wszystkiego co tylko możliwe żeby go przekonać. Ney ma kontrakt ważny tylko jeszcze przez rok. A nikt tak nie przekona Leo do pozostania jak transfer Neymara.
Neymar chciał znowu grać z Messim i miał nadzieje,ze stanie się to w Paryżu. Sprawy się jednak pokomplikowały. W Barcelonie jest nowy prezydent.
Oj może być różnie :D

2

@BarcaInfo Cholera,znowu to samo :| okno transferowe bez spekulacji nt.powrotu Neya do Barcelony to okienko stracone :P

0


Ale przydzwonił!

0

Wszystko wskazuje na to,że Lautaro Martinez przedłuży swój kontrakt z Interem Mediolan i pozostanie w zespole z Mediolanu. Jego klauzula obecnie wynosi 111 milionów euro,ale ma zostać ona zwiększona. Wszystko ma być oficjalnie potwierdzone w najbliższym czasie.
[Corriere dello Sport]

1

@FCB24 Fajnie się bawisz :)
Jeśli zestawiasz chłopa wśród Leo,Andresa,Xaviego i wielu innych legend i mianujesz go Legendą ro gratuluje :) Rozumiem,że darzysz to sympatią bo ja tak samo,ale jego zachowania nie są na poziomie takim by móc go mianować legenda Barcelony. Twoja legenda Poszła za petrodolarami budować swą legendę w Paryżu i niech tam siedzi. Nikt mu zasług nie ujmuje bo co zdobył i liczby jakie wykręcił to jego,ale to wszystko :)Troszkę odleciałeś.

0

@avanes ostatnio ktoś z Juve się wypowiadał,ze Pirlo i Cristiano zostają w Juve :D

1

Tak jest! W końcu ktoś inny zdobędzie Scudetto a nie Juve!

2

@Lub567 popchnął zawodnika już za linia boczną a miał żółta na koncie i wyłapał deugą.

8

Jaki ten Ney to jest przygłup XDD

0

@LUPR fajnie jakby taka 4 jak jest w lidze została do końca. Jeszcze lepiej by było zamienić Bayern z RBL miejscami :)
Ale fajnie by było zobaczyć Wolfsburg i Eintracht w LM.

0

@Mns21 @Qrek @Ciachbajera a czemu? :| jakieś informacje mnie ominęły? :O
O kurde nawet nie wiedziałem :)
Dzięki za poprawkę :)

0

@puyol_presidend5 podbijam pytanie

0

Pekhart to jest mocarz! 2 bramka dzisiaj a dopiero początek meczu. 21 bramka w sezonie w 23 meczach a jeszcze 7 meczów rundy zasadniczej i kolejnych 7 w rundzie finałowej :)
Raczej do 30 dobije. Ciekawe czy zostanie na następny sezon czy może gdzieś zawinie.

0

@Gomess Raczej na pewno :P
Nie może być inaczej :) wątpię,ze Haaland odpuści sobie sezon bez LM. A biorąc pod uwagę klauzule za rok a zarobienie na nim przynajmniej 100 milionów już teraz to wątpię,ze będą go trzymać z tym faktem,że tak czy siak odejdzie tylko rok później i za mniejsza kwotę.

0

@VenoM Ja osobiście liczę na to,że Jandro Orellana dostanie szansę w pierwszym zespole :)

0

Nie No Theo idziesz do domu :/
Pierwszy mecz na kuponie i od razu do kosza :P

0

@Wiktoria13 Trenerem będzie od przyszłego sezonu Marco Rose z Gladbach :) Jeśli Barca chce Haalanda i nie ma za bardzo siana to musi się tu odbyć transakcja z udziałem zawodników. Sprawa drugorzędną jest taka,że kogo im by nie wcisnął to ceny znacząco nie zbije.

0

Dzisiaj BVB gra z Eintrachtem u siebie. Po cichu liczę na Eintracht i stratę punktów przez BVB. Jak się nie zakwalifikują do przyszłorocznej edycji LM to będą zmuszeni sprzedać Haalanda. Sam Norweg pewnie będzie chciał odejść z tego powodu,ale i klub będzie w nieciekawej sytuacji. Bo w Lidze Mistrzów by ich nie było,trybuny puste także już jakieś pieniążki uciekają :) a dodajmy do tego fakt,że jeśli by się tak wszystko potoczyło i dodatkowo Haaland w przyszłym roku miałby klauzule 75 milionów to będzie ostatnia szansa żeby podreperować budżet. Wiec mogą sobie mówić ,że go nie sprzedadzą,ale być może będą do tego zmuszeni. Haaland i Sancho to jedyni piłkarze na których mogą tam zarobić grube miliony. Jest jeszcze Gio Reyna,ale nie zanosi się na razie na jego transfer.

0

@msmsms On nie grał w Boca :) Wrócić być może wróci do Ameryki Południowej bo nie chce już grać w Europie. Jego mama zmarła a była fanką Boca. Pytanie tylko czy Arsenal zgodzi się na rozwiązanie kontraktu o co prosił czy może jakaś „symboliczna” kwota :)

0

@BarcaInfo Obstwiam,że jednymi z tych ofiar odważnych decyzji będzie właśnie Griez i Lenglet :)
Wiarygodne źródło? :)

1

@matt121 Młodszy Hazard był kontuzjowany? :O

0

@matirix20 Patrząc na to,że na pozycji „9” u nas jest deficyt :P
To chciałbym żebyś miał racje :) bo gość jest kotem i jeśli miałby u nas tak tłuc bramki jak popieprzony tak jak to robi w Dortmundzie to jak najbardziej. Ale wiadomo jak to się ma z tymi transferami za 100+ milionów :/ a w naszym przypadku to daleko nie trzeba szukać :) i to jest właśnie ten główny powód dla którego mam mieszane odczucia.

1

Tak szczerze mówiąc to powiem wam jak widzę,że jakaś kwota miałaby lecieć do starszego Haalanda to przypomina mi się sytuacja z Neymarem. W każde negocjacje musiał być zaangażowany Neymar Senior. I po jakimś czasie pewnie byłoby podobnie i Haaland wraz z Seniorem zawinęliby mandżur :)
Chciałbym go u nas,ale te kwoty są kosmiczne :D więc na ten moment według mnie fajnie by było jakby przyszedł,ale jak nie przyjdzie to płakał nie będę :) No chyba,że Real go zgarnie to będę miał ból tylnej części ciała :P

0

@Wiktoria13 Myślę,że Laporta może wyjść z podobnego założenia i walczyć o Haalanda już teraz,nawet jeśli będzie się to wiązało z wydatkiem wielu milionów. Druga sprawa jest taka by Lapcio jak tak się skupi na Haalandzie w 100% to oby miał plan B w razie niepowodzenia. Przy takich transakcjach plan B to obowiązek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?