patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghazul3293 Mo Salah I Bobby dzisiaj byli tragiczni...
1
Spokojnie
Gdyby to była Barcelona to wszystko by im wpadało :)
14
„Tylko u nas! Kup Dwa „produkty” a na trzeci -50% taniej Natomiast 4 gratis”
Tak to powinno wyglądać :P
1
@Tomek_TF Pjanić strasznie mnie rozczarował...
Brait to niestety tez nie poziom Barcelony. Tak w skrócie :)
2
@Kamiloza91 Maja jeszcze u siebie Seville,wyjazd do Bilbao.
1
Jordi,jak on mnie kurewsko w tym meczu zawiódł... Ale do tego już zdołał nas przyzwyczaić w tych meczach z drużynami z „TOP-u”
Za pierwszą bramkę odpowiada między innymi on. Dał się łatwo wyciągnąć ze strefy i poszedł na raz .
Druga bramka również na jego konto.
Nie wyłożył Pedriemu piłki na 5m gdzie jestem w 1000% przekonany,ze gdyby Leo stał na nawet 20 metrze to by go tam próbował szukać... To był kryminał :|
Asysta do Minguezy,no jest to na pewno na plus do jego statystyk,ale to tyle... nic więcej pozytywnego się nie da znaleźć.
Podsumowując,był to jeden z „kluczowych” zawodników tego widowiska :)
0
@Coutinho007 ale po co nam to?
Mamy „Eto’o” :D
https://x.com/hagridfcb/status/1380956418283511808
1
Ej dobra już pal licho tego karnego
Ale pytanie czy Alba nie mógł zrobić więcej przy tym swoim niby strzale czy co on tam próbował? Bo moim zdaniem typowo dla niego się przestraszył wychodzącego z bramki Courtois...
0
Może chociaż za tydzień puchar króla wpadnie :)
0
@Xxxbarca4ever Nakrył czapką konkurencje :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
VAR Kur#a! Gdzie jest VAR??!!!
4
Spokojnie,Jordi po meczu pójdzie do kamer i powie,ze dali dupy i takie tam podobne pierdolamenty xD
0
@Kurkmen bo niestety prócz Leo nie ma kim straszyć.
Jak był Ney,Suarez to Real nie wiedział kim się zając bo każdy potrafił zrobić coś z niczego.
0
Ahh ten Manzano. Oby nie zachciało mu się być główną gwiazdą tego widowiska.
Po 3 punkty! Visca el Barca!!!
5
Kolejne El Clasico a Griez,chłop kupiony za 120 milionów znowu na ławce ;)
Tu chyba nie trzeba dużo dodawać.
0
@Mns21 I bardzo dobrze,że ucieka stamtąd! Gorzej dla nas właśnie jak trafi do Realu (a raczej tak się stanie).
0
@endriuuu2 Niee,w sobotę Ramos już nie grał.
1
@Pawel13sz Swoje już tam nastrzelał :)
Miejmy nadzieje,ze w sobotę coś wpadnie :) mimo wszystko najważniejsze 3 punkty! No i strata punktów Atleti z Betisem.
0
@trolownik Kazde boisko Realu jest treningowym boiskiem Leo :v
24
El Fujarek cos tam płacze podobno...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Albe popierniczyło całkowicie
Ma piłkę w polu karnym na swojej lewej nodze przed sobą bramkarza a ten jeszcze Nazario szuka...
0
@barcowy1899 Pedri za mocno fakt
Ale jak się przyjrzysz ro widać jak Griez zamiast ścinać do piłki to on tę piłkę zabiega. Jakby biegł pazerniej do niej to może inaczej by ta akcja wyglądała.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VenoM I gdyby Araujo nie dał wolta z Eibar :/
0
@Gaucho dokładnie ten sam
3
Nie No grubego Mino poj**ało konkretnie. Ale znajdzie się drużyna tak czy siak,która spełni te oczekiwania lub podobne :) to jest inwestycja długoterminowa i trzeba być świadomym,że to kosztowna transakcja,ale z automatu takie wynagrodzenie to jest jakiś kosmos :O
0
Jeszcze tylko wpierdziel od Barcelony za dwa tygodnie i można zaczynać wakacje :) oby!!
0
@KierownikLucas faktycznie nie doczytałem,pardon :)