0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hejka wszystkim
Mam pytanko,taka sytuacja
Czy jeśli zakupiłem motocykl niedawno
Jednak się rozmyśliłem i uznałem,ze jednak nie chce go trzymać to czy muszę go rejestrować na siebie i dopiero go sprzedać czy nie muszę rejestrować? :)

0

@Kamiloza91 Myślę,że będzie to Alex Isak :)

1

Laporta przewiduje wielką rewolucje w zespole? To lepiej żeby już się za to zabrał bo tyle szrotu trzeba wywieźć na taczkach a to nie będzie takie proste a czas tylko do końca sierpnia :D
I jeszcze w ich miejsca kogoś sensownego i oczywiście do tego chłopaki z La Masii :)

0

Jeśli te wszystkie „newsy” o tym,że Laporta patrzy w kierunku niemieckich trenerów to moim zdaniem (tylko moja osobista opinia) to stawiałbym na Löw’a. Jak wiadomo po Euro przestanie pełnić funkcje selekcjonera reprezentacji. Więc kto wie...
Jurgen z Live raczej nie odejdzie a Hansi Flick będzie chciał repke przejąć.

0

@RosjaninBut To,że o tym nie piszą brukowce nie Znaczy,że tak rzeczywiście będzie :)

0

Alba tradycyjnie do wywiadu po każdym wpierdolu,Tradycyjne pierdolamento czego to oni nie chcieli. :) :) :)

0

Lapcio rób co trzeba... co najmniej połowa tej kadry jest do wywalenia! Pogonić,odwieźć na lotnisko,załatwić bilet w jedną stronę,zamknąć bramy Camp Nou na kilka spustów i zapomnieć :)
Co do trenera jestem neutralny,tu ciagłe zmienianie trenerów i tak ch... daje
A prawda jest taka,że z gówna bata nie ukręci. My mamy w kadrze tyle szrotu,że tego nawet ustawa nie przewiduje... kto tu nie przyjdzie, z takim balastem w kadrze,każdy kolejny trener będzie do wywalenia co sezon. Tu rewolucja przez duże R jest potrzebna,tylko skąd na to pieniążków wziąć :/

0

@JORD10 ale ze na temat Bośniackiego Mirasa nic nie szepnął to żem w szok! :O

1

Jprdl... Marc to jest pielgrzym ostatnimi czasy :| totalnie bez formy

1

Już pomijając te rzuty karne w wykonaniu młodych bo to jest impotencja jakaś...
Ale starałem się spoglądać na bramkarza rywali przy rzutach karnych. Jest sędzia główny,jest sędzia za bramką a chłop nie miał wcale stóp na linii podczas strzału i to jeśli mi się zdaje było przy rzucie karnym numer 1 i 3.

0

@SuperPatsonFCB No jeszcze jedna kolejka zostaje. Milan ma bezpośredni pojedynek lepszy z Juve więc przy jutrzejszym zwycięstwie będą już mieli Ligę Miatrzów pewną,ale Napoli będzie miało jeśli wygra jeden punkt przewagi i jeszcze jedna kolejka.

0

@AlwaysBlaugrana coś tam się za biedro trzymał niby.

1

Pedri musi popracować nad koncentracją... kolejne pudło w tym sezonie mając patelnie na nodze :/

0

@Kamil.FCB10 Skandaloza :|

1

Ajj Leicester kolejny sezon przez większą jego część w czubie i „zesrali się metr przed kiblem :|
Zostały im trzy kolejki do końca
Man United (wyjazd)
Chelsea (wyjazd)
Tottenham(u siebie)
Ojj ciężko będą mieli :/

0

@kodi77 a nie był blisko ? :D

1

Tak jest
Granie pod Real,oni lubią :) :) :)

0

@Gibbon_FCB niech wygra ktokolwiek byle nie PSG i Real :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie tak

0

@Kamilos84 Niby Neymar Junior,ale tez Senior :)

1

Jeśli tam nie było spalonego to kurde karny powinien być...

38


Każdy chce fotę z Leo ;D

1

Dawać tego z trąbką co trąbił na naszą Barce!!

0

Busi paraolimpiada ten strzał :/

0

Jeśli te informacje o tym,że Laporta chce zaproponować Leo przedłużenie umowy i miałby zarabiać na jej mocy 30 milionów i jednocześnie nie sprzedać Grieza,który zarabia ze gdzieś tyle to byłby to niezły skandal XDD

0

Nie No bez jaj XDD

3

@blaugrana1980 Ejj Ejj,ale tak do Rakiety to tak nie
Nie tak do Rakiety!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?