patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hejka wszystkim
Mam pytanko,taka sytuacja
Czy jeśli zakupiłem motocykl niedawno
Jednak się rozmyśliłem i uznałem,ze jednak nie chce go trzymać to czy muszę go rejestrować na siebie i dopiero go sprzedać czy nie muszę rejestrować? :)
0
@Kamiloza91 Myślę,że będzie to Alex Isak :)
1
Laporta przewiduje wielką rewolucje w zespole? To lepiej żeby już się za to zabrał bo tyle szrotu trzeba wywieźć na taczkach a to nie będzie takie proste a czas tylko do końca sierpnia :D
I jeszcze w ich miejsca kogoś sensownego i oczywiście do tego chłopaki z La Masii :)
0
Jeśli te wszystkie „newsy” o tym,że Laporta patrzy w kierunku niemieckich trenerów to moim zdaniem (tylko moja osobista opinia) to stawiałbym na Löw’a. Jak wiadomo po Euro przestanie pełnić funkcje selekcjonera reprezentacji. Więc kto wie...
Jurgen z Live raczej nie odejdzie a Hansi Flick będzie chciał repke przejąć.
0
@RosjaninBut To,że o tym nie piszą brukowce nie Znaczy,że tak rzeczywiście będzie :)
0
Alba tradycyjnie do wywiadu po każdym wpierdolu,Tradycyjne pierdolamento czego to oni nie chcieli. :) :) :)
0
Lapcio rób co trzeba... co najmniej połowa tej kadry jest do wywalenia! Pogonić,odwieźć na lotnisko,załatwić bilet w jedną stronę,zamknąć bramy Camp Nou na kilka spustów i zapomnieć :)
Co do trenera jestem neutralny,tu ciagłe zmienianie trenerów i tak ch... daje
A prawda jest taka,że z gówna bata nie ukręci. My mamy w kadrze tyle szrotu,że tego nawet ustawa nie przewiduje... kto tu nie przyjdzie, z takim balastem w kadrze,każdy kolejny trener będzie do wywalenia co sezon. Tu rewolucja przez duże R jest potrzebna,tylko skąd na to pieniążków wziąć :/
0
@JORD10 ale ze na temat Bośniackiego Mirasa nic nie szepnął to żem w szok! :O
1
Jprdl... Marc to jest pielgrzym ostatnimi czasy :| totalnie bez formy
1
Już pomijając te rzuty karne w wykonaniu młodych bo to jest impotencja jakaś...
Ale starałem się spoglądać na bramkarza rywali przy rzutach karnych. Jest sędzia główny,jest sędzia za bramką a chłop nie miał wcale stóp na linii podczas strzału i to jeśli mi się zdaje było przy rzucie karnym numer 1 i 3.
0
@SuperPatsonFCB No jeszcze jedna kolejka zostaje. Milan ma bezpośredni pojedynek lepszy z Juve więc przy jutrzejszym zwycięstwie będą już mieli Ligę Miatrzów pewną,ale Napoli będzie miało jeśli wygra jeden punkt przewagi i jeszcze jedna kolejka.
0
@AlwaysBlaugrana coś tam się za biedro trzymał niby.
1
Pedri musi popracować nad koncentracją... kolejne pudło w tym sezonie mając patelnie na nodze :/
0
@Kamil.FCB10 Skandaloza :|
82
https://x.com/kowal___30/status/1391272307679711236
Prawdziwe :D
1
Ajj Leicester kolejny sezon przez większą jego część w czubie i „zesrali się metr przed kiblem :|
Zostały im trzy kolejki do końca
Man United (wyjazd)
Chelsea (wyjazd)
Tottenham(u siebie)
Ojj ciężko będą mieli :/
0
@kodi77 a nie był blisko ? :D
1
Tak jest
Granie pod Real,oni lubią :) :) :)
0
@Gibbon_FCB niech wygra ktokolwiek byle nie PSG i Real :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokładnie tak
0
@Kamilos84 Niby Neymar Junior,ale tez Senior :)
1
Jeśli tam nie było spalonego to kurde karny powinien być...
38
Każdy chce fotę z Leo ;D
1
Dawać tego z trąbką co trąbił na naszą Barce!!
0
Busi paraolimpiada ten strzał :/
0
Jeśli te informacje o tym,że Laporta chce zaproponować Leo przedłużenie umowy i miałby zarabiać na jej mocy 30 milionów i jednocześnie nie sprzedać Grieza,który zarabia ze gdzieś tyle to byłby to niezły skandal XDD
0
Nie No bez jaj XDD
3
@blaugrana1980 Ejj Ejj,ale tak do Rakiety to tak nie
Nie tak do Rakiety!!