patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio się przewijała na stronie informacja,że Barcelona musi sprzedać zawodników do końca czerwca(nie jestem pewny,chyba 45 milionów bodajże)
Jeśli to prawda to do końca czerwca możemy się spodziewać jakiegoś kolejnego transferu wymiennego jak rok temu :)
I jakoś przeczucie mi mówi,ze znowu będzie to z Juve :P
Koeman chce podobno środkowego pomocnika z warunkami fizycznymi No to na horyzoncie wietrzony będzie transfer PjanicBentancur/Rabiot.
Takie przeczucie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
https://x.com/reshadrahman_/status/1403294327015559175
Barcelona zwolniła Garcie Pimiente :|
Co?
3
Myślałem,ze może chodzić o Bernardo Silve prędzej niż o Sterlinga :)
1
@Uukasz_93 Pewnie Gruby Mino podczas negocjacji „wykorzystywał” Barce,ze niby są zainteresowani Donnarumma by wydoić jeszcze więcej od szejka
17
Grunt pod Haalanda albo De Ligta został podłożony :P
0
@arraco Wszystko się zgadza :) Laporte to fajny obrońca,ale jednak jakby się okazało,ze uda się wyciągnąć albo De Ligta albo Kounde to byłby to kozak ruch :)
0
@Grubson06 Najtańszy byłby Laporte.
Natomiast zastanawia mnie kogo prócz Roberto chciałby z Barcy Pep w City?
Z kolei Sevilla już prędzej by była zainteresowana większą ilością naszych zawodników. Juve raczej nie będzie chciało De Ligta sprzedać. Ale jeśli już doszłoby do negocjacji to na pewno by chcieli Pjanica,Dembouza,Grieza i dalej nie wiem. Najbardziej realny patrząc na kontrakt i cyrki jakie odwala byłby właśnie Dembele No i Pjanic plus gotówka. Ciężko określić w sumie aczkolwiek stawiałbym na Laporte’a. Jedynym zawodnikiem prócz Roberto,który przychodzi mi do głowy i mógłby powędrować do City jest Pjanic,ale to już taka moja opinia :)
23
Dymyyy!!
10
No i tak się kręci to całe „Mercato”
14
No i Dembouz robisz wyjazd :)
Idealnie się składa,Dembele i Pjanic do Juve a De Ligt do Barcy i wszyscy szczęśliwi :)
25
Everton jak ja bym was pokochał!!
Musisz!!
0
@FCMichalo Garcia to wychowanek więc chciał wrócić. Aguero chciał grać z Leo. Nie wiemy co kieruje Depayem.
0
@kamilop No pisał i jakby wszystko się zgadzało do tego momentu. Aż wkroczyło PSG w ostatniej chwili i przedstawiło mu lepsza ofertę.
1
@dzefrej234 Oj,ale piłeczka to inny kaliber biznesu :P
Co ja będę tłumaczył,każdy wie jak jest ;D wiadomo,że nie chodzi o sam chleb :D
17
Kolejne transfer newsy. Mam nadzieje,że Memphis zawita do nas a pożegnamy Dembele. Broniłem go długo,lubię go,ale nie ma co trzymać go w nieskończoność i czekać aż odpali i stanie się regularny. A jeszcze jak potwierdzą się plotki o tym,ze planuje nie przedłużyć umowy to tym bardziej albo sprzedać albo włączyć w jakiś transfer i adios :)
1
@dzefrej234 Nie No tak drastycznie to nie. Nie ma co się dziwić z jednej strony. Ostatni dzwonek dla niego na lepszy kontrakt i dobrze zarobić przed emeryturką ;) No i powalczyć o jakieś tam trofea :)
Nie ma co płakać :P
10
Fabrizio potwierdza,że Gini idzie do PSG. Barcelona nie zamierza podnosić swojej oferty. Holender ma podpisać kontrakt do 2024 roku i zarabiać dwa razy więcej niż to co proponowała mu Barcelona.
6
Pjanić i Dembouz za De Ligta?
Brałbym w ciemno…
Nie jest to niemożliwe aczkolwiek będzie ciężko.
Dembouz z agentami pali frana więc tu nie ma co sie pieścić i sprzedać póki jest okazja zanim wyfrunie za free
0
No to Pan Koeman będzie musiał „odkopać” boskiego Mirasa jak mu „Dżiniego” peseże podwędzi :P
9
https://x.com/reshadrahman_/status/1400893941671550976
PSG próbuje przejąć Wijnalduma :)
Ahh te Paryskie parszywe mordy!
1
@Wilczeq Karma? Czy coś? ;D
2
@Ghazul3293 Nie to Mati Borek ;D :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cat_r37 Czekaj czekaj czyli Barca mogła przedłużyć kontrakt o 2 lata. Wypożyczyć go ponownie do Betisu,gdzie będzie miał dużo więcej szans na grę i szanse rozwoju. Po sezonie jakby dobrze zagrał sprzedać go za większą cenę albo włączyć w jakie transfer. Tymczasem rezygnuje z tego i pozwala mu odejść za darmo wypłacając mu dodatkowo 600k odszkodowania(podobno tyle) za 40% kwoty z przyszłego transferu. Albo przedłużając umowę musiałby mieć jakąś podwyżkę i gre w pierwszym zespole albo jest to transakcja wiązana z Emersonem. Innej opcji nie ma :)
3
Lapcio robi co musi to normalne,sprowadza nowych i z pewnością pojawią się kolejni,chce ulepszyć drużynę. Ale ja chce zobaczyć jak On bierze za mordy ten cały szrot,który u nas jest w postaci zawodników i pozbywa się ich raz na zawsze z klubu :)
Chce zobaczyć jak Ci zawodnicy,którzy już nic nie wnoszą i są tu tylko na wczasach pakują manatki i tyle ich Camp Nou widziało :) I Już więcej nie zobaczymy takiego pośmiewiska jaki przyszło nam oglądać w ostatnich latach. Jeśli Laporta to dźwignie to już mi więcej nie trzeba. Natomiast odnośnie transferów to apetyt rośnie w miarę jedzenia i po Aguero i Ericu czekam na kolejnych :) Mam nadzieje,że będzie również jakiś jeden transfer o którym się nie mówi :)
0
@Bykunn No i nie wiem z jakiego powodu została usunięta :)
0
Mam pytanie do @Redakcja
Dlaczego mój post z doniesieniami transferowymi z TT @BarcaInfo został usunięty ? :) Bo jakby nie rozumiem więc pozwólcie mi zrozumieć :)
1
@DonMatteo901 Do BVB raczej nie :)
Wczoraj potwierdzili zakup 23-letniego bramkarza Stuttgartu,Gregora Kobela. Ma być „jedynką”w przyszłym sezonie.
1
@Dankhog Do Evertonu im daleko :)
Nie mają podjazdu :) The Toffies zabrali nam niepotrzebnych zawodników(chociaż Digne fajnie tam gra) i może kogoś jeszcze by chcieli zabrać ;)
Jeśli City pójdzie tym śladem i zabierze nam niepotrzebny szrot to może tez zasłużą na miano sympatyzującego klubu z Barcą:P