133

W końcu ktoś o tym głośno powiedział! Brawo,brawo,brawo! A tymczasem wypad z klubu. Tam są drzwi. Nagle miłość do klubu się skończyła o,której tak wspominał w wywiadach ;) Starsi w drużynie potrafią poświęcić swoje a ten siusiek niemyty jeszcze od podłogi nie odrósł przysłowiowo bo uderzył w poprzeczkę z Realem. Za głowę się można złapać :|

0


Klub na początku okienka miał nadzieje na sprzedaż Pjanica za Ok 20 milionów euro. Teraz zakłada się wypożyczenie i klub,który go wypożyczy miałby pokryć jego wynagrodzenie w całości.
Za Samuela Umtitiego klub chciał Ok 5 milionów euro. Prawdopodobnie skończy się rozwiązaniem kontraktu.

4


Akurat Collado jest tutaj najmniejszym problemem :v
Są większe gruzy do pogonienia ;)

Akurat mimo wszystko szkoda,że Ilaix to taki debil :/ jest to inny typ pomocnika niż większość wywodząca się z La Masii.

5


To jest niepojęte w jakiej sytuacji Bartek i jego zgraja zostawili ten klub. Real sprzedaje Odegarda za blisko 40 milionów i zbiera na Mbappe a Barca nie może się pozbyć nawet za drobne takich dziadów jak Umtiti czy Pjanic…i nie można nawet dokoptować ludzi na pozycje,na ktorych potrzebne są wzmocnienia :/

38


Dajta Szpaka na ten mecz :P

1


Ehh
I jedna drużyna mniej do przejęcia Mirasa :/

21


Słychać to już drugi miesiąc z rzędu ;)
Wiadomo kontrakt jest kontrakt. Ale że BigSam nie czuje takiej potrzeby odejścia skoro nikt go tu nie chce?

1

@dembabejlen GOAT jest tylko jeden!
MB12

9

@BarcaInfo Bardziej dobitnie się nie da ;)
Znaczy się da,ale już mniej dyplomatycznie ;D

0

Ankara Braithwaite!!
Cena leci w górę!!

1

@adi7adi8 Alba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

https://x.com/reshadrahman_/status/1426845048084131846
A nasz bośniacki księciuniu to jakiś uraz czy profilaktycznie przyspawany do trybuny?
PS. Manaj 14,Cou nie powołany a 10 dalej wolne. Czyżby Brazylijczyk z 10?

0

@szela1899 Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno ;)
Wiesz ilu ludzi twierdzi tak jak ty? Z pewnością wielu,ale mieli w to wywalone i przewinęli dalej :D
Straciłeś parę cennych sekund ze swego żywota by mi dać do zrozumienia,że było. A tak na marginesie to są ludzie,którzy nie przesiadują tutaj 24/7 albo nie przeglądają całej strony w poszukiwaniu czegoś co mogło się już pojawić,ale to raczej wiesz :D
Pozdrawiam :)

16


„Wstałem jak codzień rano i się okazało,że świat poje***o”
dziwny widok

7

@Ghotti A FFP nie zostało czasowo ograniczone przez tę śmieszną pandemie? Z tego co pamiętam to coś takiego się przewijało

12


Kilka miesięcy w klubie ;) a doczekał się własnego transparentu o dymisji szybciej niż Bartek…

0

@busquets5 Co nie zmienia faktu,że jest głową klubu w którym panuje totalny rozpizdziel i tę sytuacje można śmiało porównać do stajni Augiasza. Stracił najlepszego piłkarza drużyny,ligi,na świecie. W drużynie są kopacze na wiecznych wakacjach i emeryturze a chłop zamiast skupić się na robocie żeby w jak najmniejszym stopniu można było odczuć stratę Leo to chłop pojechał na wakacje. A obiecywał gruszki na wierzbie ;)
Osobiście się cieszyłem jak Laporta wygrał wybory,ale to wszystko co się stało w ostatnich dniach to jest kamyczek do jego ogródka i jestem zawiedziony po prostu jego postawą. Tak w skrócie ;)

5

Serie jedenastek z udziałem Villarealu ogląda się po raz kolejny przyjemnie ;D

10


Mamy godzinę 00:32
A już powiadam wam,że nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

5.08.2017-Prezentacja Neymara w PSG.
11.08.2021-Prezentacja Leo Messiego w PSG.
:’(

30


No i elegancko,temu panu już podziękujemy.
Miłość do klubu jak szybko się pojawiła tak szybko zeszła na drugi plan po strzale w poprzeczkę w El Clasico ;)

12


Jeszcze nie „Here we go”
Ale jest rozpizdziel :/

0

@Witekk10 Kto z Barcelony ten się w cyrku nie śmieje
Czy jakoś tak :P

9

https://x.com/joanlaportafcb/status/1425014081338105859
Papcia Lapcia już wywaliło z kapci na tej Ibizie ;D

11


Nie wierze,że dla tak młodego chłopaka pieniądze są priorytetem. To się w głowie nie mieści,że w tak młodym wieku można się zgodzic siedzieć przez rok na trybunach byle odjeść za darmo i wyciągnąć więcej bilonu :|

1

Co wielki Brait wjechał ;D
+5mln do transferu!

6

Jak widać nie jest aż tak odczuwalny brak Pjanica
Można gościa kulturalnie pożegnać ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?