patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
133
W końcu ktoś o tym głośno powiedział! Brawo,brawo,brawo! A tymczasem wypad z klubu. Tam są drzwi. Nagle miłość do klubu się skończyła o,której tak wspominał w wywiadach ;) Starsi w drużynie potrafią poświęcić swoje a ten siusiek niemyty jeszcze od podłogi nie odrósł przysłowiowo bo uderzył w poprzeczkę z Realem. Za głowę się można złapać :|
0
Klub na początku okienka miał nadzieje na sprzedaż Pjanica za Ok 20 milionów euro. Teraz zakłada się wypożyczenie i klub,który go wypożyczy miałby pokryć jego wynagrodzenie w całości.
Za Samuela Umtitiego klub chciał Ok 5 milionów euro. Prawdopodobnie skończy się rozwiązaniem kontraktu.
4
Akurat Collado jest tutaj najmniejszym problemem :v
Są większe gruzy do pogonienia ;)
Akurat mimo wszystko szkoda,że Ilaix to taki debil :/ jest to inny typ pomocnika niż większość wywodząca się z La Masii.
5
To jest niepojęte w jakiej sytuacji Bartek i jego zgraja zostawili ten klub. Real sprzedaje Odegarda za blisko 40 milionów i zbiera na Mbappe a Barca nie może się pozbyć nawet za drobne takich dziadów jak Umtiti czy Pjanic…i nie można nawet dokoptować ludzi na pozycje,na ktorych potrzebne są wzmocnienia :/
38
Dajta Szpaka na ten mecz :P
1
Ehh
I jedna drużyna mniej do przejęcia Mirasa :/
21
Słychać to już drugi miesiąc z rzędu ;)
Wiadomo kontrakt jest kontrakt. Ale że BigSam nie czuje takiej potrzeby odejścia skoro nikt go tu nie chce?
1
@dembabejlen GOAT jest tylko jeden!
MB12
9
@BarcaInfo Bardziej dobitnie się nie da ;)
Znaczy się da,ale już mniej dyplomatycznie ;D
0
Ankara Braithwaite!!
Cena leci w górę!!
1
@adi7adi8 Alba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
https://x.com/reshadrahman_/status/1426845048084131846
A nasz bośniacki księciuniu to jakiś uraz czy profilaktycznie przyspawany do trybuny?
PS. Manaj 14,Cou nie powołany a 10 dalej wolne. Czyżby Brazylijczyk z 10?
0
@szela1899 Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno ;)
Wiesz ilu ludzi twierdzi tak jak ty? Z pewnością wielu,ale mieli w to wywalone i przewinęli dalej :D
Straciłeś parę cennych sekund ze swego żywota by mi dać do zrozumienia,że było. A tak na marginesie to są ludzie,którzy nie przesiadują tutaj 24/7 albo nie przeglądają całej strony w poszukiwaniu czegoś co mogło się już pojawić,ale to raczej wiesz :D
Pozdrawiam :)
16
„Wstałem jak codzień rano i się okazało,że świat poje***o”
dziwny widok
7
@Ghotti A FFP nie zostało czasowo ograniczone przez tę śmieszną pandemie? Z tego co pamiętam to coś takiego się przewijało
12
Kilka miesięcy w klubie ;) a doczekał się własnego transparentu o dymisji szybciej niż Bartek…
0
@busquets5 Co nie zmienia faktu,że jest głową klubu w którym panuje totalny rozpizdziel i tę sytuacje można śmiało porównać do stajni Augiasza. Stracił najlepszego piłkarza drużyny,ligi,na świecie. W drużynie są kopacze na wiecznych wakacjach i emeryturze a chłop zamiast skupić się na robocie żeby w jak najmniejszym stopniu można było odczuć stratę Leo to chłop pojechał na wakacje. A obiecywał gruszki na wierzbie ;)
Osobiście się cieszyłem jak Laporta wygrał wybory,ale to wszystko co się stało w ostatnich dniach to jest kamyczek do jego ogródka i jestem zawiedziony po prostu jego postawą. Tak w skrócie ;)
5
Serie jedenastek z udziałem Villarealu ogląda się po raz kolejny przyjemnie ;D
10
Mamy godzinę 00:32
A już powiadam wam,że nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
5.08.2017-Prezentacja Neymara w PSG.
11.08.2021-Prezentacja Leo Messiego w PSG.
:’(
30
No i elegancko,temu panu już podziękujemy.
Miłość do klubu jak szybko się pojawiła tak szybko zeszła na drugi plan po strzale w poprzeczkę w El Clasico ;)
12
Jeszcze nie „Here we go”
Ale jest rozpizdziel :/
0
@Witekk10 Kto z Barcelony ten się w cyrku nie śmieje
Czy jakoś tak :P
9
https://x.com/joanlaportafcb/status/1425014081338105859
Papcia Lapcia już wywaliło z kapci na tej Ibizie ;D
11
Nie wierze,że dla tak młodego chłopaka pieniądze są priorytetem. To się w głowie nie mieści,że w tak młodym wieku można się zgodzic siedzieć przez rok na trybunach byle odjeść za darmo i wyciągnąć więcej bilonu :|
1
Co wielki Brait wjechał ;D
+5mln do transferu!
6
Jak widać nie jest aż tak odczuwalny brak Pjanica
Można gościa kulturalnie pożegnać ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika