0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mr8lack Różnica jest taka,ze Dembele ma 24 lata a Hazardowi tykła 30
A jednak na ani jednym ani drugim już się nie zarobi ;)

9


„Kto da więcej,kto da więcej?!”
Ja bym mu dał L4 do końca przyszłego sezonu i elo.

0

@Muszynianka Z tego co się tu przewijało to chyba Juve.

0

@DonAndrzejos No moim zdaniem to jakiś środkowy obrońca,ktoś do rywalizacji z Albą tylko nie jakiś kolejny pionek,środkowy pomocnik No i dalej nie wiem co tam Lapek wymyśli.

6


Kogo obstawiacie?
Ja bym się nie zdziwił jeśli to byłby Dani Olmo.

1

@pride1899 Nie szedłbym tym tokiem myślenia. Jeśli tak to w takim razie powinnismy trzymać Bombele i Cou do usranej śmierci na CN bo kosztowali więcej niż ktokolwiek inny :)

5


Tak czy nie? I dlaczego? :D

0

@Wiktoria13 40 brałbym w ciemno :P

0


A czy przypadkiem jakiś procent od transferu Marlona do nas nie trafi?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5


Jak już co roku o tej samej porze „kwestia dni-godzin” ;D

4

Memphis głową na Camp Nou przy tym strzale :P

3


Patson Daka,napastnik RB Salzburg po bardzo dobrym sezonie przeniesie się do Leicester.
Ależ jestem ciekawy tego gościa i tego jak sobie poradzi w Premier League ,statystyki miał bardzo dobre :)

0

@PiotrR obstawiam PSG

7


Oficjalnie!! Sergio Ramos odchodzi z Realu Madryt
Dziwne uczucie będzie go widzieć w innym klubie :O

1

@Criss18Barca Wtedy to za bochen chleba z 10 będzie ;D
A za butelkę oazy z biedry 3 zł ;)
Im wyższa minimalna tym droższe wszystko ;D

4


Rodrigo de Paul za 35 milionów przeniesie się z Udinese do Atletico.

3

@barcelonaLM Na tym etapie rozgrywek dla Mistrza Polski nie ma już słabych drużyn :P

1

Jeśli oczywiście te plotki z wymiana Roberto,Dembele na Bernardo i Cancelo okazałyby się prawda to zastanawiam mnie tylko na co nam Cancelo w tym przypadku skoro jest Dest i Emerson,który ostatnio deklarował,ze będzie częścią zespołu?!

1

@lukasbarca86 Barcelona weszła za mocno :P

0

@Abominacja I tu jest kamień milowy :/ ale
Może nie będzie zdzierał ze swego klubu :D

3


To się musi udać!
Oddać nam Depaya za darmo i dopłacić za Umtitiego :P

8


Pep,królu złoty! Musisz!!

0

@FCBeSeM Jak chcesz na spokojnie to śmiało w szachy można grać na spokojnie ;)
Piłka to sport kontaktowy i niestety swoje wywalczyć trzeba ;)

1

Prawda jest taka,że trenerów można zmieniać co chwile :) Ale jeśli ma się kilogramy szrotu w zespole to chu#a da zmienianie trenerów :)
Z gówna bata nie ukręci ;)
Znajome,co? :D

3

Oby się nie okazało tylko,że Karol Linetty będzie najlepszym strzelcem reprezentacji w całym turnieju ;D

12


Dawać oficjalke w końcu,ileż można czekać?!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ostatnio się przewijała na stronie informacja,że Barcelona musi sprzedać zawodników do końca czerwca(nie jestem pewny,chyba 45 milionów bodajże)
Jeśli to prawda to do końca czerwca możemy się spodziewać jakiegoś kolejnego transferu wymiennego jak rok temu :)
I jakoś przeczucie mi mówi,ze znowu będzie to z Juve :P
Koeman chce podobno środkowego pomocnika z warunkami fizycznymi No to na horyzoncie wietrzony będzie transfer PjanicBentancur/Rabiot.
Takie przeczucie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?