patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Tak to się żyje w tej Barcelonie :)
Dom spokojnej starości,wieczne wakacje itd :)
2
@tristan87 @MaTt_BarcaFan Vaclikowi się kontrakt skończył i podobno dogadany z Napoli,ale nie wiem czy to były plotki :)
1
Ładnie się tam bawią w tym Paryżu :)
Ciekawe czy ugrają coś więcej niz tylko trofea na krajowym podwórku?
1
@LS nie mi to oceniać i nie wiem na jakich zasadach miałoby się to odbywać,ale mam nadzieje,ze nie będzie to wpływało na szkodę klubu tak Jak to robił jego poprzednik,którego nazwiska ze względu na nie obrzydzania sobie i wszystkim tutaj dalszej części dnia albo wieczoru jak kto woli ;)
65
O takiego prezydenta nic nie robiłem!!
Lapcio się w tańcu nie pier###i :)
Oby to się okazało prawdą i wywalić szrot raz na zawsze.
6
W przyszłości? Obyśmy dożyli tej przyszłości :)
https://x.com/neurophate_/status/1411626263500972033
1
Dembele 4 miesiące przerwy,Trincao wypożyczony. Śmierdzi tu transakcja z Wilkami Adama-Trincao
2
Co to się w tym momencie stało z Trincao… :O
Lubię takie niespodzianki cisza,cisza i nagle boom. Tego się nie spodziewałem.
Ale jak to szło? Transfery lubią ciszę? Za Bartomeu tego nie znałem :)
6
Sancho odszedł do United,niech łykają tego Doku kolejne kilkadziesiąt milionów im wpadnie za pare lat :)
3
Ajj kibice szykują pewnie Rafie „ciepłe” powitanie.Zarówno na Anfield jak i na Goodison Park :)
1
A nie miał iść do MLS z Luisito?
36
Ta matka Rabiota to jest jakiś ewenement na klasę światową XDD
11
Oficjalnie. Ciekawe czy jest jakaś opcja odkupu i ile tego procentu z przyszłej sprzedaży.
9
https://x.com/reshadrahman_/status/1409849789953499138
Barcelona rozwiązała kontrakt z Matheusem Fernandesem
1
@FIJI poprawione szefie :)
26
A nuż widelec się uda :D
1
@MesQueUnClub_87 FlashScore,masz strzelców i obok liczby bramek jest liczba asyst.
6
Psycha siadła :P hahaha
3
Mapet nie trafi ;D
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
No jednak się da! ;D
2
@45M4R jest napisane ;D
0
@JohnnyBarca 18 milionów kwoty stałej plus jakieś bonusy.
3
@clyde chłopie toż to trylogia powinna być :P
Taka niekończąca się opowieść ;D
7
Dania albo Czechy w półfinale :O
Jeśli oczywiście się tak skończy.
0
Kupony w tym momencie :P
10
8,5 miliona euro +7 milionów w bonusach i do tego „%” z przyszłej sprzedaży za Todibo to całkiem fajnie ugrane :)
5
Pjanić+Umtiti do Lyonu a do Barcy Aouar :)
To byłby dobry interes :P
PS. Ciekawe kto po takim sezonie będzie go chciał?
0
Za takie rzeczy się karne gwiżdże? XD
W sumie to Lahoz sędziuje to co się dziwić ;D
0
@barcelonaLM No kurde gościu XD
Ja to chciałem napisać ;D