patrykzmc2000
Dołączył/a: listopad 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 co w co? XD
7
Z innych informacji trawa jest zielona.
1
Ktoś hojny zarzuci linkiem do meczu Barcy? :)
Może być na priv ale nie musi :)
0
Co tam się kurde dzieje? Co oni w tej Sevilli biorą? Kupon do kosza pewno :(
Standardowo raz na ruski rok puszczę kupon i od razu pierwszy mecz wyjaśnia sytuacje ;)
0
Ktoś ma jakąś stronę ze streamami? Chętnie już bym zaczął szukać ;)
0
@michal26 Typowa Sevilla w Lidze Mistrzów.
Napinka na Ligę Europy ;)
6
Nie wiem,nie znam
Się nie wypowiem. Ja tu to tyko zostawię :)
8
Chwilowa sraczka przed meczem,chill ;D
0
@Dembouz1899 Tak jak wspomniałeś na samym początku. Byleby nie było kompromitacji. Na tym przystańmy :P
4
https://x.com/reshadrahman_/status/1437436955482935299
O tym ostatnio pisałem :) mam nadzieję,że Laporta i spółka zrobią co się da żeby go wylapac. Wychowanek,za darmo,ograny na arenie między narodowej i wciąż młody. Neto odejdzie najpóźniej w lecie więc nie ma co się zastanawiać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jakieś pomysły? :D
0
Oglądam mecz Napoli-Juve.
-Juve wygląda katastrofalnie.
-Napoli dzisiaj zjadło Juve.
-Anguissa to jest pieprzony szef. Kto ogląda ten widzi a w dodatku to jego debiut w drużynie Napoli.
-Mario Rui to jest jakaś mierna imitacja piłkarza. Od kilku sezonów Napoli nie jest w stanie kupić solidnego lewego obrońcy w jego miejsce.
0
Oj Wojtuś Wojtuś :/
Po sezonie myślę,że Juve poszuka jakiegoś nowego łapacza.
0
Lukaku jest przekocurem! Ale To całowanie herbów w każdym klubie,którym gra mógłby sobie darować :P
1
@Janas11224 chłop się zesrał jajecznicą? ;D
0
Dlaczego Camavinga dostał w Realu numer 25 skoro to numer dla bramkarza?
2
No i tak można żyć
0
https://transfery.info/aktualnosci/pieciu-pilkarzy-reprezentacji-holandii-u-19-w-tym-xavi-simons-wyrzuconych-ze-zgrupowania/154909
O proszę! Młody $imon$ idzie w ślady swojego brazylijskiego idola z drużyny :P
On i 4 innych zawodników zaprosili dziewczynki do pokoju na zgrupowaniu reprezentacji młodzieżowej ;D
3
@Worny Ronald wprowadza młodych,daje im szanse. Jednym mniej drugim więcej. Ale z biegiem czasu będzie to za mało. Będzie musiał przyjść trener,który wyciągnie z tych młodych ile się da. Ukształtuje ich jako piłkarzy. Teraz sprawa zależy od Laporty bo Ludwiczek kontrakt ma do końca sezonu a jak wiadomo gdyby nie problemy finansowe to Koemana mogłoby tu już nie być bo nie był on wyborem Laporty.
0
Jak myślicie? Ludwiczek będzie w następnym sezonie trenerem Barcelony? Kontrakt ma do końca obecnego sezonu.
Ja osobiście bym chciał żeby Barcelonę przejął ktoś z dwójki Antonio Conte/Joachim Löw. Ale to tylko takie moje osobiste zdanie.
0
@Bobo25 mam Dokładnie jak koledzy wyżej. Wcale mnie nie interesują mecze reprezentacji w sezonie klubowej piłki.
Co innego MŚ czy ME.
Ale przerwy reprezentacyjne mnie nie obchodzą. Czasem obejrzę jakiś mecz,ale to już jak naprawdę przypyli Nudą i nie ma co obejrzeć. No i Polaków tez obejrzę,ale zdarza sie,że w trakcie przełączę na jakiś fajny film jak leci :P
2
Nasz Influencer chyba rzyga Żółwikiem :P
1
@horang Onana ograny na arenie międzynarodowej i jeszcze młody. Swego czasu Chelsea oferowała za niego spore pieniądze(chyba mówiło się o 40 milionach). Arsenal i Lyon w tym okienku się starały o niego.Teraz Inter się podobno przymierza żeby go sprzątnąć za darmo. Mam nadzieje,że Lapek dostanie takie info,że kończy mu się kontrakt i zadziała :)
A Neto spieniężyć jakkolwiek bądź włączyć w jakiś transfer.
1
Andre Onana(25 lat),wychowanek,ma kontrakt do końca obecnego sezonu z Ajaxem. Jak już opierać drużynę na jak największej ilości wychowanków w drużynie to może by go ściągnąć za frytki. Neto pewnie odejdzie najpóźniej po sezonie. No chyba,że klub ostatecznie postawi na Iñakiego Peñe bądź Arnau Tenasa jako drugiego bramkarza.
0
Co byście radzili osobiście?
Sprzedalibyście swoją PS4 z zamiarem kupna PS5 już teraz?? Czy lepiej poczekać i w fife jeszcze grać na PS4?
4
Dobrze,że Leo się nic nie stało…
Takie wejścia z automatu powinny skutkować kilkoma meczami zawieszenia
A tutaj z bliska i w „SlowMo”
0
Wspaniały był to transfer! Nie zapomnę go nigdy! Pa Miras! Niech Ci się wiedzie poza Camp Nou :) Zabierz ze sobą jeszcze Umtitiego.
0
@MichalZZZ No tak tak
Ale dla takiej świadomości swojej,że wszystkie składy są aktualne ;D
Dzięki bardzo!
0
@MichalZZZ @KapiFCB A jak jest z aktualizacja składów co sezon? Da radę wgrać aktualne po okienkach transferowych? :)