1

@kkbarca Ma być jednym z priorytetów transferowych. Jak to pięknie brzmi!

0

@ShawnC Kurcze moim zdaniem Digne nie pasuje stylem do Barcy. Jak grał to wyglądał dobrze,solidnie
Ale moim zdaniem to zawodnik właśnie na taki Everton. Balde/Gaya/Grimaldo spisaliby się lepiej pod względem gry w Barcelonie

5

@kkbarca jeszcze niech sobie wezmą Roberto,Umtitiego,Braita,Cou i Lengleta :)
Kto wie może będzie kolejny ulubiony klub po Evertonie,który zabiera z Barcy niepotrzebnych zawodników :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1


Matka Mbappe mówi,że rozmawiają z PSG o ROCZNYM przedłużeniu kontraktu.
Czyli jednak Real sypnie siankiem za Kyliana. Pewnie będzie ugoda,że nie będą w nieskończoność odrzucać ofert i w końcu jakąś będą musieli zaakceptować. Generalnie fajnie ze strony Mbappe,ze godzi się na coś takiego,żeby PSG dostało pieniądze,żeby kupić kogoś w jego miejsce . Z drugiej strony i tak by mieli te pieniądze,ale mimo wszystko spoko.

0

@Survier Karim Adeyemi.

3


Skrócą wypożyczenie Luuka De Jonga? ;D to byłoby jak wzmocnienie :D
A tak serio to stawiam albo Sterling albo Olmo.

3


Inter ma ustne porozumienie z André Onaną od lipca. Jest gotowy do dołączenia jako wolny zawodnik w 2022 roku. Umowa nie została jeszcze podpisana, ale jest na końcowych etapach. Dlatego rozmowy z Lyonem i Niceą upadły.
Szkoda,liczyłem na to,że wróci… póki nic nie podpisane jest nadzieja :)

0


Dusan Vlahovic odrzucił propozycje nowego kontraktu od Fiorentiny. Obecny wygasa pod koniec czerwca 2023 roku.
Przyszłe lato chyba odejdzie,ostatnia okazja żeby na nim zarobić :)
Pójdzie pewnie za około 50 baniek.

3


Klub kokosa ;D

4


Ku**a,ciekawe dla kogo Krecie?!!tfu!

0

@FCB_dimiC dokładnie tak… niech przychodzi tu jakikolwiek trener z jajami i podziękuje Świętej czwóreczce(Alba,Pique,Busquets, Roberto). Niech grają młodzi,nowi,niech grają Ci którzy maja stanowić o sile tego zespołu a nie starszyzna. Mam to gdzieś ze doświadczenia nie będzie,wole oglądać młodych zbierających oklep od Atletico niż patrzeć na to koło wzajemnej adoracji. Jeśli uznali ze Suarez,Rakitic nie dają Barcelonie dużo i trzeba ich pożegnać to nie wiem co dalej ta reszta robi w klubie ;)

0

@RR bez przesady. Oddaliśmy rok temu Luisa za darmo nie mając napastnika. Na tych pozycjach o których mowa jest o tyle większy plus,ze mogą ich zastąpić chłopaki z La Masii. Bo 9 nie ma żeby można było zastąpić Luisa.
Dlaczego mają grać święte krowy skoro to Nic nie daje,nawet za darmo niech stąd idą,przynajmniej tak jak wspomniałeś z pensji się zejdzie.Już lepiej dać całkowicie grać młodym,może uda się kogoś dokoptować wolnym transferem albo kogoś kupić a reszte dziadostwa pogonić bo nigdy nie wyjdziemy z tego bagna. A teraz jesteśmy w takim miejscu jakim był Milan przez ostatnie lata :)
Jeśli uda nam się awansować do Ligi Mistrzów to trzeba będzie to uznać za sukces. Tyle.

2

@betonito ja mam nadzieje,że to jest ostatni sezon w którym oglądam Busquetsa,Pique,Albę i Roberto w Barcelonie. Marzy mi się żeby przyszedł trener i powiedział do widzenia wszystkim 4.
Oni się już nie nadają,nie dojeżdżają,są wypaleni i to widać od kilku sezonów.
Czas zejść ze sceny!

0

Oj Flopinio,Flopinio… :(

4

https://x.com/reshadrahman_/status/1444371830391836676
Bartomeu,legenda wszystkich klubów tylko nie Barcelony ;D

5

@jakubkuba07 tak
Dwie dawki pfizerem

0

Dzisiaj premiera fify. Czy ktoś kto już odpalił fifke na PS4?
Jak wrażenia? Warte świeczki? Czy może jednak nie ma co sobie tyłka zawracać?
Ostatni raz grałem w 20 więc pytam bo miałem zamiar kupić 22,ale chce sprzedać jednak swoją PS4 w celu kupienia PS5.
Jeśli są osoby,które grały na PS4 i PS5 prosiłbym o zostawienie recenzji i swoich odczuć. Może być nawet na priv jak komuś wygodniej ;)

14


No i króciutko.

57


Ronald wydymał Luisa
Teraz Luis wydyma Ronalda

0

@kuba1308VeB ja właśnie tez mam PS4.
Podepnę się do pytania.

0

Czy pobraliście i graliście w eFootball PES 2022?
Ja tak i po dosłownie ok10 minutach wyłączyłem i odinstalowałem. Tragedia,marazm totalny.
Jutro premiera FIFY i na razie się tez wstrzymam z zakupem.

5


Już nieaktualne ;D Szybko poszło

2


To jest ten trener,Wybrany. Naznaczy epokę i kadencje Laporty ;D
Pożyjemy,zobaczymy. Żebyśmy potem nie musieli mówić „Zamienił stryjek siekierkę na kijek”

0

Kto by pomyślał,że Tumana wypierdzieli jego „pierworodny” Luuk de Jong :P
Żegnamy,tęsknić nie będziemy.

1

Jesteśmy takim ściekiem,że o Haalandzie czy o innym zawodniku z TOP-u to my możemy co najwyżej pomarzyć :P
Na to się patrzeć nie da i na rudego na ławce tez już nie mogę patrzeć… tak mi obrzydła ta Barcelona,że masakra. Ale wiadomo,że kibicem się jest a nie bywa. Miejmy nadzieję na lepsze czasy, na takie kiedy gra Barcy znowu będzie cieszyć oko.

0

Laporta ściągnie Onane za darmo
A Ter Stegena odda do Juve za De Ligta :P

2


Były informacje,że Inter jest zdecydowany pozyskać Bednda Leno z Arsenalu w zimowym okienku. A w Arsenalu podobno są zadowoleni z Ramsdale’a i są skłonni sprzedać Leno. Więc być może Laporta rzeczywiście chce i będzie dążył do tego by trzon drużyny opierał się na wychowankach :)
Onana za darmo albo za „fryty” przy sprzedaży Neto wchodzi jak w masło :)

1

Chłop co w drugiej Legii się nie łapał ukąsił Real na Bernabeu :P

4


Coś podejrzanie fajnie xD
Ale jakby to pykło i udało się ściągnąć Haalanda dzięki temu to by było mega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?