0

Powiedzcie mi Jak robicie z Football managerem? Zmieniacie co roku jak fife? Czy to raczej nie jest konieczne? :)

1

@bartas97 Ja tez tylko dla kariery. Ale ciągle się zastanawiam czy sprzedawać swoją PS4 i kupić PS5 czy zostać jeszcze przy PS4.
A no i FM tez wleci z pewnością :D

0

12


Za co kurde? Za De Jonga XD

0

@LucasW123 spokojnie
Okienko się może zamknąć,ale jakieś potwierdzenia mogą być później. Ważne żeby dokumentacje poszły w czasie.

0


Luuk przybywaj!

0


Może,ale nie musi :v
Kolejny 30+ latek?

1


Idealnie ujęte. Ciekawe czy jest tu jakikolwiek pomysł? Znowu „wzmacniamy” ligowego rywala. A kto przyjdzie? Jeśli tylko Luuk de Jong to tylko zaorać to i pyry posadzić :/

1


Trwają rozmowy Atletico z Barcelona na temat transferu Greizmanna. Joao Felix ani żaden inny zawodnik nie zostałby włączony w tę transakcje. Dani Olmo również nie przejdzie do Barcelony.
Nie wiem co myśleć. Sprzedajemy Emersona,Grieza a w ich miejsce nie daj Boże nikt nie przyjdzie :/ ciemno się maluje ten sezon.

3

https://x.com/reshadrahman_/status/1432636614472257538
Rey Manaj zostanie wypoyczony do Spezii na rok z opcja wykupu.

1


Emerson pomyślnie przeszedł badania medyczne przed transferem do Tottenhamu.

0

@doc To teraz pytanie czy Żółwik sra sie bo chce odejść do klubu,któremu kibicował od dziecka,chce zdobyć złota piłkę i wydostać sie z tej ligi farmerów czy po prostu czeka na jeszcze lepszy pitos.

9

@arasz1819 spoko za rok już będzie miał i Camavinge i Mapeta

4

https://x.com/reshadrahman_/status/1432619380437835777
Jeśli nie wydarzy się nic zaskakującego to Miras Pijanic zostaje w Barcelonie.

2

https://x.com/reshadrahman_/status/1432608122988863498
Emerson nie trenował dzisiaj za zgoda klubu. Ma to związek z jego transferem do Tottenhamu.

0


Dzisiaj transfer Emersona zostanie zamknięty. Pełne porozumienie między klubami i zawodnikiem.

5

https://x.com/reshadrahman_/status/1432432883751342080
Barcelona będzie miała 10% z przyszłej sprzedaży Ilaixa Moriby.

0

@doc To teraz prędko oficjalnie Mokebe poproszę!
Moribe znaczy

11


Może jakaś wymiana z Sevilla? Może jakiś Ivan Rakitic? ;D

0

@Swistus172 mam podobne zdanie odnośnie tych dwóch zawodników.
Bellerin do rotacji z Destem. Laca ma rok do końca kontraktu.

8


Osobiście chciałbym Lacazette’a lub Maxiego Gomeza

14


Zajebiste informacje. Tyko na ch komu one skoro Ronaldo wylądował w MU.

5


No nie było czasu przecież ;D
Lepiej późno niż wcale.
Ale do oficjalek jeszcze daleko.

2


Tottenham nie prowadzi obecnie negocjacji z Barceloną dotyczących Ilaixa Moriby. RB Lipsk pracuje nad sfinalizowaniem umowy z Barceloną.
Agenci zawodnika mają już umowę na pięcioletni kontrakt z drużyną z Bundesligi.

1

@klopx Coś dla nas :P

3


To już jak pożegnanie czy może jeszcze nie? :P

5

Moriba tez był ;)
Oby miał w główce więcej albo nie słuchal za bardzo swych przydupasów jak Mokebe.

6


Miralem Pjanic polubił tego tweeta :v

3


Zarząd Juventusu zdecyduje o dalszych transferach po kupnie Moise Keana.
Allegri chce nowego pomocnika. Na liście Pjanic i Witsel.
Juve Musisz!!

1


Kolejny dzień w biurze Big Sama :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?